PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر كس در مورد اپديت گوشي و نرو افزاراش اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمك كنه...

masoud908
16-11-2006, 21:55
سلام:
اصلا اپديت كردن گوشي يعني چي؟
با اين كار چي ميشه؟
گوشي من 3250 هست...
چطوري ميشه اپديت كنم.از كجا دانلود كنم؟؟؟
ممنون

jack_panosyan
16-11-2006, 22:15
دوست عزیز با رفتن به این ادرس میشه اپدیت کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما نتاسفانه گوشی شما تو لیستش نیست.هر از چند گاهی سر بزنین احتمالا اضافه میشه.من گوشی خودمو که n70 هستش اینجور اپدیت کردم.اول از همه شما باید کابل usb رو به موبایل و کامپیوترتون وصل کنین.اداپتور برق هم باید وصل باشه.با رفتن تو سایت و انتخاب برنامه گوشی خودتون یه برنامه میده که باید داونلود کنین که برای n70 برنامش حدود 17 مگ بود.بعد خود برنامه گوشی شما رو اپدیت میکنه .مراحل کار اسونه هیچ مشکلی نداره .ولی مشکلی که هست اینه که سایت با تشخیص اینکه شما از ایران میخواین داونلود کنین میگه چیزی برای اپدیت نیست ولی اگه از یه برنامه عوض کردن ip استفاده کنین این مشکل هم حل میشه.به نظر من اگه frameware گوشیتون اذیت نمیکنه و از دوستان هم کسی جدیدشو نزده شما هم اقدام به اپدیت نکن چون متاسفانه بعضی وقتها نرم افزار جدید میبینین بیشتر مشکل داره و اگه شما اپدیت کنین دیگه نمیتونین به حالت قبل برگردونین.امیدوارم یکم اطلاعات داده باشم.

M O H S E N
16-11-2006, 23:20
بهتره به جاي آپديت بديد فلش كننش...

WooKMaN
16-11-2006, 23:29
بهتره به جاي آپديت بديد فلش كننش...
خب عزيزدل فلش كنن كه كل اطلاعات پاك ميشه !

اما اكثر آپديت ها اطلاعات داخل گوشي رو پاك نميكنن ....

MaSoOd
17-11-2006, 16:37
دوست عزیز jack_panosyan جان این آدرس کار نمیکنه
آگه میشه یه بررسی کنین
و اینکه مزایای آپدیت چیه و مزایای فلش چیه
و کلا فلش کردن ارزشش رو داره

jack_panosyan
18-11-2006, 00:20
سلام:
اصلا اپديت كردن گوشي يعني چي؟
با اين كار چي ميشه؟
گوشي من 3250 هست...
چطوري ميشه اپديت كنم.از كجا دانلود كنم؟؟؟
ممنون

از لیست باز شونده گوشیتون رو انتخاب کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jack_panosyan
18-11-2006, 00:29
دوست عزیز jack_panosyan جان این آدرس کار نمیکنه
آگه میشه یه بررسی کنین
و اینکه مزایای آپدیت چیه و مزایای فلش چیه
و کلا فلش کردن ارزشش رو داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ادرس اپدیت
مزایای اپدیت یکیش اینه که معمولا باعث بالا رفتن سرعت گوشی در کار کردن با برنامه ها میشه کمتر هنگ میکنه
کلا سعی میکنن که باگهای مربوط به سریهای قبل رو کمتر کنند.به نظر من اگه تو سایتی که معرفی کردم گوشی شما برای اپدیت هست پشیمون نمیشین اگه اپدیت کنین.

n_yaghmaei
19-11-2006, 02:29
اصلا اپ ديت چي هست

masoud908
19-11-2006, 14:41
دوست عزیز با رفتن به این ادرس میشه اپدیت کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما نتاسفانه گوشی شما تو لیستش نیست.هر از چند گاهی سر بزنین احتمالا اضافه میشه.من گوشی خودمو که n70 هستش اینجور اپدیت کردم.اول از همه شما باید کابل usb رو به موبایل و کامپیوترتون وصل کنین.اداپتور برق هم باید وصل باشه.با رفتن تو سایت و انتخاب برنامه گوشی خودتون یه برنامه میده که باید داونلود کنین که برای n70 برنامش حدود 17 مگ بود.بعد خود برنامه گوشی شما رو اپدیت میکنه .مراحل کار اسونه هیچ مشکلی نداره .ولی مشکلی که هست اینه که سایت با تشخیص اینکه شما از ایران میخواین داونلود کنین میگه چیزی برای اپدیت نیست ولی اگه از یه برنامه عوض کردن ip استفاده کنین این مشکل هم حل میشه.به نظر من اگه frameware گوشیتون اذیت نمیکنه و از دوستان هم کسی جدیدشو نزده شما هم اقدام به اپدیت نکن چون متاسفانه بعضی وقتها نرم افزار جدید میبینین بیشتر مشکل داره و اگه شما اپدیت کنین دیگه نمیتونین به حالت قبل برگردونین.امیدوارم یکم اطلاعات داده باشم.
عزيز شما كه گفتي 3250 نيستش ولي من كه ديدم بود..
پس ابديت كنم ديگه؟؟؟

jack_panosyan
21-11-2006, 08:26
لیست اپدیت شده و 3250 به اون اضافه شده.به نظر من اگه مراحل کار رو به دقت دنبال کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد و به راحتی میتونین اپدیت کنین.فقط تغییر ip یادتون نره(با برنامه هایی مثل hide ip platinum و cproxy ترجیحا cproxy چون سرعتش بالاست)
اینم ادرس cpro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moje RengeR
28-03-2007, 12:32
این کار خطری برای گوشی نداره؟