PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي نرم افزار به منظور منشي تلفني و تماس از طريق مودم و ...

Novan
27-05-2005, 18:34
سلام دوستان
من چند وقت بود به دنبال نرم فزاري براي سيستمم مي گشتم كه بتونه كارهايي مثل منشي تلفني يا شناسايي تماس هنگام اتصال به اينترنت يا صحبت تلفني كردن از طريق ميكروفن و مودم و .....
در اين مدت يه سري نرم افزار پيدا كردم كه بعضي كارها رو درست انجام نمي داد و در كل نرم افزارهاي اصل و نسب داري نبودند!
احتياج به يه نرم افزار درست و حسابي كه امكانات خوب و كاملي داشته باشه دارم
مي خواستم از دوستان خواهش كنم اگر كسي هست كه در اين زمينه اطلاعات خوبي داره لطف كنه در اين تاپيك بزاره و در موردش كمي توضيح بده
پيشاپيش از لطفتون سپاسگزارم :)

Nesta
27-05-2005, 19:37
سلام دوست عزیز جستجو میکردی پیدا میکردی یک سری به اینجا بزن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Novan
28-05-2005, 00:45
سلام
كارلوس عزيز دستت درد نكنه
اين نرم افزار كاملترين هستش يا باز هم نرم افزار كاملتر وجود داره؟
ممنون

StarSoheil
28-05-2005, 01:23
carlos
با اين نرم افزار ميشه با كامپيوتر تماس تلفني داشت ؟؟ مودم من زلتريكس سه چيپ هست و جاي ميكرفن و اسپيكر هم داره

Nesta
28-05-2005, 01:35
سلام دوست من این بهترین برنام ای بود که من خودم فکر کنم کشفش کردم خیلی‌ امکانات داره باید باهاش ور بری خوبی‌ این برنامه این هست که کیفیت صدای خوبی‌ داره .

Novan
29-05-2005, 01:10
سلام
carlos و starsoheil عزيز
از لطفتون بسيار سپاسگزارم
موفق باشيد :)

StarSoheil
30-05-2005, 02:29
Novan
كاري نكردم همه زحمات رو كارلوس ميكشه.در ضمن تونستي با نرم افزار كار كني؟من كه نتونستم.

Nesta
30-05-2005, 03:33
سلام دوست عزیز از شما متشکرم
این برنامه اصلا چیز پیچیده نداره و کار باهاش خیلی‌ راحت هستش اگه باز نتونستین که باهاش کار کنین .
بهتره که از help برنامه استفاده کنین .با عکس حتما نشون داده البته یک کمی‌ هم باید زبنتون خوب باشه .