PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Recycle Bin

DARKFALLER
12-11-2006, 16:01
سلام
من وقتب روی سطل آشغال راست کلیک میکنم و گزینه Empty Recycle Bin رو میرینم و محتویات رو پاک میکنم چیزی پاک نمیشه و آیکون سطل به شکل پر میمونه
چیکار کنم البته چیزی توی سطل آشغال نیست و آیکونش پره لطفا کمک کنید

Elfin-D
13-11-2006, 01:25
سلام
من وقتب روی سطل آشغال راست کلیک میکنم و گزینه Empty Recycle Bin رو میرینم و محتویات رو پاک میکنم چیزی پاک نمیشه و آیکون سطل به شکل پر میمونه
چیکار کنم البته چیزی توی سطل آشغال نیست و آیکونش پره لطفا کمک کنید
سلام
اگر دسکتاپ خودتون رو یک بار رفرش کنید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد
موفق باشید

DARKFALLER
13-11-2006, 10:04
با این کار هم خالی نشد یعنی من بازم میگم چیزی توش نیست ولی وقتی اون گزینه خالی کردن رو میزنم میگه آیا میخواهید تمام آیتم ها پاک شوند که منم یس رو میزنم که آیکونش خالی نمیشه

chovalier
17-11-2006, 10:33
سلام عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست خوبم شما می تونی این کارو انجام بدی مطمئنم مشکل از اینجایه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی دسکتاپ راست کلیک کن(ببخشید اگه انگلیسی ها رو اشتباه می نویسم چون ویندوزم فارسیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خب حالا شما چن تا آیکون اون پایین می بینی ; [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می بینی که هر دو تا سطل آشغال ها پر هستن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی سطل آشغالی که باید خالی باشه کلیک کن و گزینه ی Change Icon... رو بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
اونوقت آیکون سطل زباله ی خالی رو براش بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
17-11-2006, 23:55
سلام عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست خوبم شما می تونی این کارو انجام بدی مطمئنم مشکل از اینجایه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی دسکتاپ راست کلیک کن(ببخشید اگه انگلیسی ها رو اشتباه می نویسم چون ویندوزم فارسیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خب حالا شما چن تا آیکون اون پایین می بینی ; [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می بینی که هر دو تا سطل آشغال ها پر هستن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی سطل آشغالی که باید خالی باشه کلیک کن و گزینه ی Change Icon... رو بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
اونوقت آیکون سطل زباله ی خالی رو براش بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید دیر شد
این تاپیک رو یادم رفت رسیدگی کنم
همونطور که دوست خوبم فرمود میتونید عمل کنید+گزینه ی restore default هم کار آمد هست
مخلصیم

DARKFALLER
18-11-2006, 00:05

ممنون ولی اینو خودم هم میدونستم من نمیخوام این کار رو کنم که اگر میخواستم این کار رو کنم دیگه بیخودی تاپیک نمیزدم اصلا میدونید قضیه چیه من ویندوزم رو که عوض میکنم برای اولین بار که میاد بالا سطل آشغال پره

Balrog
24-11-2006, 03:35
علت پر بودن سطل آشغال بعد از نصب ويندوز، وجود فايل‌هاى مربوط به سطل بازيافت از دفعه‌ى قبل هست... (اين فايل‌ها در هر درايو، در يه فولدر مشخص و به صورت مخفى وجود دارند)

گاهى وقت‌ها با اينكه سطل خاليه، پر نشون داده مى‌شه. راه حل خيلى آسونه! يه چيز بيخودى رو بفرست تو سطل و بعد سطل رو خالى كن!!

farid0485
24-11-2006, 06:38
رو هر درایو راست کلیک کن بعد Cealn Up کن