PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش مي كنم كمكم كنيد

mina2000
24-11-2006, 12:31
دوستان عزيز سلام
اگر كسي مي تونه به من كمك كنه. خدا خيرتون بده عزيزان.
من يه برنامه يا راهي براي به دست آوردن يوزرهاي شبكه يا راهي براي برگردان Task Manager به حالت اوليه خودش مي خواهم.
كمـــــــــــــــــــــك؟

در جايي كه من كار مي‌كنم، همة كامپيوترها مجهز به ويندوز ايكس پي هستند و همة آنها از فرمت ان تي اف اس استفاده مي‌كنند.
اكانت همة اين كامپيوترها ليميت تعريف شده. خلاصة مطلب اين كه من با هزار دوز و كلك و كمك گرفتن از دوست و آشنا و حتي آوردن آنها به شركت تونستم اكانت ادمين رو روي كامپيوتر خودم بدون پسورد كنم. حالا مشكل من اينجاست كه در همين يوزر ادمين وقتي مي‌خواهم از كنترل پنل برنامة يوزر اكانت را اجرا كنم، مثل حالت عادي خودش نيست و من سر در گم مي‌شم.
خواهش من اينه كه اگر كسي در اين زمينه اطلاعاتي داره به من بده كه بتونم براي خودم اكانت‌هاي ديگه ايجاد كنم. توي پنجرة جديد يوزر اكانت هيچ قسمتي كه بشود با آن يوزر جديد تعريف كرد (مثل حالت پيش گزيدة نصب ويندوز ايكس پي بر روي يك كامپيوتر عادي) وجود ندارد.
در ضمن بايد يادآوري كنم كه در اين شبكه يوزرهايي كه تعريف شدند، فقط تحت شبكه هستند. يعني اگر كابل شبكه را بيرون بكشيم و بعد بخواهيم با اكانت شبكه وارد شويم، پيغام خطا مي‌دهد و وارد دستگاه نمي‌شود.
خواهشاً كمك :sad:
دوستتون دارم :blush:
التماس دعا :happy:

MAXXX
24-11-2006, 22:37
سلام
راستش رو بخوای من تا حالا با شبکه کار نکردم و اگه مشکلت با کامپیوتر های معولی بود کمکت میکردم ولی سر رشته ای از شبکه ندارم ولی اگه بخوای یه یوزر توی ویندوز بسازی در صورتی که به داس دسترسی داری میتونی دستورات زیری رو توی notpad بنویسی و با فرمت bat. زخیره کنی وبعد یه بار روش کلیک کنی تا یه یوزر ادمین به اسم maxxx برا شما ساخته بشه
Net user maxxx /add
Net localgroup administrators maxxx /add
به فاصله ها توجه کن البته یکی از بچه ها هم یه نرم افزار برای ساخت یوزر معرفی کرده بود سرچ کنی پیدا میکنی راستی مطمئنی که یوزرت ادمینه؟
در ضمن با دستور net user administrator mm توی داس پسورد یوزر administrator که (نمیدونم چقدر اطلاعات دارید) توی تمام ویندوز ها به صورت مخفی هست به mm تغییر میکنه و شما در هنگامیکه پنجره logon برای انتخواب یوزر ها میاد با دو بار زدن alt+ctrl+delet میتونید از اونجا وارد شوید که احتمالا این یوزر در شبکه هم تعریف شده البته همه چی به مسئول اون کامپیوتر هاست که تا چه حد به امنیتشون اهمیت میدن چون راه هایی برای بستن اینها وجود داره اگه کارت درست شد از طرف من بهش یه چیزی بگو

