PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست كردن e-book در برنامهword

amirlo
28-05-2005, 15:58
باسلام
مي خواستم ببينم كسي از دوستان مي دونه چطوري دربرنامهwordمي توان اين كار را انجام داد
من حدود 20 صفحه از تحقيق را تايپ كرده ام مي خواهم درصفحه اول كار فهرست مطالب را بگذارم وباكليلك روي اين فهرست يا شماره صفحه به هماهن قسمت خواسته شده بروم البته بدون واشدن پنچره اضافي چند وقت پيش اين طور چيزي درشبكه آموزش نشان داد اما طرز ساخت رانگفت
باتشكرر

saamz
01-06-2005, 11:37
دوست عزيز اگه ميخواهي e-book بسازي خوب اين يه چيز ديگه است. براي اين كار بايد فايل ورد را به پي دي اف تبديل كني ولي نمي تواني فهرست را لينكي كني كه مثلا در پي دي اف روي فهرست كليك كني و به همون صفحه بروي...
و يا ميخواهي توي خود ورد اين كار را انجام بدهي يعني فهرست درست كني؟ اينو مشخص كن تا بهت بگم...

Nesta
01-06-2005, 11:53
سلام دوست عزیز آقای zeid ebook اینم نیست که شما فرمودین ebook با پی‌ دی اف فرق داره اگه ebook میخی‌ درست کنین شما که منظور همون کتاب الکترونیکی‌ هست .شما باید با برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگیری و درست کنی‌ یا این که شما در صفحه html وارد کنی‌ مثلا در front page بد لینک از آنها درست کنی‌ یا صاف های مختلف متوجه میشی‌ خودت چی‌ میگم بد توسط برنامه webexe فایل exe درست میکنی‌ و کار می‌کنه یعنی‌ فایل شما exe هست و اگر روی هر جائی‌ از متن کیلیک کنی‌ یا با اون لینک هائی‌ که دادی میره به اون صفحه یا این که میگی‌ مثلا بره پائین صفحه .

saamz
01-06-2005, 11:57
carlos جان پيرشي الهي. ما هم روشن شديم..
ولي من هنوز نفهميدم كه ايشون ميخواهد يه اي بوك بسازه يا اينكه فهرست ورد رو جوري كنه كه با كليك روي اون فهرست به صفحه دلخواه بره.... :!: :?:

Nesta
01-06-2005, 12:13
سلام دوست عزیز
ببینین ایشون می‌خواد یک ابو درست کنه که مثلا exe باشه یعنی‌ چی‌؟
یعنی‌ یک فایل اجرائی‌ خوب مثلا یک برنامه نوشته می‌خواد یک منو در بارنامش درست کنه بزنه help خوب شما میتونی‌ که یک ebook درست کنی‌ به صورت exe کنی‌ و اون رو بگذاری در برنامت که هر موقع کسی‌ رفت روی منو help اون ebook شما باز بشه .
چند مدل هست مثلا من که با دلفی‌ برنام مینویسم یک کمپننت help دارم که باهاش همنجا در برنامه help می‌ سازم و درست می‌کنم.
یکی‌ میاد برای برنامش ebook درست می‌کنه .
حالا الان میگی‌ پس pi di ef چی‌ pdf یعنی‌ این که شما هنگمی‌ هنگامی‌ میخای یک help یا آموزشی‌ درست کنی‌ که توش نشه دست کاری کرد هر چند که در ebook هم نمی‌شه ولی‌ امکانات pdf خیلی‌ بیشتر از ebook هستش میتونی‌ زوم کنی‌ فهرست رو سمت چپ ببینی‌ و کلی‌ دیگه ولی‌ امکانات ebook محدود هست .ولی‌ راحت تر هست نسبت به pdf فایل pdf رو زمانی‌ معمولا درست می‌کنن که میخوان فایل setup بسازند و میگن مثلا در قسمت منو که بنام در ویندوز نصب شد پائین گزینه unistall اونجا یک فایل pdf قرار میدهند البته با install sheild این کار رو می‌کنن .

ghabbas
10-10-2008, 12:17
carlos جان پيرشي الهي. ما هم روشن شديم..
ولي من هنوز نفهميدم كه ايشون ميخواهد يه اي بوك بسازه يا اينكه فهرست ورد رو جوري كنه كه با كليك روي اون فهرست به صفحه دلخواه بره.... :!: :?:
سلام
اگر ممکنه این بذارین که نرم افزار pdf ای که تعریفش کردین یعنی فهرست به صفحات لینک میشه را بذارین تا دانلود کنیم قبلا متشکرم

mahdi7610
10-10-2008, 12:38
سلام
اگر ممکنه این بذارین که نرم افزار pdf ای که تعریفش کردین یعنی فهرست به صفحات لینک میشه را بذارین تا دانلود کنیم قبلا متشکرم
دوست عزیز یه نگاه به تاریخ ارسال پستها بندازید

تاپیک مربوط می شه به سال 2005

موفق باشید .