PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بعضی از فایل های تصویری از گوشیم 6630 پاک نمیشه ؟

esi455
15-11-2006, 20:22
با سلام خدمت كليه دوستان خوبم و عرض خسته نباشيد به مديران اين فروم بسيار خوب و مفيد
راستش يه مشكلي برام پيش اومده . خوشحال ميشم اگه كمكم كنيد
من گوشيم 6630 هست و تعدادي شو ريختم روي مموري گوشي ولي مشكلي كه هست الان كه ميخوام اونارو پاك كنم 3- 4 تا از اونا پاك نميشه . از طريق كامپيوتر هم امتحان كردم كه بازهم نمي شه و پيغام ميده
operation failed the item is in use , the mobile phone rejected the operation راستش نميدونم مشكل چيه
خواهش ميكنم بطور كامل بهم توضيح بهيد . قبلا از كمكهاتون ممنونم .

WooKMaN
15-11-2006, 22:01
حالا كه با ram reader (ارتباط با كامپيوتر) هم پاك نشده احتمالا مموريتون مشكل داره ...
يه بار بقيه اطلاعات مموريت رو بزن رو هارد و مموري رو فرمت كن ببين درست ميشه ! اگه نه بايد مموري رو فلش كني ...

(فلش هميشه آخرين راه بيده !)

Hamid110
15-11-2006, 22:21
سلام . .

دوست گرامي . . گوشي موبايلت رو يك بار خاموش و روشن كن . . مموري رو يك بار بيرون بيار و دوبااره بزار . .

ببين چي ميشه . . !

metal_militia
15-11-2006, 22:45
به نظر من فرمتش کن!!!!!!

اول از طریق خود گوشی
نشد از طریق ویندوز !!!!!!

rami_hemi
16-11-2006, 00:14
فرمتش کن.همونطوری که متال گفتش.

THE AMIMAN
16-11-2006, 07:27
فرمتش کن.همونطوری که متال گفتش.
راه راست جمله ي بالا دوست عزيز :rolleye: :cool:

Alireza.M67
16-11-2006, 14:28
با سلام خدمت كليه دوستان خوبم و عرض خسته نباشيد به مديران اين فروم بسيار خوب و مفيد
راستش يه مشكلي برام پيش اومده . خوشحال ميشم اگه كمكم كنيد
من گوشيم 6630 هست و تعدادي شو ريختم روي مموري گوشي ولي مشكلي كه هست الان كه ميخوام اونارو پاك كنم 3- 4 تا از اونا پاك نميشه . از طريق كامپيوتر هم امتحان كردم كه بازهم نمي شه و پيغام ميده
operation failed the item is in use , the mobile phone rejected the operation راستش نميدونم مشكل چيه
خواهش ميكنم بطور كامل بهم توضيح بهيد . قبلا از كمكهاتون ممنونم .
قبل از اينكه فرمت كني ببين از اون كليپ ها جايي استفاده كردي ؟
مثلا يه برنامه هست كه كليپ ها رو وقتي زنگ ميزنن نشون ميده . ببين از اين جور برنامه ها داري يا نه .
فرمت كردن راه يكي مونده به آخره .
يه بار هم از برنامه fexplorer استفاده كن , ببين از اونجا ميتوني پاكش كني يا نه .

esi455
16-11-2006, 23:59
قبل از اينكه فرمت كني ببين از اون كليپ ها جايي استفاده كردي ؟
مثلا يه برنامه هست كه كليپ ها رو وقتي زنگ ميزنن نشون ميده . ببين از اين جور برنامه ها داري يا نه .
فرمت كردن راه يكي مونده به آخره .
يه بار هم از برنامه fexplorer استفاده كن , ببين از اونجا ميتوني پاكش كني يا نه .

واقعاً دستت درد نكنه كارت درسته مرسي بابت راهنمائي كه كردي
با برنامه fexplorer فايلهائي كه ميخواستم حذف شد
دستت درد نكنه gorgnamaa عزيز به خاطر راهنمائيت و تشكر از بقيه دوستان كه به مشكل من اهميت دادن و كمكم كردن

Alireza.M67
17-11-2006, 00:13
واقعاً دستت درد نكنه كارت درسته مرسي بابت راهنمائي كه كردي
با برنامه fexplorer فايلهائي كه ميخواستم حذف شد
دستت درد نكنه gorgnamaa عزيز به خاطر راهنمائيت و تشكر از بقيه دوستان كه به مشكل من اهميت دادن و كمكم كردن

خواهش ميكنم , انجام وظيفه بود . :)