خلاصه این همه کمکی بود که از دست من بر میومد

rezanix
25-11-2006, 19:49
خیلی خوبه واقعا

mina2000
26-11-2006, 21:58
دوستان عزيز آقاي مكس و آقاي رضانيكس
سلام

از كمكتون ممنونم. اما همون طور كه قبلاً گفتم، امنيت شبكة ما خيلي بالاست. طوري كه تا زماني كه به شبكه وصل هستيم، مي‌شود Username و Password را داد. اما اگر كابل شبكه را قطع كنيم ديگر با اين Username و Password نمي‌شود وارد دستگاه شد. يعني اين Username در سرور ساخته شده. البته من اطلاعات زيادي ندارم ولي احتمال مي‌دهم كه اين جوري باشه.
در ضمن در هنگام روشن كردن كامپيوتر همون طور كه خود شما هم اين مسئله را بيان كرديد، صفحة Welcome دستگاه ما در شركت مانند دستگاه معمولي نيست. بعد از بالا آمدن دستگاه بايد ابتدا كليدهاي Ctrl+Alt+Del را فشار دهيم تا منوي درخواست Username و Password باز بشود. در اين منو 3 كليد با نام‌هاي OK و Cancel و Option وجود دارد. اگر كليد Option را بزنيم، پنجره از قسمت پايين بزرگ‌تر شده و يك Combo Box باز مي‌شود كه از آن مي‌توان نام شبكه‌اي كه به آن وصل هستيم را انتخاب كنيم.
و يا اگر اكانتي بر روي اين دستگاه داشته باشيم (مانند Administrator) كه فقط براي ورود به اين دستگاه باشد، مي‌توانيم آن را با شمارة IP همين دستگاه را انتخاب و پس از وارد كردن پسورد (البته اگر پسورد داشته باشد) وارد سيستم مي‌شويم.

البته ببخشيد كه سرتون را درد مي‌آورم، ولي لازمه توضيح بدهم كه متوجه موضوع بشويد.
ما در يوزرهاي شبكه، يك Share Folder داريم كه در هنگامي كه به شبكه وصل هستيم و با اكانتي كه شبكه آن را مي‌شناسد، مي‌توانيم براي هم فايل بفرستيم.

حالا به موضوعات مطرح شده در زير توجه نماييد:
1- فرمت درايوهاي ما NTFS است.
2- با يوزري كه از طريق شبكه وارد كامپيوتر شده‌ام، زمان را نمي‌توانم تغيير بدهم.
3- مي‌خواهم در همين يوزر شبكه بتوانم Task Manager را به حالت اول خود برگردانم.
4- در يوزر شبكه (در برنامة Task Manager) در قسمت منوها گزينة Shutdown وجود ندارد.
5- در همين برنامه (يعني Task Manager) تب‌هاي Networking و Users نيز وجود ندارد.
6- در كنترل پنل در كامپيوترهاي معمولي، در برنامة User Accounts مي‌توان User را ساخت يا آن را حذف كرد.
7- در يوزر شبكه اصلاً از اين خبرها نيست، حتي در يوزر Administrator هم وضع به همين منوال است.
8- در يوزر Administrator (كه همان طور كه توضيح داده شد، به شبكه وصل نيست، و Share Folder در آن ديده نمي‌شود، ولي مي‌توان از طريق My Network Place به دستگاه‌ها و فقط آن قسمت‌هايي كه Share شده‌اند دست يافت و ليست كل دستگاه‌هاي روشن را نيز مشاهده نمود) در برنامة Group Policy و Computer Management نيز (كه البته از آنها خيلي سر در نمي‌آورم) كاري نتوانستم انجام بدهم.

البته مسائلي را كه شما مطرح نموديد، را نمي‌دانستم. از بابت راهنمايي، از شما تشكر مي‌كنم.
حالا با اين مشكل من چه كار كنم؟
كمكم كنيد. اين موضوع من را حسابي كلافه كرده. از اين كه محدود باشم بيزارم.
قبلاً از همه تشكر مي‌كنم. و مخصوصاً شما دوستان عزيز كه وقت گران‌بهاي خود را به خواندن اين مطلب اختصاص داديد.
التماس دعا

mgholami
26-11-2006, 22:25
دوست خوب شبکه شما به صورت domain هستش و امکان این کاری که شما میخوایید اصلا نیست چون همه چیز روی سرور هستش و حتی از اونجا روی تمامی کلاینتها policyاعمال می شه حتی می تونه(ادمین شبکه) بکراند شما رو هرچی می خواد بزاره و شما هیچ کاری نتونید بکنید .این ها رو میگم چون خودم ادمین هستم

