PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي تبديل فرمت هاي 3gp

pesar_tanha
23-11-2006, 00:38
سلام دوستان يه نرم افزار ميخاستم براي تبديل فرمت ها به 3gp البته 3gp كانورت دارم كاري خوبي نيست كيفيت خيلي مياره پائين
اگه نرم افزاري ديگه سراغ دارين لطفا" لينك بدين
:biggrin:

WooKMaN
23-11-2006, 07:56
MobiRise 3GP Converter 1.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Create high quality 3gp videos from any formats with MobiRise 3GP Converter! MobiRise 3GP Converter converts VOB, RM, H.264, MP4, MOV, WMV, MPEG, AVI, etc. video formats to 3gp video in a few clicks. Easy and fast. Make your favorite movies playable on a cellular phone!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4.05MB

;)

WooKMaN
23-11-2006, 07:58
اينم برنامه جالبيه ...

3GP Movie Studio 1.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Join the video ringtone revolution! Audio ringtones are yesterdays news modern cell phones allow moving pictures combined with audio to be used as ringtones. 3GP Movie Studio is the perfect tool for getting creative and making your very own video ringtone.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10.68MB

;)

Nvidia
23-11-2006, 08:30
سلام دوستان يه نرم افزار ميخاستم براي تبديل فرمت ها به 3gp البته 3gp كانورت دارم كاري خوبي نيست كيفيت خيلي مياره پائين

بهترین برنامه برای این کار : IMTOO 3GP Convertor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rahnemoun
23-11-2006, 10:06

جديدترين و كامل‌ترين برنامه در اين زمينه همراه با فايل Patch جهت Crack كردن برنامه.
به آدرس مقابل مراجعه كن: »»» XiliSoft-3GP Converter-Ver: 3.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) «««

رامين :biggrin:

WooKMaN
23-11-2006, 18:47
جديدترين و كامل‌ترين برنامه در اين زمينه همراه با فايل Patch جهت Crack كردن برنامه.
به آدرس مقابل مراجعه كن: »»» XiliSoft-3GP Converter-Ver: 3.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) «««

رامين :biggrin:
عزيزدل بهتره بجاي لينك دادن به يه وب پيج (تبليغات !) ، لينك مستقيم دانلود برنامه رو بدي ... ;)

pesar_tanha
24-11-2006, 00:20
بهترین برنامه برای این کار : IMTOO 3GP Convertor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مرسي نرم افزار 3GP_Video_Converter دارم خوب با كيفيت نميزنه آخه من يه سري فايل هاي 3gp ديدم خيلي تميز تبديل كرده بود
با نرم افزار 3GP_Video_Converter زيادي چهار خونه ميزنه
مرسي از كمك شما و كليه دوستان كه منو رهنمائي و كمك كردن
سپاس