PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري در مورد فراموش شدن رمز فايل doc

Marmoulak
13-11-2006, 15:02
با سلام

من يه دوستي دارم كه چند تا فايل doc به من داه و از من مي خواد كه براش رمزهاشون رو بازيابي كنم من حالا مي خوام با نرم افزار Passware Kit.Enterprise بشينم پاشون ببينم چي ميشه ولي مشكلي كه داره ميگه فكر كنم حروف رو فارسي گذاشتم يعني تو رمزش از كاركتر فارسي اسفاده كرده كه فكر نكنم نرم افازر بتونه پيداشون كنه حالا مي خوام هر كي مي تونه منو راهنمايي كنه كه كار دوستمو راه بندازم چون مي ترسم اين نرم افزار Passware Kit.Enterprise نتونه رمزشو پيدا كنه اگه روش خاصي هست بهم بگين كه بتونم رمزشو پيدا كنم .

با تشكر

MB_Danger
13-11-2006, 18:44
سلام به شما دوست عزیز ...
من توصیه می کنم از نرم افزار Advanced Office Password Recovery 3.10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .
این نرم افزار اگر هم نتونه پسورد فایل مورد نظر رو پیدا کنه ، می تونه تغییرش بده !
پس دیگر نگران فارسی یا انگلیسی بودن پسورد نباشید ;)
همیشه پیروز ...

Marmoulak
13-11-2006, 23:54
سلام دوست عزيز

از برنامه خوبت ممنون ولي نتاسفانه 2 تا مشكل داره اولين مشكل اينه كه كه وقتي مي خوام نصبش كنم اخر نصب يه سريال مي خواد ولي من چون سريال رو ندارم Install رو مي زنم نصبش مي كنه اينم عكسش هست كه سريال رو مي خواد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا كه نصبش مي كنم وقتي مي خوام اجراش كنم Error زير رو مي ده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بي زحمت اگه ميشه من راهنمايي كن چه جوري اين مشكل رو حل كنم .
راستي اگه اين نرم افزار كركي چيزي داري لطف كني ممنون ميشم .

با تشكر

MB_Danger
14-11-2006, 08:13
سلام ...
برای مشکل اولتون به بخش " در خواست کرک و سریال برنامه " مراجعه فرمایید .
اگر سریالش رو پیدا کردید ، ما رو هم فراموش نکنید ! :biggrin:
اگر هم پیدا نکردید ، بهتره مثل من از ورژن 3.03 استفاده کنید ...

دانلود AOPR 3.03 به همراه شماره سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر نسخه ی 3.03 هم پیغام خطا داد ، به من اطلاع بدید تا کمکتون کنم ...
موفق باشید .

Marmoulak
16-11-2006, 16:01
با تشکر ازMB_Danger می خواستم بگم که مشکلم با همین نرم افزاری که گذاشتید حل شده و تونستم رمز رو بازیابی کنم .
از راهنماییتون ممنونم .

با تشکر

MB_Danger
17-11-2006, 01:50
با تشکر ازMB_Danger می خواستم بگم که مشکلم با همین نرم افزاری که گذاشتید حل شده و تونستم رمز رو بازیابی کنم .
از راهنماییتون ممنونم .

با تشکر
سلام ...
از اینکه مشکلتون بر طرف شده خوشحالم :happy:
دعا فراموش نشه :blush:
موفق باشید .