PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم خیلی کند،...

iAR11
14-11-2006, 23:10
سلام، من با این سیستم کار می‌کنم. سی‌پویو 1.8. مادربورد asus. رم 256،‌ گرافیک ati 256، هارد 80. با این مشخصات برنامه‌های و کلا خود سیستم باید سرعت قابل قبولی‌رو بده. ولی وقتی مثلا برنامه‌ای مثل فتوشاپ‌رو باز می‌کنم یا کرل و از این دست خیلی طول می‌کشه، منظورم بیش از حد معمول و یه مدت که باهاش کار می‌کنم وقتی می‌خوام پنجره‌ای رو باز کنم یا ببندم طول می‌کشه و... خیلی چیزهای دیگه. در ضمن بگم که این سیستم در محل کار من و خودم یه همچین سیستمی توی خونه دارم، به‌خاطر همین می‌گم که سرعتش کند.
حالا اگه می‌شه بگید ایرادش چیه. این‌رو هم بگم که مادربوردش شاتل (!) بود که عوضش کردیم، کارت گرافیک نداشت که خریدیم، ولی در نهایت اون چیزی شد که در بالا بهتون توضیح دادم.
(خیلی، زیادی تایپ کردم، ممنون که حوصله کردید و تا آخرش خوندید)

Esi2260
15-11-2006, 00:54
والا اگر لطف کنید بگید کدوم نسخه فتوشاپ یا کرل رو اجرا میکنید بد نیست هرچند این برنامه هایی که گفتید برنامه های سنگینی هستند و نباید برای اونها با این مقدار حافظه 4 یا 5 تا عکس بیشتر باز کنید (با عرض معذرت از حضور اساتید گرافیک).
بهرحال شاتل که افتضاحه (نظر شخصی چون داشتم) ضمنا رم شما هم برای کار با این برنامه ها پایینه!!!

تا بعد

Nvidia
15-11-2006, 00:58
برادر رم 256 برای کارهای گرافیکی کمه !

K A R I M I
15-11-2006, 05:36
برادر رم 256 برای کارهای گرافیکی کمه !
به نظر من 512 هم کمه ! ( اااااااا......... )

x_Axez
15-11-2006, 22:33
رم سيستم مهم تره.

iAR11
15-11-2006, 22:38
آره پایین هست، ولی نه دیگه این‌قدر تابلو. حتی برای باز کردن برنامه‌ی وورد (!) هم باید انتظار بکشم. البته من آدم عجولی نیستم ولی چون خودم توی خونه سیستم دارم و تقریبا در یک حد هستش دارم می‌گم. البته رم خودم 512 که قبلا ‌256 بوده و کارت گرافیک هم آنبورد هستش و می‌بینم که خیلی سرعت‌هاشون با هم فرق دارند. به‌خاطر همین این سوال‌رو پرسیدم. چون مطمئنم سیستمی که در بالا تشریحش کردم یه‌طوریش هست.

robert
16-11-2006, 12:55
سلام، من با این سیستم کار می‌کنم. سی‌پویو 1.8. مادربورد asus. رم 256،‌ گرافیک ati 256، هارد 80. با این مشخصات برنامه‌های و کلا خود سیستم باید سرعت قابل قبولی‌رو بده. ولی وقتی مثلا برنامه‌ای مثل فتوشاپ‌رو باز می‌کنم یا کرل و از این دست خیلی طول می‌کشه، منظورم بیش از حد معمول و یه مدت که باهاش کار می‌کنم وقتی می‌خوام پنجره‌ای رو باز کنم یا ببندم طول می‌کشه و... خیلی چیزهای دیگه. در ضمن بگم که این سیستم در محل کار من و خودم یه همچین سیستمی توی خونه دارم، به‌خاطر همین می‌گم که سرعتش کند.
حالا اگه می‌شه بگید ایرادش چیه. این‌رو هم بگم که مادربوردش شاتل (!) بود که عوضش کردیم، کارت گرافیک نداشت که خریدیم، ولی در نهایت اون چیزی شد که در بالا بهتون توضیح دادم.
(خیلی، زیادی تایپ کردم، ممنون که حوصله کردید و تا آخرش خوندید)
سلام عزيز گفتي سيستمت كند كار ميكنه مخصوصا تو كارهاي گرافيكي خوب عزيز من رو سيستمي كه هم گرافيكش 256مگابايتيه وهم رمش256 بايد هم سيستم كم بياره
فكر كنم اگه يه رم 512 ديگه رو مادر بورد بندازي كنار اون رم قبلي خيلي خوب بشه در ضمن سي پي يو شما هم چيز زياد قابلي نيستش!!!