PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دعوت برای تشکر از مایکروسافت

techno
20-11-2006, 06:58
با سلام،
درخواست می کنم برای تشکر از مایکروسافت سایت یا وبلاگی با همکاری هم بزنیم تا ضمن تشکر درباره ی فارسی ساز ویندوز از مشکلات جزیی ان هم بگوییم.این کار مایکروسافت را تشویق به ادامه ی این کار خواهد کرد.یه متن پیشنهادی بدید تا توی سایت بذاریم البته به انگلیسی.یه ساینت یا وبلاگ حوب هم بزنیم مخصوص همین.خیلی ها تو کشورهای پیشرفته از این کارها می کنند.بیاید این بار متحد باشیم. :)

smahdis
20-11-2006, 07:18
اولا ورودتون رو تبريك ميگم بعد هم آره فكر خوبيه نظريه ي جالبيه اگر بشه خيلي جالب ميشه! فقط بايد يكي رو پيدا كنيم يك دامين و يك هاست رايگان خوب به ما بده. كه فكر نكنم چنين كسي پيدا بشه؟ خوب فقط همين رو بگم كه اگر شد من هستم ها!

hamed2661
20-11-2006, 07:22
پيشنهاد جالبيه با استفاده از سرويسهاي رايگان بلاگرها هم ميشه حتما كه نبايد دومين ثبت كنيم

iran_mortezamm
20-11-2006, 07:43
سلام
در صورت نیاز ما هم هستیم
لطفا میل بزنید iranmortezamm@gmail.com
با تشکر

techno
20-11-2006, 07:49
پس اگه همه موافقند یه وبلاگ تو بلاگفا یا ام اس ان می زنم،بعد خبرتون می کنم.در ضمن حتما نباید سایت باشه فکر کنم با وبلاگهای پیشرفته مثل ام اس ان هم بشه.لطفا همکاری کنید و این رو به همه ی کنتاکتهاتون و دوستاتون بگید.با تشکر
متن پیشنهادی:
Hello,
We just want to express our thankfulness for making a 'Persian Interface Pack for Windows XP'. You have gladdened Persians all over the world with this great package.
Regardless of some minor errors in its spelling and its incompleteness (approx. 80% skinned), all things are good and every Persian seems very pleased about this great work. Specially translating major useful programs has made us forget about any glitch.
Also we want you to create a Persian calendar, please. It is very needed for us. All of our daily routines are set to Persian calendar and lacking of this program has raised some problems.

Again, thank you for any effort you have made in creating such packages (MS Windows and MS office Persian interface packs).We hope we''ll see a MUI package including Persian language soon!
Best wishes,

iran_mortezamm
20-11-2006, 08:03
اگر منظورتان از Mirosoft Live Space , MSN است ، به نظر من خیلی جالب نیست چون هم وبلاگ هاش سنگین است و دیر لود میشه و هم تبلیغاتش بزرگ است ولی در عین حال پیشنهاد می کنم که وبلاگی به ثبت برسانید که با نرم افزار Windows Live Writer سازگار باشد.با این نرم افزار به راحتی میشه پست ها را بر روی وبلاگ فرستاد

mohammad hamed
20-11-2006, 10:42
آره پیشنهاد خیلی جالبیه
حتما این کار رو بکنیم

smahdis
21-11-2006, 05:24
من اگر گفتم كه دامين با يك هاست بگيريم دليلش اين بوده كه يكم اعتبار خودمون رو ببريم بالاتر!
مايكروسافت غول نرم افزاري دنيا كه نمياد به وبلاگ ساده نظري بندازه! البته شما هر جا بريد منم هستم ولكن از من گفتن بود. باز هم ممنون. در مورد وبلاگ هم به نظر من بهترين جا براي وبلاگ گرفتن بلاگفا هست چون هم يك جور هايي جمع و جور و هم سريع مياد بالا هم تبليغاهاش زيباست هم .... بنابراين از همونجا بگيريد!

