PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ويندوز 98 بر روي كامپيوترهايي كه سي پي يو سرعت بالا دارند(2.1گيگاهرتز به بالا )

vrd
13-11-2006, 18:57
سلام

دوستاني كه در اين زمينه مي توانند ياري رساني كنند پيش قدم شوند... :sad:

lindows
13-11-2006, 22:13
مشكل فقط سي پي يو نيست
مادر مورد هم مهمه
بعد هم منظورتون CPU 1.2 يا 2.1 ؟
چون 1.2 كه بالا نيست 2.1 هم كه نداريم
ولي روي cpu هاي بالا ويندوز 98SE جواب ميده
ولي اگه مدل مادربورد خيلي بالا باشه مثلا چيپ ست Intel945 ‌ اصلا درايور هاي
win9x‌را نداره وفقط win2000و winxp ‌را ساپورت ميكنه

mohammad hamed
14-11-2006, 10:18
اگه ميشد توي خود پست بيشتر توضيح بدي بهتر مي تونستيم جواب بديم تا توي موضوع تاپيك سوالت رو بپرسي

Esi2260
14-11-2006, 19:15
سلام دوست عزیز

فکر کنم مشکل شما با راه حل زیر حل بشه چون مال ما که حل شد (البته سال قبل)

توی ویندوز 98 فایلی بنام ndis.dll وجود داره که توی شاخه system نصب میشه و به نظر میاد وظیفه ارتباط بین سیستم عامل و مادربرد رو بعهده داره (این نظر منه، تحقیق نکردم). خب حالا اگر شما بخواهید کاری که خواستید انجام بدهید باید روی اینترنت دنبال فایل ndis.dll ویندوز 98 برای cpuهای با سرعت بالا بگردید که پیشنهاد میکنم گزینه زیر رو سرچ کنید:
ndis.dll + P4 cpu

راستی بگم که اول باید ویندوز رو نصب کنید ولی چون ویندوز بعد از نصب بالا نمیاد باید بعد از نصب دوباره سیستم رو با CD بوت کنید و بعد این فایل رو که حالا روی دیسکت یا هارد یا یک سی دی کپی کردید توی شاخه System ویندوزتون که تازه نصب شده کپی کنید.

راستی ببخشید که فایل رو خودم نداشتم چون پارسال توی شرکتی که کار میکردیم همین مشکل پیش اومد و اونجا فایل رو پیدا کردیم و چون دیگه بدردمون نمی خورد جایی کپی نکردم برای خودم.

در هر صورت امیدوارم کمکی کرده باشم.

تا بعد

Gabana
14-11-2006, 21:13
چيپست nForce 4 ويندوز 98 رو قبول نمي كنه ( در مورد ساير چيپست ها چيزي نشنيدم )
اما مي توني به سايت سازنده مراجعه كني كه معمولا اطلاعات فني رو در اختيار مي گذارن /.

x_Axez
15-11-2006, 21:52
به نظر من يك ويندوز xp بريز باشه.
توي اون يك virtual pc نصب كن و تويvirtual pc ويندوز 98 را بريز.
سيستمت خوب جواب ميده.