PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شوخي بيمزه ولي جدي

HJ 17
16-11-2006, 04:30
لطفا نرم افزاري را معرفي كنيد تا به وسيله ي آن من بتوانم شبها بخوابم مثلا نرم افزار هيپنوتيزم يايه چيز تو اين مايه ها.(شوخي) :biggrin:
الان 45 روزه كه من نخوابيدم(جدي) :sad: :exclamati

matrix1000
16-11-2006, 05:43
سلام

45 روزه که نخوابیدی!!! :blink:

البته اگه جدی باشه ، یه سوال دارم ، تو این 45 روز خسته و عصبی نشدی؟

اگه اینطوره که ، خیلی هم خوبه ، از زندگی و وقت ، بیشتر از مردم عادی استفاده میبری. ;) :)

بگذریم ، یه نرم افزار به اسم NATURA Sound Therapy v2.0 هست ، که در واقع به نوعی شاید بدرد بخوره،

این نرم افزار مجموعه ایست از صداهای دریا و اقیانوس ها وصدای جویبارها ،صدای طوفانها وصدای شبانگاهی

جنگل ها و بیشه زارها ....

هر صدا داری ولوم جداگانه ایست تا بشما امکان مخلوط کردن (میکس ) صدا هارا با دیگر صداها را بدهد . این صدا ها

بصورت بدیجیتالی بوده و استریو ضبطشده و همچنین کوشش شده با اضافه کردن نمونه های صدای زیاد صداهای

ایجادشده بصورت هر چه طبیعی تر باشد .این نرم افزار برای تمرکز و ریلکسینشو.... پیشنهاد شده .

حجم: 14.8 دانلود برنامه فول : NATURA Sound ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
.

Bow
16-11-2006, 06:12
ميشه بيشتر توضيح بدين
چه طوري شد اينطوري شدين؟
اصلا انگيزه تون چي بود؟
در آخر هم اگه پيغامي واسه هم سن و سالاتون دازين؟

HJ 17
16-11-2006, 19:00
سلام

45 روزه که نخوابیدی!!! :blink:

البته اگه جدی باشه ، یه سوال دارم ، تو این 45 روز خسته و عصبی نشدی؟

اگه اینطوره که ، خیلی هم خوبه ، از زندگی و وقت ، بیشتر از مردم عادی استفاده میبری. ;) :)

بگذریم ، یه نرم افزار به اسم NATURA Sound Therapy v2.0 هست ، که در واقع به نوعی شاید بدرد بخوره،

این نرم افزار مجموعه ایست از صداهای دریا و اقیانوس ها وصدای جویبارها ،صدای طوفانها وصدای شبانگاهی

جنگل ها و بیشه زارها ....

هر صدا داری ولوم جداگانه ایست تا بشما امکان مخلوط کردن (میکس ) صدا هارا با دیگر صداها را بدهد . این صدا ها

بصورت بدیجیتالی بوده و استریو ضبطشده و همچنین کوشش شده با اضافه کردن نمونه های صدای زیاد صداهای

ایجادشده بصورت هر چه طبیعی تر باشد .این نرم افزار برای تمرکز و ریلکسینشو.... پیشنهاد شده .

حجم: 14.8 دانلود برنامه فول : NATURA Sound ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
.

خيلي ممنون از اينكه لطف كردين و راهنماييم كردين ولي اين حجمش خيلي زياده من نتونستم داونلودش كنم.

HJ 17
16-11-2006, 19:11
ميشه بيشتر توضيح بدين
چه طوري شد اينطوري شدين؟
اصلا انگيزه تون چي بود؟
در آخر هم اگه پيغامي واسه هم سن و سالاتون دازين؟

راستش من حدود 46 روز پيش فكر كنم 9 مهر يا اون حدودا بود تا صبح بيدار موندم و صبح هم نخوابيدم شبهاي بعد هم هر كاري كردم خوابم نبرد حتي قرصاي خواب آور مثل ديازپام 3 ميلي گرم رو هم دوتا دوتا ميخوردم اما بازم خوابم نبرد رفتم دكتر اونم واسم ديازپام نوشت من گفتم تا قبل از اين كه پيش شما بيام (دكتر) از اين دارو مصرف مي كردم ولي تاثيري نداشت اون گفت كه احتمالا بدنت نسبت به اين دارو به طور كامل مقاوم شده و بايد از روش هاي هيپنوتيزم يا امثالهم استفاده كني تا درمان بشي.

پيام : هیچ وقت تاصبح بیدار نمانید!!

saeid_ronaldo
16-11-2006, 20:00
منم 45 روزه نخوابيدم. چون فقط شبها ميخوابم

Y@var
16-11-2006, 20:17
عجب ! تو تاپبک درخواست نرم افزار بحث چه چیزایی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گل گفتی.
اما اگه چنین نرم افزاری باشه کی کامپیوترو خاموش کنه!!!!!!!!

Spy
16-11-2006, 20:54
يا به يه چكش كه شب ها قبل از خواب ..................................(شوخي) . اين مشكل با نرم افزار حل نميشه و به يه روان پزشك نياز داريد . ولي وقعا اگه نيازي به خواب احساس نميكني چه بهتر ..اصلا نخواب هي ياد بگير..ياد بگير ...ياد بگير..ياد بگير....( جدي)

Harry Potter
16-11-2006, 21:07
سلام
دوست عزیزمون matrix1000 نرم افزار خوبی رو معرفی کردند (حتما استفاده کن)
این تاپیک رو هم ببین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و همینطور این یکی:

farid0485
16-11-2006, 23:26
بهترین راه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی آرین راه همینه باور کن جدی میگم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
17-11-2006, 03:58
بهترین راه ولی آرین راه همینه باور کن جدی میگم
مي دونم ربطي به موضوع نداره ولي ميشه بگي اين شكلك رو چجوري درست كردي واينجا گذاشتي

K A R I M I
17-11-2006, 09:17
سلام
دوست عزیزمون matrix1000 نرم افزار خوبی رو معرفی کردند (حتما استفاده کن)
این تاپیک رو هم ببین :
و همینطور این یکی:
دوستان حتما یه سری بزنند !