K A R I M I
21-11-2006, 05:55
سلام
من هم پایشم !

techno
21-11-2006, 08:03
من اگر گفتم كه دامين با يك هاست بگيريم دليلش اين بوده كه يكم اعتبار خودمون رو ببريم بالاتر!
مايكروسافت غول نرم افزاري دنيا كه نمياد به وبلاگ ساده نظري بندازه! البته شما هر جا بريد منم هستم ولكن از من گفتن بود. باز هم ممنون. در مورد وبلاگ هم به نظر من بهترين جا براي وبلاگ گرفتن بلاگفا هست چون هم يك جور هايي جمع و جور و هم سريع مياد بالا هم تبليغاهاش زيباست هم .... بنابراين از همونجا بگيريد!
پس شما هم کمک کنید یه سایت رایگان گیر بیاررید لطفا!

smahdis
21-11-2006, 08:38
من يك جايي رو سراغ دارم كه هاست رايگان ميده با سرويس هاي واقعا بالا كه حتي هاست هاي ايراني هم چنين سرويس هايي نميدن. ميتونيم بريم از اونجا كه حدود 2 گيگابايت فضا ميده هاستمون بگيريم البته الان تازه كارش شروع شده. به هر حال فقط ميمونه دامين. اين لينك به اون سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من فكر كنم در اين انجمن ها كساني هستند كه بتونند ما را در جهت داشتن يك دامين كمك كنند. چي ميگين؟ نظرتون چيه؟

techno
23-11-2006, 07:50
من يك جايي رو سراغ دارم كه هاست رايگان ميده با سرويس هاي واقعا بالا كه حتي هاست هاي ايراني هم چنين سرويس هايي نميدن. ميتونيم بريم از اونجا كه حدود 2 گيگابايت فضا ميده هاستمون بگيريم البته الان تازه كارش شروع شده. به هر حال فقط ميمونه دامين. اين لينك به اون سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من فكر كنم در اين انجمن ها كساني هستند كه بتونند ما را در جهت داشتن يك دامين كمك كنند. چي ميگين؟ نظرتون چيه؟
خوبه اگه جور بشه.یه کسی رو می خوایم که دستی تو وب داشته باشه ،یه جوری طراحیش کنه که برای امضا یا اسم گذاشتن زیر متن تشکر مشکلی نداشته باشیم.پس یه طراح پیدا کنید بعد جواب بدید.با تشکر

J A V I D
23-11-2006, 11:53
من که نیستم آخه ماکروسافت که عمرا یه دلار از فروش محصولاتش تو ایران گیرش بیاد فکر کردین می آد به حرف ما گوش کنه اون فارسی سازم به نظر من بیشتر برای مسخره کردن ما ساخته بود تا برای استفاده !!! تو همین انجمن که فکر تشکر از ماکروسافت هستید یه سرچ بکنید ببینید چقدر راه برای دور زدن ویندوز های غیر قانونی معرفی شده !!!

smahdis
24-11-2006, 07:00
آره اين هم هست ولي... باز هم من شنيدم كه مايكروسافت قصد داره كه سرمايه گذاري هاش رو در خاورميانه بيشتر كنه كه ايران هم جزوش هست البته اين مال قبل از قضيه تحريم ايران بود. حالا ديگه نميدونم.

techno
24-11-2006, 07:31
من که نیستم آخه ماکروسافت که عمرا یه دلار از فروش محصولاتش تو ایران گیرش بیاد فکر کردین می آد به حرف ما گوش کنه اون فارسی سازم به نظر من بیشتر برای مسخره کردن ما ساخته بود تا برای استفاده !!! تو همین انجمن که فکر تشکر از ماکروسافت هستید یه سرچ بکنید ببینید چقدر راه برای دور زدن ویندوز های غیر قانونی معرفی شده !!!
نه اشتباه می کنی!ماکروسافت پک های LIPرو برای زبانهای کم اهمیت تر یا بهتر کم جمعیت تر درست می کنه پس ربطی به قفل شکسته بودن ویندوز نداره!اینو فقط برای برای ایران درست نکرده که...بیشتر از 50 زبان!! :happy:
ساخت این پک ها گکلی هزینه و وقت می خواد و مایکروسافت غول تجاری نمیاد وقتشو برای مسحره کردن ما به هدر بده.این پک لطف ماکروسافت رو نشون می ده نه چیز دیگه!!

vast_vision_office
24-11-2006, 10:45
سلام دوستان
ببينيد من نمي خوام ناامديتون كنم ولي مي دونيد اين كار چقدر وقت و هزينه و زحمت فراوان مي خواد و امكان شكست خوردن توش زياد هست به نظر من بايد يكي كمكتون كنه كه انگليسيش خوب باشه و بتونه با شركت مايكروسافت خوب ارتباط برقرار كنه و وبلاگ يا وب سايت رو به شركت معرفي كنه و خلاصه كلي بايد زحمت بكشيد خود دانيد