mina2000
30-11-2006, 20:21
دوست عزيز MGholami
سلام
ببخشيد كه نمي‌تونم زود به زود به اينترنت وصل بشم، آخه سرم خيلي شلوغه.
منظور شما از Domain چيه؟
Background چيه؟ و چه طوري مي‌شه غير فعالش كرد؟ (البته فقط در كامپيوتر خودم). چون مي‌دونم يوزرهايي با اسم‌هاي مختلف در كامپيوتر به صورت كاملاً مخفي وجود داره كه به صورت عادي دسترسي به اون‌ها غير ممكنه.
به عنوان مثال:
HelpAssistant ـ IUSR ـ IWAM ـ SUPPORT ـ Network Configuration ـ Power User ـ Backup Operator
كه البته در كامپيوترهاي شبكه يوزرهاي ديگه‌اي هم وجود داره. حالا دوست عزيز كه اتفاقاً ادمين هم هستيد، (از بخت خوب من) لطفاً اميدم را نااميد نكنيد.
يك راهي به من پيشنهاد كنيد.
ويندوزهاي همة كامپيوترها از نوع XP Professional است.
راهي را سراغ داريد كه بشود با همين ورژن اين كار را كرد. يا راهي كه بشود اين ويندوز را (به طوري كه كسي متوجه نشود) به سرور تبديل كرد.
ببخشيد كه هر دفعه كه مي‌آيم سر همه را درد مي‌آورم. اميدوارم بيشتر كمك كنيد.

mina2000
03-12-2006, 21:47
هيش كي منو دوست نداره تو رو خدا كمكم كنيد

mina2000
04-12-2006, 21:18
سلام
خواهران و برادران گرامي

خواهشاً كمك كنيد. در عذابم. دوستي كه مي‌گفت من ادمين هستم و... هيچي نگفت و رفت. :sad:
اين رسم مسلماني نيست.
به خدا واجبه. براي مريض مي‌خوام. اين مريض 1 روزه به دنيا اومده. ;)
خدا خيرتون بده. :biggrin:
خير از جوونيتون ببينيد. :blush:

منتظرم نگذاريد.

K A R I M I
04-12-2006, 21:26
منم از شبکه سر در نمیارم ولی این برنامه رو دانلود کن ببین به دردت می خوره یا نه ؟

XP admin Hacker.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MAXXX
05-12-2006, 03:12
سلام
نميخوام نا اميدت كنم ولي امروز تلفني با يكي از دوستام كه تويه يه همچين جايي كار ميكنه صحبت ميكردم ياد مشكل شما افتادم ازش سوال كردم گفت اين غير ممكنه چون همه چيز در اختيار سروره البته چون پاي تلفن بود نتونست زياد توضيح بده اگه ديدمش ازش كامل تر ميپرسم

mina2000
09-12-2006, 19:44
دوستان عزيز و گرامي
سلام :laughing:

از آقاي مكس و آقاي كريمي تشكر مي‌كنم كه وقت گرانبهاشون رو در اختيار من قرار دادن. :happy:
دوست عزيز آقاي كريمي از شما ممنونم، ولي شايد من برنامه‌اي براي به دست آوردن پسورد ادمين كامپيوتر سرور احتياج داشته باشم. البته برنامه‌اي كه شما ارائه كرديد هم بايد برنامة خوبي باشه. دستتون درد نكنه.
راستي دوستان عزيز يك مشكل جديد به مشكل من اضافه شد، (كه البته اضافه نشد، من يادم رفته بود بگم) و آن اين كه از طريق Group Policy يا Computer Management يوزرهاي كامپيوترهاي ما طوري تعريف شده كه هر چند وقت يك بار به زور از ما مي‌خواد كه پسوردمون رو عوض كنيم. :ohno:
تازه اين كامپيوتر سرور خيلي پر رو شده. اجازه نمي‌ده پسوردهاي قبليمون را استفاده بكنيم. :angry:
واي واي واي. چه كار بدي. :blink:

از شوخي گذشته، تو رو خدا اين بچة تازه به دنيا اومدة 1 روزه را دريابيد. :)

باز دوباره نيام ببينم، رفتيد دنبال شيطوني و من رو يادتون رفته. :biggrin:

التماس دعا :blush:

MAXXX
10-12-2006, 01:06
سلام
اون چيزي كه من شنيدم فكر نميكنم شما هيچ كنترلي روي سيستمتون داشته باشيد و همش دست سروره و اون روش كه پسورد رو منقضي ميكنه تويه Local Security Policy در قسمتaccount policies و در password policieو در قسمت maximum password age ميتونيد تايين كنيد كه بعد از چه مدت پسورد بايد عوض شود البته احتمالا رو شهاي ديگه هم باشه

mina2000
14-12-2006, 18:39
سلام دوستان عزيز و گرامي

خيلي ناراحت شدم :sad:
خيلي خيلي به من برخورده. :sad:
اصلاً انتظار نداشتم. :puke:

اين جوري دست دوستتون رو مي‌گيريد. :angry:
من به كمك احتياج دارم، چرا هيچ كس كمك نمي‌كنه؟

منتظرم... ;)
اون دوست ادمين كه ادعا كرده بود ادمينه بياد كمك كنه. :rolleye:

«زكات علم، ياد دادن اون به ديگرانه»

mina2000
14-12-2006, 21:34
باز هم سلام

فقط كمك! :sad:
كمك

يك راه حل بديد. :sad:
اي داناياني كه مي‌دانيد و نمي‌گوييد، اميدوارم كه خدا از شما بگذرد،
اما من هم از شما مي‌گذرم.

