PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش: ویرایش دسته جمعی عکسها ؟

ferri
15-11-2006, 23:03
سلام دوستان ... ببخشيد من يه زره نرم افزارهاي عجق وجق ميخوام ....

اما تا شمارو دارم غم ندارم !!!!!

خوب من ايندفه يه نرم افزار ميخوام كه مثلا 100 تا عكس را باهم بديم بهش و بگيم همرو از بالا و پايين اينقدر ببر ( bebore ) .... ایا چنین نرم افزاری هست یا نه .....

ممنون

Hamid110
16-11-2006, 01:21
سلام . .

دوست گرامي . . واقعا هم نرم افزاري كه ميخوايد عجق وجق هستش . .

همچين نرم افزاري نيست . .

خودت بايد با فتوشاپ يا برنامه ي ديگه اي هر قدر كه ميخواي 100 تا عكس رو يكي يكي برش بزني . .

ferri
19-11-2006, 10:14
دوست عزيز بالاخره ؟؟؟!!! فهميدم كه چطوري ميشه با فوتوشاپ 100000000000 عكس را با هم يك عمليات روش انجام بدم ؟؟؟ و همچنين يه نرم افزار ديگه هم به نام auto photo editor هست که این کارا خوب انجام میده ....

ببین دوست عزیز همه چیز میشه ... من گشتم پیدا کردم و همچنین 2 روز به فوتوشاپ ور رفتم تا اخر فهمیدم چکار کنم ...

ممنون

Elfin-D
19-11-2006, 14:54
منتقل شد!!!!

mahsoft
19-11-2006, 15:37
مرسی الفین جان

دوست عزيز بالاخره ؟؟؟!!! فهميدم كه چطوري ميشه با فوتوشاپ 100000000000 عكس را با هم يك عمليات روش انجام بدم ؟؟؟ و همچنين يه نرم افزار ديگه هم به نام auto photo editor هست که این کارا خوب انجام میده ....

ببین دوست عزیز همه چیز میشه ... من گشتم پیدا کردم و همچنین 2 روز به فوتوشاپ ور رفتم تا اخر فهمیدم چکار کنم ...

ممنون
دوست عزیز میشه بگید چه راهی از ساختن اکشن راحت تر راهی هم هست

سلام دوستان ... ببخشيد من يه زره نرم افزارهاي عجق وجق ميخوام ....

اما تا شمارو دارم غم ندارم !!!!!

خوب من ايندفه يه نرم افزار ميخوام كه مثلا 100 تا عكس را باهم بديم بهش و بگيم همرو از بالا و پايين اينقدر ببر ( bebore ) .... ایا چنین نرم افزاری هست یا نه .....

ممنون

دوست عزیز میشه کار رو بطور خودکار با فوتوشاپ انجام داد با استفاده از اکشن

البته

Shahin King
19-11-2006, 17:04
سلام

توضیحاتی در مورد اکشن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ferri
19-11-2006, 21:03
بله ديگه از طريق اكشن این كارو كردم ...من منظور شما رو نفهميدم يعني بلدين يا من بهتون بگم چطوري با استفاده از اکشن بدون استفاده از کلید میانبور یعنی یه فلدر بهش میدی و میگی خودکار کار را روی همه انجام بده ....

ببخشید دیگه اما اگه شما این راه را بلد بودین چرا زودتر نگفتید تا من این همه وقتما نزارم برای اینکه این راه را پیدا کنم ؟؟؟

ممنون

ferri
19-11-2006, 21:05
راستی اگه بلد نیستید بگید تا بگم چطوری میشه این کارو کرد ....

Hamid110
20-11-2006, 01:48
راستی اگه بلد نیستید بگید تا بگم چطوری میشه این کارو کرد ....
سلام . .

دوست گرامي . . شاهين كه مدير انجمن گرافيكه . و مهسافت يا آقا مهدي . هم همكار . انجمن گرافيك . .
يعني خودشون دارند اين چيزا رو توي اين فروم درس ميدند . .

موفق باشي . .

ferri
20-11-2006, 17:14
خوب مگه من چيزي گفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما امديم اينجا تا به هم ياد بديم ...........

mahsoft
20-11-2006, 20:38
مرسي حمید جان شما لطف داری

ferri جان ممنون ميشم از تجارب شما در این انجمن استفاده کنیم

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]