با تشكر
باي

rezanix
24-11-2006, 17:56
یه دومین بخرین هاست با من

پرنس
24-11-2006, 21:04
دوستان طرح جالبیه
دومین و هاستش با من

hajHasan
24-11-2006, 22:15
سلام
ایده خوبیه. من هم اگه بتونم کمک میکنم.
خیلی وقته که خودم در فکر این مساله هستم.
مایکروسافت علیرغم همه انتقادات شدیدی که بهش میشه , انصافا به ما ایرانیها خیلی حال داده.
من خودم بیش از 10 ساله که هم با کامپیوتر و هم با اینترنت کار میکنم ( یادش بخیر زمانیکه کل ایران با یک خط 9600 کیلو بیت در ثانیه به اینترنت وصل بود ! )
قبل از IE5 واقعا دیدن صفحات فارسی دردسر داشت. هر سایتی برای خودش یک فونت میذاشت و معمولا باید طبق دستورالعمل اون سایت کار میکردی تا متن فارسی را تو اون خوب ببینی ولی با IE5 و windows2000 استاندارد فارسی یونیکد توسط مایکروسافت فراگیر شد ( البته این استاندارد توسط جای دیگری ایجاد شده بود )
یه مساله دیگری هم که هست و باید به اون معترف بود , فراگیر شدن استفاده از کامپیوتر , خیلی مدیون نرم افزارهای کاربر پسند مایکروسافته. شاید اگر دنیای کامپیوتر فقط دست مکینتاش و لینوکس بود , الان خیلی از ماها اصلا نمیدونستیم با کامپیوتر باید چجور کار کرد یا اینترنت اصلا چیه !
اینهمه حرف زدم که اینو بگم شخصا نسبت به این شرکت در مقایسه با شرکتهای دیگه احترام بیشتری قایل هستم چون با ما ایرانیها خوب راه اومده تا حالا ( بعدنشو نمیدونم ) . گوگل با اون همه ادعا , دسترسی ما ایرانیهارو به نرم افزارهای رایگانش بسته ولی مایکروسافت برای محصول پولیش فارسی ساز ساخته. حتی اون غلط گیر زبان فارسی برای آفیس هم در نوع خودش خیلی جالب بود.

pesar_tanha
24-11-2006, 22:37
منم هستم هر كمكي از دستم بربياد ميكنم

پرنس
25-11-2006, 01:24
آقا یه اسم پیشنهادی همین جا انتخاب کنید با هم بگید من دامبنشو می گیرم با هاست
فقط به بچه های بخش زبان و طراحی هم بگید همگاری کنن تا ا هم یه چیز توپ راه بندازیم
ممنون

Bow
25-11-2006, 06:33
آقا منم پايه ام ... واسه حمايت از جماعت ايراني هر كار بگيد مي كنم
من فعلا تو زمينه ي طراحي وب دست دارم اگه كمكي برمياد بگيد

smahdis
25-11-2006, 06:33
ميبينم كه تمامي Administrator ها جمع شدند. خيلي عاليه. به نظر من اگر اسم دامين انتخابي كلمه مايكروسافت هم در داخلش داشته باشه خوب ميشه.
از دوستان خواهش ميكنم كسي اگر اسم دامين خوب سراغ داره همينجا سريع اعلام كنه. آقاي پرنس منتظر هستند.

پرنس
25-11-2006, 16:46
دوستان لطفا برای جلوگیری از ثبت شدن دامنه های انتخابیمون توسط افراد سودجو ،دامینهای انتخابیتون را توی پیغام خصوصی بگید
ممنون

