PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مشكل در نصب Intertet Explorer 7

Ship Storm
12-11-2006, 06:41
با سلام
من ديروز تازه تونستم Intertet Explorer 7 را از يكي از دوستانم بگيرم
اينجا من به مشكل برخوردم هنگام ادامه دادن مراحل نصب به يك صفحه رسيدم كه در آن نوشته شده بود
Install The Latest Update For The Internet Explorer And The Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool(Recommended)
اين گزينه با يك تيك مشخص شده بود من دست به اون نزدم و شروع به نصب برنامه كردم ولي وسط برنامه يك Error داد به اين شكل :
Windows Internet Explorer 7 Setup Utility has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
و دو گزينه هم زيرش بود كه به نام Dont Send و Send Error Report
بعد از اين ماجرا دوباره از اول شروع به نصب برنامه كردم و اينبار ديگه تيك اون پيغام اول را برداشتم و شروع به نصب كرد و تمام شد پيغامي اومد كه ميگفت ميخواهيد حالا كامپيوتر را Restart كنيد يا بعدا كه من گفتم حالا Restart كن بعد از اينكه ويندوز شروع به بالا آمدن كرد و وارد ويندوز شد فقط Background من معلوم بود وپيغامي مثل پيغام دوم دوتا گزينه داشت به نام Dont Send و Send Error Report كه هر كدوم را ميزدي فايده اي نداشت و اصلا Explorer با نمييامد و من هم هركاري كردم كه بتونم از طريق Safe Mode ويندوز را Restore كنم نشد كه نشد چون اونجا هم همين پيغام مي آمد بلاخره از طريق Dos تونستن System Restore را اجرا كنم و ويندوزم درست شد ولي ديگه Intertet Explorer 7 روش نصب نبود چون System Restore شده بود .
حالا ميخواستم ببينم ايراد از كجا ميتونه باشه ؟
مشخصات CPU و RAM خودم را اينجا ميزنم :
Cpu 2000 Celeron Intel
Ram 256 DDR
با تشكر

f4l2z4d
12-11-2006, 10:02
بابا این explorer رو ولش کن 1 بار با firefox کار کن ، پایش میشی

Ship Storm
12-11-2006, 11:23
بابا این explorer رو ولش کن 1 بار با firefox کار کن ، پایش میشی

من فقط به خاط سادگي كار و همچنين ميخواستم ببينم اين ورژنش چه جوريه كارميكنم

Elfin-D
12-11-2006, 21:44
با سلام
من ديروز تازه تونستم Intertet Explorer 7 را از يكي از دوستانم بگيرم
اينجا من به مشكل برخوردم هنگام ادامه دادن مراحل نصب به يك صفحه رسيدم كه در آن نوشته شده بود
Install The Latest Update For The Internet Explorer And The Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool(Recommended)
اين گزينه با يك تيك مشخص شده بود من دست به اون نزدم و شروع به نصب برنامه كردم ولي وسط برنامه يك Error داد به اين شكل :
Windows Internet Explorer 7 Setup Utility has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
و دو گزينه هم زيرش بود كه به نام Dont Send و Send Error Report
بعد از اين ماجرا دوباره از اول شروع به نصب برنامه كردم و اينبار ديگه تيك اون پيغام اول را برداشتم و شروع به نصب كرد و تمام شد پيغامي اومد كه ميگفت ميخواهيد حالا كامپيوتر را Restart كنيد يا بعدا كه من گفتم حالا Restart كن بعد از اينكه ويندوز شروع به بالا آمدن كرد و وارد ويندوز شد فقط Background من معلوم بود وپيغامي مثل پيغام دوم دوتا گزينه داشت به نام Dont Send و Send Error Report كه هر كدوم را ميزدي فايده اي نداشت و اصلا Explorer با نمييامد و من هم هركاري كردم كه بتونم از طريق Safe Mode ويندوز را Restore كنم نشد كه نشد چون اونجا هم همين پيغام مي آمد بلاخره از طريق Dos تونستن System Restore را اجرا كنم و ويندوزم درست شد ولي ديگه Intertet Explorer 7 روش نصب نبود چون System Restore شده بود .
حالا ميخواستم ببينم ايراد از كجا ميتونه باشه ؟
مشخصات CPU و RAM خودم را اينجا ميزنم :
Cpu 2000 Celeron Intel
Ram 256 DDR
با تشكر
سلام
دوست عزیز....
برای نصب ie7 باید XP SP2 داشته باشید و علاوه بر این ویندوز شما باید قانونی باشه
اطلاعات بیشتر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
13-11-2006, 06:50
سلام
دوست عزیز....
برای نصب ie7 باید XP SP2 داشته باشید و علاوه بر این ویندوز شما باید قانونی باشه
اطلاعات بیشتر:
Elfin-D جان اين مشخصاتي كه شما گفتي را من كامل دارم ولي نميدونم چرا اينطوري ميشه

Elfin-D
13-11-2006, 12:36
Elfin-D جان اين مشخصاتي كه شما گفتي را من كامل دارم ولي نميدونم چرا اينطوري ميشه
ايا ويندوزتون قانوني هست؟

Ship Storm
14-11-2006, 09:16
ايا ويندوزتون قانوني هست؟

Elfin-D جان ويندوز را من قانونيش كردم وحتي Windows Media Player11 كه روي نسخه هاي غير قانوني نصب نميشه را من با قانوني كردن ويندوز نصبش كردم

f4l2z4d
14-11-2006, 22:38
شاید فایل دانلود شده مشکل داشته که ایجوری میشه ! اگه ویندوزت قانونی باشه نباید به مشکلی بر بخوری . شما حق انتخاب دارید اما به نظر من از firefox چیزی ساده تر و بهتر پیدا نمی کنی.

mehdicracker
14-11-2006, 23:38
سلام
اول داخل run دستور SFC/ SCANNOW رو بزن
می گه cd win xp رو بزار
این دستور ویندوز رو تعمیر می کنه
بعد ویندوزت رو اکتیو کن قبل از اینکه ریست کنی
بعد دوباره نصب کن

Ship Storm
15-11-2006, 05:25
شاید فایل دانلود شده مشکل داشته که ایجوری میشه ! اگه ویندوزت قانونی باشه نباید به مشکلی بر بخوری . شما حق انتخاب دارید اما به نظر من از firefox چیزی ساده تر و بهتر پیدا نمی کنی.

ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز

Ship Storm
15-11-2006, 05:26
سلام
اول داخل run دستور SFC/ SCANNOW رو بزن
می گه cd win xp رو بزار
این دستور ویندوز رو تعمیر می کنه
بعد ویندوزت رو اکتیو کن قبل از اینکه ریست کنی
بعد دوباره نصب کن
برم ببينم درست ميشه با روشي كه شما گفتيد

Ship Storm
15-11-2006, 05:46