منتظرم.........

mgholami
17-12-2006, 21:43
سلام
خواهران و برادران گرامي

خواهشاً كمك كنيد. در عذابم. دوستي كه مي‌گفت من ادمين هستم و... هيچي نگفت و رفت. :sad:
اين رسم مسلماني نيست.
به خدا واجبه. براي مريض مي‌خوام. اين مريض 1 روزه به دنيا اومده. ;)
خدا خيرتون بده. :biggrin:
خير از جوونيتون ببينيد. :blush:

منتظرم نگذاريد.
نزارید به پای نامسلمونیم;) وقت نمیکنم
راحتتون کنم نمیتونید این کار رو بکنید مگه اینکه حساب سرور رو برسید .حاجی تازه این 0.1 کاری که سرور با تنضیمات خاص می تونه بکنه .اگه به سرور دسترسی فیزیکی دارید من حتی پسورد AD رو هم براتون ریست می کنم.در غیر این صورت سعی کنید از شرایت موجود بیشترین لذت رو ببرید .البته یه راهی هستش به نام social engineering .

mina2000
19-12-2006, 21:12
سلام

«البته یه راهی هستش به نام Social Engineering»

:blink: :blink: :blink: :blink:

دوست عزيز، خوب توضيح بديد كه چجوري!؟ واسه چي آدم رو زجر كُش مي‌كنيد؟;)
من هم خيلي وقت نمي‌كنم به اينترنت وصل بشم. در ضمن من توضيح داده بودم كه پسورد Administrator دستگاه خودم رو ريست كردم. اما كار چنداني نمي‌تونم انجام بدم. دوست دارم بتونم هر كاري كه دلم مي‌خواد (البته بدون سوء استفاده) فقط براي خودم انجام بدم.
براي راضي كردن دلم.:sad:

منتظرم‌ها..........:happy:
راستي دوستان ديگه كم كار شدن؟ :ohno:

التماس دعا:happy:

mina2000
20-12-2006, 20:05
دوستان عزيز سلام :laughing:

بعد بگيد كه رسم مسلموني چيه. ;)

بابا اگر كامل‌تر توضيح بديد كه چيزي نمي‌شه. البته تا جايي كه من مي‌دونم (با كمال افتخار ;) ) من اولين كسي هستم كه داره در مورد اين موضوع در اينترنت سئوال مطرح مي‌كنه.
كه البته باز هم (با كمال تأسف :sad: ) اولين كسي هستم كه با ديوار محكمي به نام «داناهاي خسيس» برخورد كردم. ;)

من به راهنمايي شما احتياج دارم.
اگر كسي كمكم نكنه، شايد يك نفر پيدا بشه و من رو گمراه كنه. :blink:

منتظرم دوستان عزيز :blush:

در ضمن شيطوني و بازيگوشي ديگه بسه

يك خورده فكر كنيد اون چيزهايي رو كه مي‌دونيد و به من نمي‌گيد (يا نمي‌خواهيد بگوييد) يادتون بياد :)

منتظرم............. :)

mina2000
24-12-2006, 21:57
سلام :sad:

فقط التماس مي‌كنم، راه حل بدهيد.......؟

به همه جواب مي‌دهيد، اما به من نه!؟ :sad:

التماس دعا :sad:

K A R I M I
25-12-2006, 04:13
سلام
ببینید مینا خانوم اگر بچه های P30World کمکی از دستشون بر میومد دریغ نمی کردند و کسی آنچه رو که میدونه از کس دیگری پنهان نمی کنه !

