PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط كردن صداي راديو در w810

Silwestern
24-11-2006, 17:25
چطوری میشه وقتی رادیو روشنه ( مثلا یه آهنگ داره پخش میکنه) همون صدا رو - روی گوشی ضبط کرد؟
فکر نمیکنم خود گوشی این کارو انجام بده... نرم افزاری هست که اینکارو بکنه؟
ممنون

Farbod_h
24-11-2006, 17:56
نرم افزلرش که نیست با خودش هم وقتی می خوام با رکردر خودش ضبظ کنم صدای رادیو قطع می شه

3dmax
25-11-2006, 00:08
فكر نكنم بشه
من خودم يه مدت دنبال اين كار بودم.

Original Titan
25-11-2006, 09:37
خوب اون وقت بعدش بايد چه كار كنيم؟
من امتحان كردم ولي كار نكرد

Silwestern
25-11-2006, 11:53
ميشه با اين روشي كه ميگم:

كلا گوشي هاي سوني اريكسون امكاناتشون با قيمتشون توجيه پذيرن ( البته بعضي هاش استثناس و خيلي گرون تر از حدشون هستن مثل M600 )

اما در مورد 810 این همه امکانات با قیمت 300 تومنیش می ارزه و کیفیت عکس و صداش این هزینه رو حلال میکنه

این رو با تجربه ای که داشتم میگم چون هم نوکیا داشتم هم سامسونگ و موتورولا و آی میت و این اواخر سونی اریکسون

اینکه صدا رو ضبط نمیکنه یه جور نقصه ....البته به چشم نمیاد ... به هر حال من همیشه گفتم ... تو گوشی ها فقط 810 سونی ....

امیدوارم این نقص کوچولو حل بشه ... من همچنان دارم می گردم تا اگه نرم افزاری پیدا کردم بزارم شما هم استفاده کنید... شما هم بگردین....

شاد باشین

Silwestern
26-11-2006, 11:54
اقا يكي بگه من منتظرم

خيلي خلاصه مي گم كه نميشه ... نه با نرم افزار نه با خود گوشي

دوستاني كه اهل برنامه نويسي با اسمبلر هستن بهتر متوجه ميشن
بعضي گوشي ها چندين خروجي پورت صدا دارن كه از يكيشون ميشه Path گرفت و عملکرد ضبط کردن رو فعال کرد
اما سونی اریکسون همچین چیزی رو تو گوشی هاش نداره ... یعنی اگه میزاشت با توجه به این فن آوری قیمت همین گوشی 810 به بیشتر از 400 تومن می رسید.

یعنی به هیچ عنوان نمیشه ... اصطلاحا میگن چنین Future‌نداره

البته گوشی جدید این برند w44s این فن آوری رو داره و با خیال راحت می تونید صدای یک خواننده رو به ضبط کنید و خودش با RDS مشخصاتش رو رو فایل ذخیره می کنه مثل اسم آهنگ و نام خواننده و ....

شاد باشین

hossein31
26-11-2006, 13:27
ميشه ولي من بلد نيستم