PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري که بتونم با اون از طريق کامپيوتر تلفن بزنم

soooot
19-11-2006, 22:52
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه نرم افزار ميخوام که بتونم از کامپيوتر باهاش تلفن بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مودمم هم FX-7000 Intel V92 Data Fax Voice Modem هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قابليت هائي هم که ميخوام داشته باشه اينا هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- محيط نرم افزار زيبا باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- کيفيت صدا رو ببره بالا ( حالا نميخواد کادرو فونيکش کنه ولي حد اقل ديگه استريوش بکنه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- مثل مودم اسپاي نباشه که آنتي ويروسها بهش گير ميدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- بتونم قابليت هاش رو فعال و غير فعال کنم ، مثلا کاري کنم که فقط بشه باهش زنگ زد و وقتي تلفن زنگ ميزنه کامپيوتر صداش در نياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- اگر فارسي باشه بهتر تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- کالر آيدي داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- نميخوام مکالمات رو باهش ضبط کنم و اصلا اين قابليت برام مهم نيست ( اصلا اين قابليت رو نداشته باشه بهتر تره ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8- يه زماني ويندوزم مديا سنتر 2005 بود و روي خود ويندوز يه چيزي بود که هر وقت کسي زنگ ميزد شمارش رو توي تسک بار نشون ميداد ، حالا نميدونم قابليت تلفن زدن از روي کامپيوتر هم داشت يا نه ، ميخواستم بدونم خود مايکروسافت نرم افزاري براي تلفن زدن از طريق کامپيوتر نداره که بشه اون رو روي ويندوز اکس پي پروفشنال نصب کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا من نميخوام از طريق اينترنت تلفن بزنم ، يعني نرم افزارهائي مثل اسکايپ و يا ياهو مسنجر و ... به درد من نميخورن من فقط ميخوام از کامپيوتر به عنوان يه تلفن استفاده کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرش هم اينکه الهي دستتون درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]