PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوري ميتونم با فتوشاپ يك خط منحني رسم كنم؟

anna_1ki1doone
14-11-2006, 22:25
اگه ميشه روشهاي رسم يك خط منحني يا مارپيچ رو بگيد.البته من خودم چند روشو بلدم ولي اون چيزي كه دلم ميخواد نميشه.اگه ممكنه راه هايي غير از پن توول و ----- شير از زير منوي ديسترت رو بگيد.ممنون :)

mahsoft
14-11-2006, 23:24
روشهای گوناگونی برای اینکار وجود داره خوب 2 روش رو که خودتون فرمودین

چند روش رو هم من میگم

البته ممکنه همه این کارا رو نشه کامل با فوتوشاپ انجام داد من شخصا از کورل هم استفاده میکنم

اگه ميشه روشهاي رسم يك خط منحني يا مارپيچ رو بگيد
میتونید برای ایجادر خط منحنی از گزینه لیکفای ( Liqufy )در منوی فیلتر استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-2
2- distorts > twirl که میتونید به خط صاف طرح منهنی زیبایی بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- استفاده از فیلتر کولور دریتونیس در منوی فیلتر شاخه distorts

برای ایجاد مارپیچ هم میتونید از روش شماره 2 استفاده کنید فقط درصد رو زیاد بگیرید

این نکته رو هم بگم که اگه کار با ابزار پین تول رو یاد بگیرید بهتر از این ترفند هاس

سیعتون رو بکنید حتما میشه اگه اموزش کار با ابزار پین تول رو هم خواستید بگید براتون اپ کنم

anna_1ki1doone
14-11-2006, 23:50
ممنون مهسافت جان.ولي راه ديگه اي نيست تو فتوشاپ كه بشه يه خط منحني رو دستي بدون اعمال ----- ايجاد كرد؟البته غير از پن توول.

mahsoft
15-11-2006, 00:14
ممنون مهسافت جان.ولي راه ديگه اي نيست تو فتوشاپ كه بشه يه خط منحني رو دستي بدون اعمال ----- ايجاد كرد؟البته غير از پن توول.

من جزو فیلتر های پیش فرض فوتوشاپ فیلتری نمیشناسم که بشه این کار رو باهاش انجام داد

تو فیلم های اموزشی هم که نگاه کردم این خطوط رو با پین تول رسم میکردن

یه روش ساده دیگه هم هست که بازم استفاده از نیم دایره تا حالا امتحان کردید

یه دایره ایجاد کنید با الیپس تول چون بصورت ویکتوره و حالت پیکسلی نداره پس در کش واکش کیفیتشو از دست نمیده

حال از منوهای بالا منوی ادیت بعد ترانسوفورم بعد وورپ رو انتخاب کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حال دستگیره ها رو به اطراف بکش میبینی که شکلهای منحنی زیادی به وجود میاد