PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : rapid share

taraneh00
12-11-2006, 15:12
من يه مشکلی با رپيد شر دارم من از استفاده ميکنم هروقت ميخوام دنلود کنم ميگه يا شما قبلا دنلود کرديد يا session invalidهست اکه ممکنه کمک کنيد ممنون

chovalier
12-11-2006, 15:28
من يه مشکلی با رپيد شر دارم من از استفاده ميکنم هروقت ميخوام دنلود کنم ميگه يا شما قبلا دنلود کرديد يا session invalidهست اکه ممکنه کمک کنيد ممنون
سلام
فکر می کنم قبلا گفته شده بود
واسه این که شما اکانتشو ندارین
دوما این که از کشور ایرانید که راه حلش عوض کردن آی پی هست
جستجو شود :Hide Ip Platinum
ممنونم :happy:

taraneh00
12-11-2006, 15:37
من قبلا هميشه می تونستم بدونه اکانتfree ایرانم زندگی نميکنم

chovalier
12-11-2006, 20:14
من قبلا هميشه می تونستم بدونه اکانتfree ایرانم زندگی نميکنم
دوست عزیز
ممکنه یه عکس ازش بگیرید چون برام این اتفاق نیفتاده
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
12-11-2006, 21:27
سلام
این مشکل برای من هم به وجود اومده...
با کمی صبر و سعی دوباره به نتیجه میرسید.ولی بهترین راه تهیه ی اکانت پریمیوم هست
موفق باشید

chovalier
12-11-2006, 21:41
سلام
این مشکل برای من هم به وجود اومده...
با کمی صبر و سعی دوباره به نتیجه میرسید.ولی بهترین راه تهیه ی اکانت پریمیوم هست
موفق باشید
سلاام عزیز
الفین جان البته معلوم نیست چه مواقعی اتفاق می یفته
برای من تا حالا اینجوری نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
12-11-2006, 21:49
سلاام عزیز
الفین جان البته معلوم نیست چه مواقعی اتفاق می یفته
برای من تا حالا اینجوری نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پیغام زمانی نمایش داده میشه که مقدار زمان زیادی از هنگام ظاهر شدن محل وارد کردن سه کاراکتر گذشته باشه
با رفرش دوباره از بین میره

J A V I D
12-11-2006, 21:52
آره واسه منم اینجوری شده قبلا نا بابا یه اکانت پریمیوم بگیرید خودتون رو راحت کنید فری دانلود کردن دردسر داره !

chovalier
12-11-2006, 21:55
آره واسه منم اینجوری شده قبلا نا بابا یه اکانت پریمیوم بگیرید خودتون رو راحت کنید فری دانلود کردن دردسر داره !
عزیز چرا برای من پیش نمی یاد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
12-11-2006, 22:00
به این دلیل که الفین گفت

این پیغام زمانی نمایش داده میشه که مقدار زمان زیادی از هنگام ظاهر شدن محل وارد کردن سه کاراکتر گذشته باشه
با رفرش دوباره از بین میره

j0l6
13-11-2006, 00:24
رپید شیر با بعضی ای پی ها مشکل داره . موقع دانلود میگه شما دارین یه فایل رو دانلود میکنین و باید صبر کنین تا تموم شه یا اینکه لینک روبه شما میده و بعد که روش کلیک میکنین session invalid مینویسه . من هم این مشکل رو دارم همه راهی رو هم امتحان کردم و اکثرا بی فایده بوده باید ای پی عوض کنی و cache بورزر رو هم پاک کنی تا شاید جواب بده . از برنامه های hide ip - jap - cproxy - وچنتای دیگه که مخصوص مخفی کردن ای پی هستن استفاده کردم ولی از هر 20 دفعه امتحان کردن یه بار جواب داده برا همین بیخایلش شدم . تنها برنامه ای که رپید شیر باهاش مشکل نداشت انسپید بود اگه بتونی اونو پیدا کنی نصبش کنی با رپید شیر مشکلی نخواهی داشت
یه برنامه دیگه هم هست به نام traffic compressor با این برنامه هم یکی دوبار امتحان کردم تونستم از رپید شیر دانلود کنم . این برنامه تو انجمن گذاشته شده یه سرچ کنی پیدا میشه

Nvidia
13-11-2006, 00:26
برادر ببین از ------ استفاده نمی کنی ؟ یا از برنامه ای برای رد شدن از فیلتر یا عوض کردن ای پی استفاده نمیکنی ؟