rezanix
25-11-2006, 19:43
منم اگه هاست خواستید 150 مگ رایگان میدم بدون دومین

piremard
25-11-2006, 20:37
مایکروسافت اصلا کیه ؟ ویندوزی که همش پر از باگه
پچ هایی که هی مجبورید نصب کنید
سیستم عامل که هر 10 بار 3 بار هنگ می کنه
مدیا پلیر که مجبورید نصب کنید و سیکر هم نداره و پر از تبلیعات ام اس ان هست
اون آی ای مسخره ویندوز که انصافا دو ریال هم نمی ارزه و پر از ایراد و خطا ها زمان اجراست تازه مجبوریم سایت رو بر مبناش بسازیم
امنیتی که نداره و سرور هاش هک می شوند
اون انحصار این شرکت که اگر یک شرکتی مثل گوگل سایمانتک ، ای دو بی ، و غیره کمی پیش بروند این بذدبخت از حسادتش می خواهد بازار رو از چنگشون در بیاره و هزاران باری که ویروس گرفتید تو این سیستم عامل و غیره
می خواهید کار خوب انجام بدید سایتی برای حمایت از کودکان سرطانی مملکتتون راه بیاندازید تفلک ها هیچ کس براشون کاری نمی کنه
یا برای افزایش سواد علمی آی تی کشورتون که مستعمره ی مایکروسافت و اجنبی نباشه و پز نرم افزار خودشو به بقیه بده
یک سایت بزنید توش برای بچه های کوچک مملکتتون آموزش آی تی بدید یا لااقل سایت جک بزنید ولی برای شرکت مستبد و خودکامه ای مثل مایکروسافت خواهشا سایت طراحی نکنید
مایکروسافت حتی سایت هایی مثل گیزمودو را هم آدم حساب نمی کنه ، امیدوارم ما ایرانی ها بیشتر خودمون را قبول کنیم و برای اعتلای نام میهنمون پول خرج کنیم نه برای یک کشوری که نمی خواهد سر به تنمان باشه اگر مایکروسافت فارسی رو ساپورت می کنه برای افغانستان و تاجیکستان و طرفداران زبان فارسیه نه یک کشور مایکروسافت حتی توی لیست فروشش ، ایرانی ها رو آدم حساب نکرده انگار این از فحش هم بدتره
نصیحت این پیرمرد دوستتون رو گوش بدید خواهشا
یا حق :)

علیرضا
25-11-2006, 21:22
اون آی ای مسخره ویندوز که انصافا دو ریال هم نمی ارزه و پر از ایراد و خطا ها زمان اجراست تازه مجبوریم سایت رو بر مبناش بسازیم
اون انحصار این شرکت که اگر یک شرکتی مثل گوگل سایمانتک ، ای دو بی ، و غیره کمی پیش بروند این بذدبخت از حسادتش می خواهد بازار رو از چنگشون در بیاره و هزاران باری که ویروس گرفتید تو این سیستم عامل و غیره
می خواهید کار خوب انجام بدید سایتی برای حمایت از کودکان سرطانی مملکتتون راه بیاندازید تفلک ها هیچ کس براشون کاری نمی کنه
یا برای افزایش سواد علمی آی تی کشورتون که مستعمره ی مایکروسافت و اجنبی نباشه و پز نرم افزار خودشو به بقیه بده
یک سایت بزنید توش برای بچه های کوچک مملکتتون آموزش آی تی بدید یا لااقل سایت جک بزنید ولی برای شرکت مستبد و خودکامه ای مثل مایکروسافت خواهشا سایت طراحی نکنید
مایکروسافت حتی سایت هایی مثل گیزمودو را هم آدم حساب نمی کنه ، امیدوارم ما ایرانی ها بیشتر خودمون را قبول کنیم و برای اعتلای نام میهنمون پول خرج کنیم نه برای یک کشوری که نمی خواهد سر به تنمان باشه اگر مایکروسافت فارسی رو ساپورت می کنه برای افغانستان و تاجیکستان و طرفداران زبان فارسیه نه یک کشور مایکروسافت حتی توی لیست فروشش ، ایرانی ها رو آدم حساب نکرده انگار این از فحش هم بدتره

