PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال, حذف یک ویندوز اضافی

leuven
27-05-2005, 15:11
سلام
من جستجو کردم ول جوابی گیر نیاوردم :?
اگه در سیستم 2 تا ویندوز xp نصب باشه چطور میشه یکیشو حذف کرد ؟
لطفا تا اونجا که امکان داره ساده توضیح بدین که بتونم انجام بدم .
:oops:
ممنونم

mpsjavad
27-05-2005, 15:58
با سلام ..

دوست عزيز leuven, جان شما ايتدا بايد مشخص كني كه ويندوزي كه ميخواي پاك كني روي كدوم درايو شما نصب شده ( به عبارت ديگه كدوم يك از درايو هاي شما اكتيو هست يا فايل بوت روي كدوم درايو هست يا اولين ويندوزي كه نصب كردي روي كدوم درايو نصب شده ) ... وشما ميخواي كدوم ويندوز رو پاك كني .. -- اولي اي دومي --

در حالت كلي با فرمت كردن درايوي كه ويندوز روش نصبه ميتوني ويندوز رو پاك كني ..

اگه مشكلي داشتي بگو :arrow: ( بقيه هستن :mrgreen: )

Nesta
27-05-2005, 17:02
سلام دوست عزیز معمولا به این صورت پاک می‌کنن.
start=control panel=add or remove programs=add or remove windows component

leuven
27-05-2005, 17:45
از هر دوی شما عزیزان ممنونم :oops:
carlos جان
ببینید پاسخ شما خیلی ساده و قابل اجراست برای من , ولی یه سوال کوچیک , من زمانی که pc رو start میکنم و قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا در صفحه سیاه هست که من دو تا ویندوز xp دارم و باید همیشه بعد از start یکیشون رو انتخاب کنم , منظور از این سوال این هست که آیا این دو ویندوز در اونجایی که شما آدرسشو دادید و من باید برای حذف کردن یکیشون برم وجود دارند که من یکیشون رو حذف کنم؟
متشکرم از شما :)

Nesta
27-05-2005, 17:55
سلام آهان دوست عزیز الان بهتر متوجه شدم شما احتمالا در تو درایو ویندوز نصب کردین
شما با همین کار انجام بدین اگه نشد .با برنامه system commander این کار رو انجام میدید.ولی‌ احتمالا 2 تا ویندوز در 2 درایو مختلف درین.

masoud_35_teh
27-05-2005, 19:48
leuven جان شما اگه ميخواي پرامت ويندوز رو پاك كني بعداز فرمت درايوي كه ويندوز نصبه وارد ويندوز اصلي ميشي ووارد كنترل پنل - سيستم - advance ميشي .در اون قسمت سه تا seting ميبيني .وارد سومي ميشي و در قسمت edit وارد ميشي و در اين خط
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Windows XP professional " /noexecute=optin /fastdetect
از علامت مساوي اولين تا آخر خط رو پاك ميكني