PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كجا ميشه فايلهاي حجيم رو آپلود كرد ٫ براي استفاده همه

tohave
27-05-2005, 23:59
اگه شما سايتي رو ميشناسيد كه بشه توش فايلهاي بزرگ رو آپلود كرده و لينكش رو به درخواست كنندگان داد لطفا بگيد. آدرس و چگونگي استفاده. سايتهايي رو ميشناسم ولي بدرد نخور هستند

Babak
28-05-2005, 00:39
[color=darkblue]اگه از 100 mg بيشتر نيست از persiangig استفاده کن
اينجا ميتونی اينوايتش ر, درخواست کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
28-05-2005, 01:11
بابك جان تنها بدي اين پرشين گيگ اينه كه محدوديت هر فايل 10 مگ است من هر دفعه خواستم بالاي 10 مگ اپلود كنم آخرش نشده ولي خب مي توني 10 تا 10 مگ آپلود كني اما ... :(
امروز مثلا يه بازي براي موبايل 30 مگ بود هر كاري كردم نشد آخرش رفتم rapidshare كه تا 30 مگ اجازه ميده اما خب متاسفانه ماندگار نيست :(
اين پرشين گيگ خدا كنه يه سرويس پولي قرار بده با ظرفيت بالا كه من يكي مشتري ميشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/shout.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/shout.gif

Nesta
28-05-2005, 03:08
سلام مافیا جان مگه سرعت شما چنده که 30 مگ اپلد میخی‌ بکنی‌؟

Mehdi_Best
28-05-2005, 09:31
مافيا جان مگه براي آپلود كردن يك فايل حجيم مثلا 30 مگابايتي به صورت قطعات 10 مگاباتي مشكلي هست؟ آخه گفته بودي اما....

tohave
28-05-2005, 18:46
سلام
از همتون ممنونم. پرشين گيگ كه دعوتنامه ميخواد و من منتظرم يكي از شما دوستان لطف بكنه ولي راديشر رو پيداش نكردم. سرعت اينتر نت من زياده و ميتونم فايلهاي بزرگ رو آپلود كنم. دريافت 2.3 مگ و داونلود و آپلود از 600 كيلو تا 250 كيلو. البته بستگي به سرور اونطرف هم داره. حالا اگه يكي كمك كنه براي همه خوب ميشه

Mehdi_Best
28-05-2005, 19:46
سلام به مافيا جان و همه دوستان عزيز
مي خوام يك حال اساسي بدم كه برام دعا كنيد! :wink: :wink:
يك سايت همين امروز گير آوردم كه تا 500 مگابايت رو مي شه آپلود كرد!
بله! تعجب نكنيد. درست ديديد و من هم درست نوشتم اشتباه تايپي هم نيست. 500 مگابايت. حتي يك فايل 500 مگابايتي به صورت كامل و يك تكه!
سرعتش هم براي آپلود و دانلود حرف نداره. چون خودم امتحان كردم. حالا هر كي فايلها و برنامه هاي باحال داره كه حجمش زياده اينجا آپلود كنه كه ما هم حالشو ببريم.
اين هم لينك اين سايت توپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Navid
28-05-2005, 19:58
مهدی جان این مثل اینکه به ایمیل می فرسته !

MaFia
28-05-2005, 20:14
اي بابا عجب مهدي جان تا اومدم خوشحال شم پست نويد رو خوندم :(
اما به نظر من ماندگاري هم مهم هست مخصوصا براي من چون بيشتر در قسمت موبايل و موسيقي احتياج دارم دوست دارم هميشه لينك تاپيك ها سالم بمونن و خدا رو شكر پرشين گيگ اين طوي هست ( فعلا)
مشكل من فقط سر فايل هاي بيشتر از 10 مگ هست البته خودم يه چند تا حتي تا مقدار بالاتر سراغ دارم اما مهم سالم موندن اونها هست :wink:
چون بعضي سايت ها ريت دانلود كه مياد پايين حذف مي كنن

Mehdi_Best
28-05-2005, 20:18
نويد جان اينطور نيست.
مافيا جان شما هم نگران نباش. همونطور كه گفتم اينطور نيست. شما يك سري بزنيد به اون سايت خودتون مي بينيد.
الان با توضيحات كاملتر خدمت مي رسم.