كلام شما دوست عزيز رو قبول دارم....
من واقعا متاثر و متاسف ام كه چرا ما و جوون هاي ما نيستن كه بايد توسط اروپايي ها و يا آمريكايي ها و يا مردم هر جاي ديگه ي دنيا تقدير و تحسين بشن؟؟
چرا ما بايد از شركتي به نام مايكروسافت يا هر چيز ديگه تقدير كنيم؟؟
چرا كسي نيست از ما تقدير كنه؟؟؟
مگه ما از اونها كمتريم؟؟؟
همين كه دوستمون اشاره كرد كه مايكروسافت هيچ پولي تو ايران در نمي آره و.... يعني چي؟؟.... يعني با آدم هاي باهوش و زرنگي طرفه
جدا از اينكه نقض قانون كپي رايت و شكستن قفلهاي برنامه هاي مردم جرمه و خلافه .... ولي كار هر كسي نيست..
اگه الان از هكر ها استفاده مي كنن تا امنيت فلان برنامه رو بالا ببرن.... حتي تو همين زمينه هم نه فقط جوون ها بلكه نو جوون هاش هم مي تونن صد برابر از خارجي هاش بهتر باشن.
اين دوستمون كه مي گه آي تي و علمش رو تو جامعه رواج بديم...... دليلي غير از اين داره؟؟؟
كسي هست كه دوست نداشته باشه دوستاش،هم محلي هاش،هم شهري هاش ، هم وطن هاش از يك سري امكانات بهره مند شن كه برا اون وري ها اون قدر عاديه كه مثل غذا خوردنشون باشه؟؟؟
قطعا كسي پيدا مي شه..... يكي مثل خود من.... يا دوست من كه شما ايد.

بقيش رو بعدا مي نويسم الان كارتم تموم مي شه.

techno
25-11-2006, 22:56
آقا یه اسم پیشنهادی همین جا انتخاب کنید با هم بگید من دامبنشو می گیرم با هاست
فقط به بچه های بخش زبان و طراحی هم بگید همگاری کنن تا ا هم یه چیز توپ راه بندازیم
ممنون
اسمش این باشه خوبه:tnx-MS=یعنی مایکروسافت متشکریم!!
متنشم قبلا دادم یه کم تصحیح می خواد،در ضمن انگلیسیم حرف نداره ;) یه متنی بگید من به انگلیسی ترجمش می کنم!با تشکر از همکاریتون :happy:

techno
25-11-2006, 23:40
تو کشوری که اینترنت سانسوره و سرعت از هند هم پایینتره نباید از ای تی حمایت کرد.برای بچه های سرطانی هم خیریه زیاد هست که معلوم نیست پولش تو جیب کی می ره؟!!من به زور پول کارت اینترنت می دم!یکی بیاد به من کمک کنه!
هر ساخته ی دست بشر دارای عیب است و مایکروسافت هم همینطور،لینوکس :puke: و بقیه هم مطمئن باش باگ زیاد دارند.
لینوکس هم در اصل یک سیستم عامل اجنبیه!! :puke: پس از اون هم حمایت نکنید!!
کی می خواد سر به تن ما نباشه؟!!اگه نمی خواست اون همه ایرانی تو امریکا کار نمی کردند تو فضا،کامپوتر،دانشگاه و... .از حس ناسیونالیستی حالم به هم می خوره :puke: اون دولت امریکاست که به خاطر بعضی مسائل مشکل داره نه خود امریکا.
در ضمن ایران نرم افزار زیاد داره،پز اینارو بده:تفسیر قران کریم،ترجمه ی قران،قران به 10 زبان زنده و ...یه سایت مدرن هم داره که خیلی روش تبلیغ میشه:لبیک دات کام!! :puke: (من اونایی رو گفتم که بیشر روشون پز می دن تو رسانه ی ملی!)
از کلمه ی مستعمره هم حالم به هم می خوره.دوران عوض شده پیرمرد!همه ی کشورها به نوعی به هم دیگه نیاز دارن.مثل ما جوونا فکر کن پیرمرد!!

