PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Adobe Acrobat جهت تبديل pdf فارسي به word

rahro
28-05-2005, 04:49
سلام دوستان
آيا Adobe Acrobat نسخه اي داره كه بتونه فايلهاي pdf فارسی رو به word تبديل كنه !؟؟
اگر هست ميشه لينكشو بذارين :oops:

Navid
28-05-2005, 05:39
من که نتونستم . یعنی هنوز پیدا نکردم چیزی که بتونه فارسی رو بدون مشکل از PDF به WORD تبدیل کنه . ولی مثل لینکه این ورژن آخری Adobe Acrobat فارسی هم ساپورت می کنه

saamz
28-05-2005, 11:03
Adobe Acrobat 6.0 البته نسخه ME اون به راحتي متون فارسي رو پشتيباني مي كند. البته اونهايي كه مثلا از ورد به آكروبات تبديل شدند كه كاملا پشتيباني مي كند ولي اونهايي كه فرمتشون گرافيكي است تقريبا...!

ooje_asman
28-05-2005, 12:50
با سلام شما خودتون تستش کردین بعدش لینکش رو دارین مرسی

rahro
29-05-2005, 03:38
در مورد نسخه ME آسيايي هم خودم يه چيز هايي شنيده بودم ولي نتونستم پيدا كنم 0 دوستان كسي داره اگر ميخواد به معرض فروش هم بذاره اعلام كنه 0 كارم خيلي گيره و خريدارم 0

Mehdi_Best
29-05-2005, 07:08
سلام دوست عزيز
من فكر مي كنم تنها جايي كه حتما بتوني پيدا كني مركز كامپيوتر ايران يا بازار رضا باشه. چون اونجا هر برنامه اي بخواي هست. البته چون گفتي قصد خريد دارم اين پيشنهاد رو دادم.

saamz
29-05-2005, 07:36
اگه ميخواهي بخري حتما نسخه ME رو بخري ورژن 6 اونو. نسخه 5.5 نخري من خودم از بازار رضا خريدم اونجا بهتره! اسم مغازه رو نمي گم چون دوباره ميگن فاميلشون بود داره تبليغ ميكنه :mrgreen:
بعدشم لينك دانلودشو ميخواهي چيكار كني! دو هزار سال طول ميكشه تا دانلود بشه! با 1500 تومن سد دي كامل و كرك شده اونو بخر... (فاتحه)!

tohave
29-05-2005, 23:09
اين لينك آكروبات ورژن 7 ولي براي آزمايشه يعني بعد از 30 روز بايد يا پولشو بدين يا اينكه از اون كارهاي سيرچ انحام بدين. من اگه كركشو پيدا كنم براتون ميفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rahro
30-05-2005, 04:36
اگه ميخواهي بخري حتما نسخه ME رو بخري ورژن 6 اونو. نسخه 5.5 نخري من خودم از بازار رضا خريدم اونجا بهتره! اسم مغازه رو نمي گم چون دوباره ميگن فاميلشون بود داره تبليغ ميكنه :mrgreen:
بعدشم لينك دانلودشو ميخواهي چيكار كني! دو هزار سال طول ميكشه تا دانلود بشه! با 1500 تومن سد دي كامل و كرك شده اونو بخر... (فاتحه)!
زيد عزيز سلام
من كجا بازاچه رضا كجا ! - جنوب كجا شمال كجا! - كرمان كجا تهران كجا ! :cry:
هنوز منتظر لطف شمام.
راستي مگر ورژن هفت اينكار رو ميكنه كه اين دوست عزيز لينكشو قرار داده!!

tohave
30-05-2005, 06:47
ميگن همه فونتها رو ساپورت ميكنه ! گناهش گردن اونها..چون من شخصا امتحانش نكردم هنوز ولي ميخوام شروع بكنم

tohave
01-06-2005, 02:44
اينهم كركش كه توپه توپه

amini
01-06-2005, 23:10
سلام
ورژن 7 اين erorr رو ميده مشكل از كجاست؟
Warning: Zar cannot be embedded because of licensingrestrictions
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

Nesta
02-06-2005, 02:59
سلام شما میتونین با برنامه VeryPDF PDF Editor v1.1.
روی فایل پی‌ دی اف ویرایش کنید و مثلا کپی‌ کنین و در ورد paste کنید اینم می‌شه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ناردين

rahro
02-06-2005, 03:35
اينهم كركش كه توپه توپه

سلام
نتونستم كركشو دانلود كنم اگر ميشه زحمت بكشين بذارين و ايت يا به اين ادرس ايميل كنيد
rahro_ai@yahoo.com يا بيتر توضيح بده
متشكرم
كرك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ناردين