PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رستارت ناگهاني كامپيوتر

halizadeh
14-11-2006, 22:52
سلام

دو بار تا حالا كه كامپيوتر ناگهان رستارت مي شه يني يكبار ه يك كادر باز مي شه و مي گه تمام ياطلاعات خود را ذخيره كنيد كامپيوتر الن خاموش مي شه اسم كادر هم system shut down است

هيچ دكمه اي هم نداره خودش هم زمان مي گيره و بعد از حدود 1 دقه يا 30 ثانيه رستارت مي شه !!!!!!!!!

يكبار توي اينترنت بودم واين پيغام رو داد يه بار ه ديگه رو يادم نيست !!!!

به نظر شما چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من ويروس ندارم صد در صد

iAR11
14-11-2006, 23:15
سلام.
به نظر من که ویروس هست.
توی محیط command prompt این دستور رو تایپ کنید: shutdown -a
شاید درست شد.
حتما می‌گی چه ربطی داره. نمی‌دونم مثل اینکه غیرفعالش می‌کنه.

mahsoft
14-11-2006, 23:45
منم میگم ویروسه

امکان دیگه ای هم هست که برای شما ضعیفه

من وقتی چند فایل اصلی ویندوز رو که درحال اجراس از کار بندازیم ویندوز این پیغام رو نمایش میده

موفق باشی

ali_r29
15-11-2006, 01:50
منم فکر ميکنم ويروسه چون منم همين چيزو داشتم حتی با انتی ويرس درست نشد آخرش مجبور شدم
windows عوض کنم،اميدوارم واسه شما جوره ديگيی درست بشه

x_Axez
15-11-2006, 22:31
ببين وقتي اين اتفاق ميافته ميگه كه علتش چيهو يه چيزايي مينويسه اگه توش يه چيزي مشابه rpc ديدي ويروسه

ديگر دوستان براي خنده اين را امتحان كنيد
shutdown -s -t 123456789

halizadeh
16-11-2006, 11:39
من وقتی چند فایل اصلی ویندوز رو که درحال اجراس از کار بندازیم ویندوز این پیغام رو نمایش میده

منظورت رو نفهميدم

halizadeh
16-11-2006, 11:41
نمي دونم فقط دوبار اين افاق افتاده بار اول رو نمي دونم توي اينترنت بوم يا نه اما بار دوم توي اينترنت بودم كه رستارت شدم

بدشم اصلا چرا من ويروس بگيرم من اصلا ويروس ندارم

فكر ويروس رو از سرتون بندازين بيرون

EMPERATOUR
16-11-2006, 11:48
شك ندارم كه ويروسه. آنتي ويروسش هم روي فلاپي جا ميشه. اسمش يادم نيست

halizadeh
16-11-2006, 14:16
شك ندارم كه ويروسه. آنتي ويروسش هم روي فلاپي جا ميشه. اسمش يادم نيست

ميشه انتي ويروس رو برام پيدا كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manoxpwin
16-11-2006, 15:41
Hi some time your mother board do this bec. your CPU going tho hot I think is a advantage for the mother board maybe your environment is hot some times or you use the computer for long time and run to many appli.
its may idea

chovalier
16-11-2006, 16:02
سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدون شک کامپیوتر شما به کرم بلاستر آلوده شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که رفع تنها یکی از مشکلاتشو دوستمون گفتن:(iAR11) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Start/Run
اونجا تایپ کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این کرم خیلی موزی هست و اجازه نمی ده حتی وارد رجیستری شین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگه احتمالا یه فایر وال خوب و فعال نصب داشتید این اتفاق نمی افتاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه کاسپر داشته باشی که تمومه اونقدر خوبه که هیچی
ولی اینم ریمووالش
مال سیمونتک:

اشکالی بود حتما بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

halizadeh
16-11-2006, 16:21
Hi some time your mother board do this bec. your CPU going tho hot I think is a advantage for the mother board maybe your environment is hot some times or you use the computer for long time and run to many appli.
its may idea

خودم هم فكر نميكنم ويروس باشه چون من با فاصله دوبار شدم

خب حالا آيا مشكلي برا ي كامپيوترم پيش مي ياد

halizadeh
16-11-2006, 16:24
از اينكه به فكرم هستيد ممنونم

من خودم سمنتيك دارم حالا مي رم چك كنم ببينم ويروس در كار هست يا نه چند بار چك كردم ام نيم كاره ول كردم مي خواستم كامپيوتر رو خاموش كنم
اما الان ديگه جدي شدم مي رم تا آخر چك كنم

راستي من هيچ مشكلي در كامپيوترم ندارم

فقط بعضي اوقات كند ميشه...

فقط اينكه دوبار كه رستارت شدم يه خورده نگران شدم

chovalier
16-11-2006, 18:09
خواهش می کنم عزیز
این رو هاردم بود:
Anti W32 Blaster Worm:

موفق باشی...

halizadeh
16-11-2006, 19:55
من ويندوزم رو چك كردم با سمنتيك ويروس نداشت!!!!!!!!!!!!!

chovalier اين آنتي ويروس حجمش چقدره؟