techno
25-11-2006, 23:46
كلام شما دوست عزيز رو قبول دارم....
من واقعا متاثر و متاسف ام كه چرا ما و جوون هاي ما نيستن كه بايد توسط اروپايي ها و يا آمريكايي ها و يا مردم هر جاي ديگه ي دنيا تقدير و تحسين بشن؟؟
چرا ما بايد از شركتي به نام مايكروسافت يا هر چيز ديگه تقدير كنيم؟؟
چرا كسي نيست از ما تقدير كنه؟؟؟
مگه ما از اونها كمتريم؟؟؟
همين كه دوستمون اشاره كرد كه مايكروسافت هيچ پولي تو ايران در نمي آره و.... يعني چي؟؟.... يعني با آدم هاي باهوش و زرنگي طرفه
جدا از اينكه نقض قانون كپي رايت و شكستن قفلهاي برنامه هاي مردم جرمه و خلافه .... ولي كار هر كسي نيست..
اگه الان از هكر ها استفاده مي كنن تا امنيت فلان برنامه رو بالا ببرن.... حتي تو همين زمينه هم نه فقط جوون ها بلكه نو جوون هاش هم مي تونن صد برابر از خارجي هاش بهتر باشن.
اين دوستمون كه مي گه آي تي و علمش رو تو جامعه رواج بديم...... دليلي غير از اين داره؟؟؟
كسي هست كه دوست نداشته باشه دوستاش،هم محلي هاش،هم شهري هاش ، هم وطن هاش از يك سري امكانات بهره مند شن كه برا اون وري ها اون قدر عاديه كه مثل غذا خوردنشون باشه؟؟؟
قطعا كسي پيدا مي شه..... يكي مثل خود من.... يا دوست من كه شما ايد.

بقيش رو بعدا مي نويسم الان كارتم تموم مي شه.
روسیه تو زمینه ی هک و کرک از همه سرتره.90% کرک ها و هک ها توسط روس هاست.یه کم تحقیق کن بعد حرف بزن!
جواب بقیه ی حرفتم به قبلی دادم.این حرف ها دیگه فایده ندارند.خودتم خوب می دونی! :blush:

smahdis
26-11-2006, 05:46
چيه بابا... دو دقيقه نبودم ببين اينجا به كجا رسيده....حالا بذارين سايت راه بيفته مطمئن باشين كه مشكلات ويندوز هم در سايت نوشته خواهد شد. ما كه نميخوايم يك سايت بزنيم كه فقط توش بنويسيم مايكروسافت دستت درد نكنه!!! از فارسي نويسي در ويندوز مينويسيم از مشكلات تاريخ شمسي، از باگهاي اساسي خود ويندوز، از اخبار از ..... البته اگر خدا بخواد.

hajHasan
26-11-2006, 12:50
سلام
تشکر از مایکروسافت بخاطر حمایت از زبان فارسی در محصولاتش , فکر نمیکنم منافاتی با فعالیتهای دیگه داشته باشه. میتونیم در حالیکه از کودکان سرطانی حمایت میکنیم و نرم افزار ایرانی تولید میکنیم , از زحمات دیگران در حق خود هم تشکر کنیم حتی اگر نیت آنها فقط منفعت خودشان بوده.
در ضمن همانطور که دوستان قبلا گفتند , قصد داریم از اینراه پیشنهاداتی هم برای بهتر شدن محصولات فارسی مایکروسافت ارائه کنیم.

ادعای هنگ و باگ تا اون حدی که یکی از دوستان ادعا کرده بود , اغراق آمیزه و البته دور از واقعیت. با ویندوز ایکس پی , خیلی کم اتفاق میوفته که ویندوز هنگ کنه و بیشتر این مشکلات بعلت مشکل سخت افزاری است و با این همه , ویندوز در مقایسه با لینوکس , انطباق بیشتری با سخت افزار داره .

rezanix
26-11-2006, 12:53
هاااااااااااااااااااااست نمي خاي
C Panel X
150 mb

پرنس
26-11-2006, 18:39
ممنون از دوستانی که ایده دادن برای انتخاب نام
فقط یه چیزی
به نظرتون بهتر نیست که به جای اینکه فقط از مایکروسافت بخواهیم تشکر کنیم یه سایت در مورد فارسی سازی بزنیم و اونجا علاوه بر مایکروسافت در مورد گوگل فایر فاکس،.... تشکر کنیم و اشتباهاتش را بگیم و برای بهتر شدنشون پبشنهاد بدیم؟
ممنون

techno
26-11-2006, 23:42
ممنون از دوستانی که ایده دادن برای انتخاب نام
فقط یه چیزی
به نظرتون بهتر نیست که به جای اینکه فقط از مایکروسافت بخواهیم تشکر کنیم یه سایت در مورد فارسی سازی بزنیم و اونجا علاوه بر مایکروسافت در مورد گوگل فایر فاکس،.... تشکر کنیم و اشتباهاتش را بگیم و برای بهتر شدنشون پبشنهاد بدیم؟
ممنون
اره اینم خوبه.ولی دراین باره خودتون اسم سایت بدید لطفا.اسمی که من قبلا دادم برای تشکر از مایکروسافت بود فقط.
در هر صورت یه متن فارسی بدید من به انگلیسی ترجمش کنم.
در ضمن من فایرفاکس فارسی ندیدم و هیچ شرکتی تو این کار به پای مایکروسافت نمی رسه! ;)
با تشکر :)

