PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمكم كنيد كه همه اطلاعاتم پريد

god_father
12-11-2006, 22:41
به دادم برسید
برادره کوچیکم که بگم خدا چی کارش کنه کارش با کامپیوتر تموم شده بوده و shut down رو میزنه و موقعی که سیستم داشته خاموش میشده یه دفعه دکمه reset رو میزنه کامپیوتر که reset شده دیگه بالا نیومده و اعلام میکرده دیسکت boot رو بگذارید خوب این هیچ هر کاری کردم ویندوز بالا نیومد. Hard رو بستم روی یه سیستم دیگه و به عنوان master قرارش دادم همون پیغام نحس ظاهر شد. دفعه ی بعد کنار hard خوده سیستم گذاشتمش و با اون hard بوت شدم. رفتم توی my computer درایوهامو ندیدم. بعد رفتم تو این مسیر:
Control panel\Administrative Tools\Computer Management\Disk management
یه جدول برای شناسایی دیسک ظاهر شد کاراشو انجام دادم. Hard من اومد کناره hard اولی ولی هیچ درایوی نداشت و روی اون نوشته شده بود unallocated و با partition magic هم امتحان کردم و همین کلمه رو دیدم. شما هر کاری رو که فکرشو بکنید انجام دادم.
تمام hard من NTFS بود و میدونم که کلیه اطلاعات پریده. چه جور می تونم کلیه اطلاعاتم رو برگردونم. من اطلاعات مهمی روی دیسک داشتم. و یه سئوال که داره منو دیوانه میکنه اینکه چطور یک دفعه کلیه ی اطلاعات دیسک پریده و میدونم که ویروسی هم نداشته.
یه چیز دیگه جند وقته پیش fan پاورم سوخت و باعث شد سیستم چند مرتبه وسط کار خاموش بشه همین این میتونه تاثیری گذاشته باشه.
حالا به نظر اساتید محترم حرفه ای سایت چی کار کنم؟؟؟؟!!!!! داداشمو بکشم یا میشه اطلاعات رو برگردوند و من اونو نکشم.