PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک برنامه در مورد راپید شیر

jaberaghidat
22-11-2006, 19:24
سلام من وقتی یک با از سایت راپید شیر برنامه دانلود کردم دو باره نمی تونم فایل دانلود کنم می گه باید 60 دقیقه دیگه

بیایی فایل رو دانلود کنید خواهشا اگه کسی برنامه ای داره بذاره ممنون میشم

WooKMaN
23-11-2006, 07:53
RapGet 1.26

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه محدودیت های راپید شیر را حذف نمیکند فقط روند دریافت فایل ها مخصوصاّ وقتی که تعداد آنها زیاد باشد را سریعتر میکند و همچنان مشکل عدم Resume یا دریافت ادامه فایل پس از قطع شدن وجود دارد ولی در صورتی که اکانت راپید شیر داشته باشید میتوانید از قابلیت Resume نیزبهره ببرید.

چون Rapidshare سرویس خود را به صورت رایگان عرضه میکند برای استفاده شما یا باید اکانت راپید شیر (هر ماه 9 یورو) را خریداری کنید و یا یک ارتباط پیوسته اینرتنتی داشته باشید تا بتوانید با برنامه مثل RapGet فایل های مورد نظر خود را دانلود کنید.

این برنامه علاوه بر سایت Rapidshare قابلیت دانلود از سایت های زیر را نیز دارا میباشد.
megaupload.com, rapidshare.com, sexuploader.com, mytempdir.com, slil.ru, sendspace.com, turboupload.com, speedshare.org, hyperupload.com, getfile.biz, depositfiles.com, webfile.ru, file2share.biz, rapidupload.com, yourfile.org, yourfilehost.com, filehd.com, mooload.com, scambia.com, filepost.ru, justupit.com, simpleupload.de, audiofind.ru, yourfilelink.com, files.to, savefile.com, filebest.ru, freefileupload.net, 4shared.com, netload.us, uploading.com, f-forge.com, ifolder.ru, oxyshare.com, filecloud.com, datenklo.net, zshare.net, filefactory.com, filespace.ru, badongo.net, easy-sharing.com, upload2.net, hemenpaylas.com, up-file.com, rapidshare.fr, uploadyourfiles.de, quickdump.com, megashares.com, box.net, takdata.com, bonpoo.com, share.am, recfile.com, speedyshare.com, free-transfer.de, paylas.com, come2store.com, ultrashare.de, rapidsafe.de, rapidshare.ru, filecache.de, shareua.com, up.spbland.ru, tinypic.com, imageshack.us

از ویژگی های این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
- کاملاً رایگان
- حجم کم در حدود 270 کیلو بایت
- پشتیبانی از بیش از 65 سرور مختلف
- قابلیت چند دانلود به طور همزمان از سرور های مختلف
- پشتیبانی از 46 زبان دنیا از جمله فارسی

توجه داشته باشد به علت محیط کاملاً پویا اینترنت و تغییر در قسمت امنیتی هر سایت ممکن است بعد از مدتی این برنامه قادر به دریافت فایل از برخی از سرویس ها نباشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

221KB

;)

Nvidia
23-11-2006, 08:26
سلام من وقتی یک با از سایت راپید شیر برنامه دانلود کردم دو باره نمی تونم فایل دانلود کنم می گه باید 60 دقیقه دیگه

بیایی فایل رو دانلود کنید خواهشا اگه کسی برنامه ای داره بذاره ممنون میشم

از ------ استفاده کن :)

shasha_ara2001
23-11-2006, 11:04
سلام دوست من

اگر از اینترنت دایل آپ استفاده میکنی این برنامه جواب میده. در بعضی موارد روی ADSL هم جواب داده

لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]