rezanix
27-11-2006, 19:18
هووووووووووووووووییییییی تکلیف منو مشخص کنید هایست می خاین یا نه با امکانات زیر
150MB
C Panel X
و با تمامی امکانات

techno
27-11-2006, 23:06
چرا می خوایم.ولی صبر کن بقیه هم نظرشون رو بدن با هم تصمیم بگیریم.
با تشکر

smahdis
28-11-2006, 07:05
هووووووووووووووووییییییی تکلیف منو مشخص کنید هایست می خاین یا نه با امکانات زیر
150MB
C Panel X
و با تمامی امکانات
آره ميخوايم....دستت درد نكنه...اگر لطف كني كه خيلي ممنون ميشيم عزيز... به هر حال ممنون دوست عزيز.
به نظر من براي اسم دامين هم هر چي بود اشكالي نداره فقط روند باشه باقيش اشكالي نداره. حالا كه قراره مشكلات نرم افزارهاي معروف رو در سايت بررسي كنيم پس هر اسمي كه بود فرقي نميكنه ديگه. آقاي پرنس اگر ميشه خودتون يك اسم انتخاب كنيد. هر چي روندتر بهتر.

techno
28-11-2006, 15:31
آره ميخوايم....دستت درد نكنه...اگر لطف كني كه خيلي ممنون ميشيم عزيز... به هر حال ممنون دوست عزيز.
به نظر من براي اسم دامين هم هر چي بود اشكالي نداره فقط روند باشه باقيش اشكالي نداره. حالا كه قراره مشكلات نرم افزارهاي معروف رو در سايت بررسي كنيم پس هر اسمي كه بود فرقي نميكنه ديگه. آقاي پرنس اگر ميشه خودتون يك اسم انتخاب كنيد. هر چي روندتر بهتر.
نرم افزارهای معروف؟؟!نه،تمرکز اصلی هنوز روی فارسی سازهای مایکروسافته و در وهله ی بعدی به برنامه های فارسی گوگل یا...می پردازیم.اینطوری سرمون زیاد شلوغ نمی شه و روی هدف اصلی متمرکز می شیم نه روی مسایل فرعی.

smahdis
29-11-2006, 06:39
نرم افزارهای معروف؟؟!نه،تمرکز اصلی هنوز روی فارسی سازهای مایکروسافته و در وهله ی بعدی به برنامه های فارسی گوگل یا...می پردازیم.اینطوری سرمون زیاد شلوغ نمی شه و روی هدف اصلی متمرکز می شیم نه روی مسایل فرعی.
حرفي ندارم...تا ببينيم خدا چي ميخواد. آقا اين دامين چي شد؟ اين هاست هم چي شد؟

erfanweb
29-11-2006, 14:36
ببخشید از چیه ماکروسافت تشکر کنیم ؟

MAXXX
30-11-2006, 05:12
سلام
اتفاقا به نظر من کاره جالبیه ...ومن از این کار حمایت میکنم(حالا انگار کی هستم)...خدمت اون دوستمون که به ویندوز بدو بیراه میگفت باید بگم که فعلا همین داره کاره ملتو راه میندازه و با توجه به سیری که در پیش گرفته داره روز به روز بهتر میشه (شما Win95 رو با Xp مقایسه کن ) و البته با نظرات بقیه خیلی هم بهتر میشه

Bow
30-11-2006, 11:40
خوب آخرش چي شد شروع كنيم؟

techno
30-11-2006, 19:45
خوب آخرش چي شد شروع كنيم؟
صبر کن تا اقای پرنس و بقیه ی کسانی که دارای دامین و هاست هستند جواب بدهند تا تکلیف ما مشخص شود.
با تشکر از همکاریتون

rezanix
01-12-2006, 16:18
اقا ما که حاضریم من که میگم 150 مگا بایت میدم حالا بقیه رو نمی دونم

rezanix
01-12-2006, 16:57
اگه خواستید از طریق پیام خصوصی بگید

پرنس
01-12-2006, 17:19
دوستام معطل چی هستید؟
من که گفتم هاست و دومین اوکی ه
شما فکر طراحی سایت باشید
ممنون

techno
01-12-2006, 18:51
دوستام معطل چی هستید؟
من که گفتم هاست و دومین اوکی ه
شما فکر طراحی سایت باشید
ممنون
يه چيز ديگه:يه متن بديد من به انگليسي ترجمش كنم.فقط مي مونه طراحي وب.اول متن بعد طراحي سايت كه يكي بايد همكاري كنه.
با تشكر،منتظرم! :)

