ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نرم افزار ميخوام براي پاك كردن نرم افزارهايي كه پاك نميشن!

Gagsta
27-05-2005, 01:05
ye narmafzar mikhastam baraye unistall kardan barnamehayi ke unistall nemishan

merc

Navid
27-05-2005, 10:11
Gagsta جان فارسی بنویس :arrow:

این برنامه به دردت می خوره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن بعضی از نرم افزار ها که پاک نمی شن SPY هستند که باید با آنتی اسپای پاکشون کنی

Gagsta
27-05-2005, 16:42
navid jan dastet dard nakone wali nemitone peydash kone man hata ba Ad-aware 6.0 scan kardam ke bebindam spyware hast ya nawali hichi spyware natonest peyda kone. ye barnameyi az chand ro bish omade ro safheye asli windows wa hata to program files ham ye map dorost karde

Nesta
27-05-2005, 16:50
نويد جان دستت درد نکنه ولی نميتونه پيداش کنه من حتی با اد-اوره 6.0 سکن کردم که ببيندم سپيوره هست يا نولی هيچی سپيوره نتونست پيدا کنه. يه برناميی از چند رو بيش امده رو صفحيه اصلی windows وا حتی تو پرگرم فيلس هم يه مپ درست کرده

سلام
دوست عزیز شما فارسی‌ باید بنویسی‌ و بهترین برنامه که من دیدم your unistaller! 2004 هستش که کارش حرف نداره.هیچ چیزی باقی‌ نمی‌ گذاره.

tohave
28-05-2005, 00:03
آقا كارلوس
ممنون از راهنماييتان ولي شما بيش از اندازه به فارسي نوشت گير ميدي. عزيز جان همچنانكه قبلا هم نوشته بودم خيلي از ايرانيها در اروپا ميتونن فارسي صحبت كنن ولي الفباي فارسي رو بلد نيستن و استفاده از فينگليش هم براشون مقدور نيست

Nesta
28-05-2005, 00:15
سلام آقای tohave
ببخشید اینجا سایت ایرانی‌ هستش و قوانین همین سایت هم همینه شما ممکن هست که فارسی‌ مثلا درست ننویسی‌ ولی‌ اگه فینگلیش بنویسی‌ معمولا جواب داده نمی‌شه.
اون کسانی‌ که مشگل الفبا فارسی‌ هم دارند با برنامه های fmail or en2fa می‌تونن فارسی‌ بزنن یعنی‌ تبدیل کنن ما هم همین کار رو می‌کنیم. همون تور که شما اگه در سایت آلمانی‌ بری فارسی‌ یا انگلیسی‌ بزنی‌ جواب شما رو نمیدان دوست من .

Gagsta
28-05-2005, 00:54
سلام

من از اين برناميی که گفتين 'EN2FA ' اتليی نداشتم حالا اينستلل کردم و فارسی مينويسم.
در ضمن من کيبرد فارسی ندارم بخاطره همينن نميتونستم فا رسی بنويسم

با تشکر

tohave
28-05-2005, 03:22
فرانسويها با اينكه انگليسي بلدند ولي صحبت نميكنند و نمينويسند چون قدرت كشور خود را باور كرده اند ولي زبان بينالمللي را نميتوان نفي كرد. اگر هر كسي به زبان خود اهميت زيادي بدهد مشكل آفرين خواهد بود. ارتباطات را بايد به هر روشي حفظ كرد. شما كه ميتوانيد فينگليش بخوانيد پس بهانه فارسي نوشتن شايد كمي نژاد پرستانه باشد. همه ايرانيان فارس نيستند و شايد اين مورد را شما فراموش كرده ايد

Navid
28-05-2005, 05:31
tohave جان هر جا قانونی داره و یکی از قانون های اینجا اینه که فینگیلیشی ممنوعه ! :arrow:

MaFia
28-05-2005, 06:45
موضوع چي بود چي شد :shock:
حالا دوست من مشكل شما حل شد ؟

Mehdi_Best
28-05-2005, 09:38
سلام به همه دوستان گل
اول لازمه بگم كه درسته كه انگليسي يك زبان بين المللي هست اما ما بايد زبان خودمون رو بها داده و حفظش كنيم. يكي از راههاي اين كار هم فارسي نوشتن هست. در ضمن همونطور كه يك ايراني وقتي به كشورهاي خارجي مي ره مجبوره كه زبان اون كشور رو ياد بگيره پس اينجا هم هر كسي كه مي خواد از امكانات اين سايت استفاده كنه بايد فارسي نوشتن رو رعايت كنه.
در ضمن درسته كه فينگليشي هم مي شه خوند اما باور كنيد كه چند برابر سرعت خوندن رو كم مي كنه. در ضمن در سايتي كه همه ايراني هستند چرا يك قانون كه اتفاقا در جهت بهبود انجمن هست رو بايد نژاد پرستانه ناميد؟
اگه كسي اون برنامه رو هم براي فارسي نوشتن نداره بهتره كه يك سري به لينك زير بزنه. در لينك زير شما مي توانيد با موس روي حروف كيبردي كه نمايش داده شده زده و متن خود را تايپ كرده و با كپي و پيست كردن در اينجا خيلي راحت فارسي بنويسيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gagsta
28-05-2005, 10:48
[quote="Mafia"]موضوع چي بود چي شد :shock:
حالا دوست من مشكل شما حل شد ؟

matia جان هنوز مشکله ما هل نشده

Gagsta
28-05-2005, 10:50
ببخشين mafia جان