PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری که دست نوشته ها را بعد از اسکن تبدیل به فایل ورد بکنه

Braveheart
24-11-2006, 12:41
سلام خدمت دوستان
آیا نرم افزاری اصلا هست که دست نوشته ها را بعد از اسکن تبدیل به فایل ورد بکنه
اگه هست لطفا کمک کنید
با تشکر شیر دل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cully_4u
24-11-2006, 14:39
بله ،
همچین نرم افزاری وجود داره و خود من ازش استفاده میکنم. این نرم افزار حتی زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه.
ولی من تا حالا فقط متون تایپ شده ( مثل صفحات روزنامه) رو باهاش اسکن کردم و دست خط با خودکار رو امتحان نکردم.
به هر حال اسم این برنامه Readiris Pro 9 هستش که توی CD درایور اسکنر من که HP هستش بود .
فکر کنم با سرچ کردن میتونید تو اینترنت پیدا کنید.

من دست نوشته با خودکار رو هم اگه وقت کنم باهاش امتحان میکنم و بهتون میگم.

WooKMaN
24-11-2006, 14:58
بله ،
همچین نرم افزاری وجود داره و خود من ازش استفاده میکنم. این نرم افزار حتی زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه.
ولی من تا حالا فقط متون تایپ شده ( مثل صفحات روزنامه) رو باهاش اسکن کردم و دست خط با خودکار رو امتحان نکردم.
به هر حال اسم این برنامه Readiris Pro 9 هستش که توی CD درایور اسکنر من که HP هستش بود .
فکر کنم با سرچ کردن میتونید تو اینترنت پیدا کنید.

من دست نوشته با خودکار رو هم اگه وقت کنم باهاش امتحان میکنم و بهتون میگم.

Readiris Pro 11

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Readiris Pro is the best OCR solution for home and professional users. YOu can save an incredible amount of time when converting any PDF, paper and image documents into digital files you can share, edit and save.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ftp://ftp02.irislink.com/support/oa/opt/demo/RI11demosetup.exe)

4.6MB

;)

Braveheart
24-11-2006, 20:21
سلام ووکمن جان
این چندمین دفعه است که داری پشت سرهم کمکم میکنی ، واقعا ازت ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

allii110
25-11-2006, 20:14
ووکمن جان سلام . دوست عزیز حجم این برنامه 4.6 هست نه 21 مگ اگه برنامه رو اشتباهی آپلود کردی یا فایل دیگه ای داره که باید به اون اضافه بشه اونو اصلاح کن لطفا

WooKMaN
25-11-2006, 20:17
ووکمن جان سلام . دوست عزیز حجم این برنامه 4.6 هست نه 21 مگ اگه برنامه رو اشتباهی آپلود کردی یا فایل دیگه ای داره که باید به اون اضافه بشه اونو اصلاح کن لطفا
سلام عزيزدل .... حق با تو بيد اما من بي تقصيرم از اونجايي كه لينك گرفتم نوشته بيد 21MB ... در هر صورت ويرايش شد ...