Bow
03-12-2006, 07:10
من هنوزم ميگم طراحي نگران نباشيد

smahdis
03-12-2006, 07:45
من هنوزم ميگم طراحي نگران نباشيد
يعني چي من نگرفتم. آيا شما مي توانيد سايت را طراحي كنيد؟ (خيلي عالي ميشه)
اگر ميتونيد و مايليد كه اين كار را انجام دهيد پس لطف كنيد طراحيش كنيد تا سايت را آپديت كنيم.
آقاي تكنو والا من انشام زياد خوب نيست خودتون براي فعلا اگر ميشه يك چيزهايي رو بنويسيد تا انشا الله ببينيم كسي ميتونه متن بده يا نه. راستي ميتونيم كارمون با مشكلات فارسي نويسي در ويندوز ويستا (كه سه روز قبل رسما منتشر شد) آغاز كنيم. البته اگر كسي نسخه اصل رو داشته باشه.

پرنس
03-12-2006, 16:15
نه بابا میگما از اول کار کارمون را سه نکنیم
آخه ویستا که هنوز اصلش نیموده که
اوی ژانویه میاد
اینایی که الان اومده تو بازار رو ویندوز به شرکتای برگ داده برای ممحصولاتشون

Bow
04-12-2006, 06:07
در مورد طراحي توضيح بدم من مي تونم بكنم ... اگه هم بگيد همين الان شروع ميكنم
ايده اي چيزي هم بود بگيد... مثلا رنگ بندي ... نماد ي
خلاصه هر چي فقط زودتر مثل اينكه بيلي هم منتظره تا ازش تشكر بشه همه رو سورپيريز كنه!

smahdis
04-12-2006, 07:36
نه بابا میگما از اول کار کارمون را سه نکنیم
آخه ویستا که هنوز اصلش نیموده که
اوی ژانویه میاد
اینایی که الان اومده تو بازار رو ویندوز به شرکتای برگ داده برای ممحصولاتشون
نه برادر نيازي به سه كردن نيست. چون ويندوز ويستا و آفيس 2007 رو با هم فرستادن اون هم به صورت رسمي براي عموم نه براي شركتهاي بزرگي همچون Dell يا بقيه شركتها. خلاصه اينكه يعني الان اومده. راستي من آفيس 2007 رو گرفتم فارسي نويسيش واقعا عاليه خيلي كار كردن باهاش راحت شده. من تا قبل از اين با آفيس 2000 كار ميكردم و در فارسي نويسي.خيلي ايراد داشت.

techno
05-12-2006, 00:17
نه برادر نيازي به سه كردن نيست. چون ويندوز ويستا و آفيس 2007 رو با هم فرستادن اون هم به صورت رسمي براي عموم نه براي شركتهاي بزرگي همچون Dell يا بقيه شركتها. خلاصه اينكه يعني الان اومده. راستي من آفيس 2007 رو گرفتم فارسي نويسيش واقعا عاليه خيلي كار كردن باهاش راحت شده. من تا قبل از اين با آفيس 2000 كار ميكردم و در فارسي نويسي.خيلي ايراد داشت.
ولی به نظر من هنوز صحبت درباره ی مشکلات فارسی در ویستا زوده فعلا همون اکس پی!
در ضمن کارو شروع کنید اگه مشکلی نیست. :)

mr.reza
09-12-2006, 21:56
پيشنهاد خيلي جالبيه

mr.reza
09-12-2006, 22:11
پيشنهاد خيلي جالبيه

techno
19-12-2006, 00:31
اقا پس چی شد از همتون خواهش می کنم شروع کنید من چون فعلا زیاد نمی تونم بیام کمتر پیغام میدم ولی شما که وقتتون ازاده کمک کنید کار انجام بشه لطفا!