Captain Nemo
26-12-2006, 00:43
اگه دوستان کمکی از دستشون بر می امد ، دریغ نمی کردند. لطفا اینقدر پست بیهوده ندهید.
در مورد مشکلتون هم یک چیز میتونم بگم. اگه به کامپیوتر سرور دسترسی داری بگو شاید یه کاری کردم. اما در غیر این صورت 100% هیچ کاری نمی تونی بکنی. مگه اینکه بری دنبال مسائل هک حرفه ای و حفره های امنیتی ویندوز سرور.

mina2000
26-12-2006, 21:43
سلام دوستان گرامي :laughing:

چه عجب از اين طرف‌ها :blink:

بالاخره ياد ما هم افتاديد.
آقاي كريمي عزيز، همين قدر كافيه كه بگم شما، (يعني دقيقاً خود شما) خيلي چيزها مي‌دونيد و دريغ مي‌كنيد.
اين اولي
آقاي كاپيتان نمو، شما هم نگو اين قدر پست بيهوده نده. اين پست‌ها بيهوده نيست و تا وقتي كه به جواب نرسه، ادامه داره. ;)
البته همون طور كه دكترها قسم مي‌خورن كه به مريض‌ها تا جايي كه مي‌تونن كمك كنند و جون اون‌ها رو نجات بدهند، شما هم با ايجاد اين فروم، «قسم خورديد» (كه البته بعيد مي‌دونم :sad: ) كه تا آخرين «قطرة خونتون» :) به همه كمك كنيد.

پس جواب سر بالا ممنوع :angry:

فقط جواب :)

منتظرم :blush:

التماس دعا :blush: :happy:

Captain Nemo
27-12-2006, 02:05
خانم عزیز. شما بجای تو خاکی رفتن جواب سوالات من رو بده. اینجوری زودتر به جواب می رسی. پست قبلیمو بخون تا سوالمو ببینی.
در ضمن اینجا هیچ کس وظیفه ای نداره تا جواب شما رو بده. شما سوالت رو یک با مطرح میکنی و تا یکی دوبار هم عرفشه که دوباره درخواستتو مطرح کنی. اگه کسی بلد بود و دوست داشت جوابتو نو میده.
امید وارم کم کم با جو این انجمن اشنا بشید.

K A R I M I
27-12-2006, 03:22
آقاي كريمي عزيز، همين قدر كافيه كه بگم شما، (يعني دقيقاً خود شما) خيلي چيزها مي‌دونيد و دريغ مي‌كنيد.
اين اولي
ممنون از محبتتان

mina2000
29-12-2006, 16:31

آقاي كريمي قابل شما را نداشت. ;)

آقاي كاپيتان نمو من به كامپيوتر سرور يك ذره دسترسي دارم. البته فقط فرصتم خيلي كمه.... :sad:

فقط يك ذره :sad:

يعني اگر واقعيت رو بخواهيد فقط زماني كه به دفتر كامپيوتر سرور مراجعه مي‌كنم اگر كسي اونجا نباشه، (يا اگه از قبل اونجا را تحت نظر گرفته باشم كه بدونم كي خالي مي‌شه ;) ) به اون كامپيوتر دسترسي دارم.

البته در دفتر سرور كامپيوتر خود مسئول سرور هم هست كه بعضي مواقع كه به اونجا مراجعه مي‌كنم، اون كامپيوتر قفل نشده.... (البته شايدم من يكي و دو دفعه شانس آوردم و اين طوري بوده :blink: )

خوب حالا اگر دريغ نمي‌كني، (كه قول دادي كه شايد نكني ;) ) جواب لطفاً :blush:

موفق باشيد ;)

nestor
30-12-2006, 22:30
با سلام
حالا چه کاریه که شما باید بتونید به اکانت ادمین 1 شبکه دست پیدا کنید
و بیاید 1 تاپیک تو جایی که نباید.. ایجاد کنید و همه فروم رو به خاطر اینکه شما جواب نگرفتید زیر سوال ببرید
شما لطفا به جای اینکه دنبال هک کردن اکانت ادمین باشید برید به کارای محوله برسید تا پولی که به عنوان
حقوق میگیرید حلال باشه خانووووووووووممممممم
در ضمن شما این سوالات رو باید توی انجمن مربوطه مطرح میکردید

mina2000
05-01-2007, 20:55

آقاي نستور، اگر تمام تاپيك‌هاي من رو خوانده باشيد متوجه مي‌شويد كه علت اين كار چه بوده است؟!

در ضمن من اين موضوع را در جايي كه به آن تعلق داشت (مقالات هك و امنيت) مطرح كردم (يعني سئوال پرسيدم، چون نمي‌تونستم تاپيك جديد ايجاد كنم :sad: )، يك نفر به من پيشنهاد كرد كه موضوع را در اين تاپيك مطرح كنم!!

در ضمن حقوقي كه مي‌گيرم، چه اين كار رو بكنم و چه نكنم، مطمئناً حلال خواهد بود. متوجه شدي عزيزم ;)

حالا اگه اطلاعاتي داريد بدهيد لطفاً، جاي دوري نخواهد رفت.