Strasboorg
28-05-2005, 20:21
اگر قرار باشه به email بفرسته اين سايت كه از همه بهتره
هم سرعت بالا
هم فضاي بالا

تا 1 GIG
يعني 1000 Mb

Navid
28-05-2005, 20:26
آقا من الان help رو خوندم . مثل اینکه لینک می ده

Mehdi_Best
28-05-2005, 20:38
مافيا جان و نويد عزيز
اين عكس رو كه مي بينيد قسمت مخصوص انتخاب فايل براي آپلود در سايت مذكور هست:

اگه دقت كنيد قسمتي كه براي نوشتن آدرس ايميل خودتون و همچنين آدرس ايميلي كه دوست داريد اين فايل براش فرستاده بشه اختياري هست و مي تونيد اصلا پر نكنيد. و قسمت بعدي كه اجباري هست هم هر چيزي بنويسيد حتي يك كلمه كافيه و نياز به چيز خاصي نيست.
اين هم عكسي از لحظه اتمام عمليات آپلود و دادن لينك براي دانلودهاي بعدي:

و اين هم عكسي از زماني كه لينك مورد نظر رو در آدرس بار وارد كردم و با نمايش حجم فايل مورد نظر و تعداد دفعات دانلود لينك دانلود ظاهر شده. فكر نكنم هيچ سايت ديگه اي اينطور با كلاس اين كار رو انجام بده. جالب اينجاست كه حتي در هنگام آپلود كردن هم سرعت آپلود و هم مقدار آپلود شده در هر لحظه و حجم كل فايل رو نشون مي ده.

حالا ديگه خيالتون راحت شد؟ :wink: :wink:

nazar
28-05-2005, 21:05
آقا مهدي اين خيلي باحال بود. بار اول با مشكل مواجه شدم ولي بار دوم مشكل برطرف شد. ممنون!

Navid
28-05-2005, 21:44
ممنون مهدی جان
جای خوبیه ولی بعد از 30 روز فایل رو پاک می کنه

tohave
28-05-2005, 22:44
منم رفتم و اين سايت رو پيدا كردم و نامه نگار رو هم توش گذاشتم براي آزمايش.

تا 50 مگ ميتونين فايل آپلود كنيد و براي آن تاريخ نديدم كه تا كي اونجا ميمونه

This service can be used for uploading files up to 50MB. After uploading you will be given a link, that others can use to download your file. Our filesize limit is 50MB and each file can be downloaded unlimited times. "Savefile FFH" is completly free to use, hope you will enjoy our service.

tohave
28-05-2005, 22:52
سرعت آپلود تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پايينه يعني 10 كيلوبايته. خيلي طول ميكشه تا بره بالا. حالا داونلودش رو نميدونم. با اينحال ممنون دارم يه فايل كه چندتا نرم افزار توش داره آپلود ميكنم. سايزش 36 مگه ولي نميدونم تا كي طول بكشه

tohave
28-05-2005, 23:13
من اين سايت رو امتحان كردم ولي 3 بار اينترنتم قطع شد و بيشتر از 20 درصد نميره بالا. شب امتحان ميكنم دوباره ببينم شايد بشه

Strasboorg
28-05-2005, 23:23
اگر قرار باشه به email بفرسته اين سايت كه از همه بهتره
هم سرعت بالا
هم فضاي بالا

تا 1 GIG
يعني 1000 Mb

اينم عكسش

Mehdi_Best
29-05-2005, 07:14
سرعت آپلود تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پايينه يعني 10 كيلوبايته. خيلي طول ميكشه تا بره بالا. حالا داونلودش رو نميدونم. با اينحال ممنون دارم يه فايل كه چندتا نرم افزار توش داره آپلود ميكنم. سايزش 36 مگه ولي نميدونم تا كي طول بكشه

دوست خوبم سلام. من خودم از اينترنت پرسرعت استفاده مي كنم و براي تست چند فايل مختلف رو آپلود كردم كه با سرعتي بين 60 تا 80 kb/s آپلود مي شد. هيچ مشكلي هم نداشت. تا 100 درصد هم آپلود شد. شما اگه اين مشكل رو داريد احتمالا از اينترنتتون هست. من اگه بخوام مثلا از خونه آپلود كنم خب معلومه كه نهايتا با سرعتي بين 2 تا 4 kb/s آپلود مي شه. بستگي به اينترنت شما هم داره.

tohave
29-05-2005, 22:44
من كه موفق نشدم فايل آپلود كنم. سرعت اينتر نت من 2.3 مگه و آپلودهم تو سرورهاي ديگه معمولا از 600 تا 200 . واي با اون سايت مشكل داشتم كه ربطي به اينتر نت هم نداره چون تو سايت savefile.com آپلود كردم و فايلهاي خوبي هم گذاشتم نمونه اش هم نامه نگاره

Mehdi_Best
30-05-2005, 07:05
پس چطور من آپلود مي كنم و هيچ مشكلي ندارم؟

farhad resalati
30-05-2005, 07:34
اقا یه سایت المانی میشناختم که بدون محدودیت فضا واسه ا÷لود میداد سرعتشم از یکی شنیده بودم خوب بود کسی اون رو سراغ داره :?:

MaFia
30-05-2005, 07:39
:?:

Mehdi_Best
30-05-2005, 10:37
مافيا جان شما با اون سايتي كه من آدرس دادم تونستي آپلود كني؟

Strasboorg
31-05-2005, 09:59
80 مگابايت

به نقل از اياردان

tohave
01-06-2005, 02:40
سلام
دوستان ممنون. من بالاخره با همون Save File دارم كار ميكنم. فايلها رو وقتي پاك ميكنه كه كسي اونو توي 30 روز داونلود نكنه. يعني هر ماه اگه يه نفر داونلود كنه فايل رو پاك نميكنه
50 مگابايت فايل و داونلود نامحدود و حتي فضاي نامحدود

rootnt
03-06-2005, 07:32
سلام.
بابا بي خيال فعلا همون پرشين گيگ رو كار ميكنيم .
من ميخوام سايتي كه توش آپلود ميكنم موقع دانلود وقتي روي لينك يه فايلي رو كه توش آپلود كردم كليك كنم به صورت مستقيم دانلود بشه و به يه صفحه ديگه نره (مثل رپيد شر) و بشه مثلا عكس لوگوي خودمو توش آپلود كنم و بعد...
حالا كدوميك از اين سايتهايي كه گفتيد اين كار رو ميكنن؟
پرشين گيگ كه ميكنه خيلي هم خوبه ولي من نميتونم باهاش كار كنم اصلا چطوري ميشه باهاش كار كرد؟
يه صفحه خشك و خالي كه هيچ امكاناتي(حتي دريغ از يه دكمه آپلود) نداره من چطوري فايلمو توي پرشين گيگ آپلود كنم؟

Mikail
03-06-2005, 11:39
با سلام به دوستان
درخواست Upload يك فايل 22.1 مگابايتي را داشتم!
لطفا اگر كسي وقت Upload كردن رادارد اين فايل را ازآدرس زير دانلود و در يكي ازدوسايتي كه معرفي شده آپلود كند البته باعرض شرمندگي :oops: مي دونم ربطي به موضوع ندارد :cry:

منظورم از دو سايت معرفي شده دوسايت زير است
با تشكر از كسي كه اين لطف را در حق من وديگران انجام بدهد :lol:
راستي اين فايل مربوط به برنامه Xara 3Dv 6.0 است كه به صورت rar است :wink:
اين هم پسوردش Password : 11foryou

Mehdi_Best
03-06-2005, 11:46
mamad_tnt جان سلام. در پرشين گيگ وقتي كه يوزرنيم و پسورد رو وارد كني تقريبا وسط صفحه سمت چپ نوشته file manager كه وقتي روي اون كليك كني يك صفحه جديد باز مي شه كه اونجا دكمه file upload رو خواهي ديد. خيلي راحت و بدون مشكل آپلود كن. واقعا يكي از بهترين سايت هاي آپلود همين پرشين گيگ هست. حيف كه فايلهاي بزرگتر از 10 مگ رو نمي شه آپلود كرد.

rootnt
03-06-2005, 11:53
مرسي از جوابت.
واقعا كمك بزرگي كردي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
07-06-2005, 01:25
دوستان خيلي به پيغامي كه من دادم توجه كردند :shock:
شايد هم سرشان شلوغ بوده وقت نكردند :(
به هر حال اگر كسي وقت كرد اون فايل رو در يك سايت ديگر آپلود كند كه محدوديت زمان دانلود يعني هر ساعت يك دانلود نداشته باشد :lol:
با تشكر از كسي كه اين كار را انجام دهد :mrgreen:

MaFia
07-06-2005, 01:32
همين الان امر شما اطاعت ميشه
شرمنده من نديده بودم :oops:

Mikail
07-06-2005, 01:41
بازهم MaFia :lol:
دستت دردنكنه تو زحمت افتادي :oops:
فقط آدرسش يادت نره :wink:

MaFia
08-06-2005, 02:38
شرمنده كه همين الان من شد 1 روز :lol: :lol:
اين هم لينك فايل با همون پسورد اپلود كردم

11foryou
22 مگ

Mehdi_Best
08-06-2005, 08:42
وقتي مافيا جان اين فايل 22 مگي رو در سايت megaupload آْپلود كرده اند پس معلومه كه اين سايت خيلي خوب بوده. وگرنه مافيا جان كسي نيست كه از چيز بد استفاده كنه.

WolF
15-08-2005, 01:32
درسته :o

Iranian_sports
15-08-2005, 02:27
سلام
WolF, جان شما عادت داری تاپیکهای زیرخاکی رو بیاری بالا؟
موفق باشید
فعلا