اگر هم انجمن مربوطه را مي‌شناسيد معرفي نماييد تا در آنجا از ابتدا شروع نماييم، شايد فرجي حاصل شود. :blink: (چقدر ادبي شد.)

...::: يك مسئلة ديگه :::...
خيلي مهمه

اون هم اين كه اگر به سنگ اين قدر التماس كرده بودم حتماً آب شده بود. ;)

اون دوستي هم (آقاي كاپيتان نمو) كه گفت اگر به سرور دسترسي داري بگو «شايد» برات يك كاري بكنم، كجا رفت.

nestor
07-01-2007, 08:33

آقاي نستور، اگر تمام تاپيك‌هاي من رو خونده باشيد متوجه مي‌شويد كه علت اين كار چه بوده است؟!

در ضمن من اين موضوع را در جايي كه به آن تعلق داشت (مقالات هك و امنيت) مطرح كردم (يعني سئوال پرسيدم، چون نمي‌تونستم تاپيك جديد ايجاد كنم :sad: )، يك نفر به من پيشنهاد كرد كه موضوع را در اين تاپيك مطرح كنم!!

در ضمن حقوقي كه مي‌گيرم كه اين كار رو بكنم و چه نكنم، مطمئناً حلال خواهد بود. متوجه شدي عزيزم ;)

حالا اگه اطلاعاتي داريد بدهيد، لطفاً جاي دوري نخواهد رفت.

اگر هم انجمن مربوطه را مي‌شناسيد معرفي نماييد تا در آنجا از ابتدا شروع نماييم، شايد فرجي حاصل شود. :blink: (چقدر ادبي شد.)

...::: يك مسئلة ديگه :::...
خيلي مهمه

اون هم اين كه اگر به سنگ اين قدر التماس كرده بودم حتماً آب شده بود. ;)

اون دوستي هم (آقاي كاپيتان نمو) كه گفت اگر به سرور دسترسي داري بگو «شايد» برات يك كاري بكنم، كجا رفت.

سلام
در مورد انجمن زیاد سخت نیست موضوع شما مرتبط با شبکه هستش و بهتره توی انجمن شبکه مطرح بشه تا
اینکه بیاید توی انجمن کامپیوتر
اینهم لینک انجمن شبکه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسلما اگه قرار باشه کسی از این فروم بتونه مشکل شما رو حل کنه توی این انجمنه
اینم فعالترین تاپیک شبکه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد حقوقتون به خودتون مربوطه که حلال باشه یا نه فقط یه پیشنهاد دوستانه بود بازهم اونو یاداور میشم
... اگه این مقدار که واسه این موضوع وقت گذاشتید واسه
مسایل مثبت زمان بذارید نتیجه بهتری میگرید و دچار دردسر هم نخواهید شد

خوش و خرم باشید

Captain Nemo
08-01-2007, 01:41
سلام خانم. ببخشید که دیر شد. البته الان هم که اومدم هیچ فایده ای نداره. اگه یادت باشه گفتم شاید بتونم کمکت کنم. حقیقتش اینه که من تا حالا با win server کار نکردم تا دقیق بهت بگم که وقتی پشت سرور میشینی کجا بری و چیکار کنی. اما یه چیز مشخصه، شما باید یه اکانت با دسترسی Admin برای خودت درست کنی ، اونوقت پشت هر کامپیوتری که بشینی میتونی به سرور وصل شی و هرکاری خاستی بکنی. نمونه این کارو تو xp برات توضیح میدم، اگه منطق کار رو درک بکنی، تو هر ویندوزی میتونی انجامش بدی. تو xp شما وقتی رو my comp راست کلیک کنی و manage رو انتخاب کنی، میتونی از پنجره ظاهر شده به قسمت local users.... بری و users رو انتخاب کنی و از اونجا یه یوزر جدید با سطح دسترسی مشخص ایجاد کنی. حالا باید سعی کنی همین کارو تو win server انجام بدی.

hnp2500
18-01-2007, 10:50
شما به domain لاگین می کنی، هنگام login اگه دکمه options رو بزنی می بینی که علاوه بر Username و password یک گزینه دیگه به نام domain هم هست که اگر اسم کامپیوتر طرف رو انتخاب کنی به اون کامپیوتر login می کنی (یعنی می تونی اسم کاربر تعریف شده روی کامپیوتر رو بدی)