PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شارژ باطری نوکیا 1100

alaodin1
12-11-2006, 01:22
دوستانی که با گوشی نوکیا 1100 آشنایی دارند می دانند که این گوشی در صورتی که زیاد از آن استفاده نشود هفته ای یکبار احتیاج به شارژ دارد ولی من هر دو روز یکبار باید آن را شارژ کنم
از فروشنده که سوال کردم میگویید شما برای بار اول می بایست حداقل 12 ساعت آن را شارژ میکردی تا کیفیت شارژ بالا رود آیا این موضوع حقیقت دارد یا نه

M O H S E N
12-11-2006, 02:35
بله ين مطلب كاملا درسته.
اگر مشكل شما حل نميشود باتري 1100 قيمت زيادي ندارد و 2500 تومن است كه به نظر مياد تعويض باتري كاري عاقلانه باشد..

zeynal
12-11-2006, 02:58
ــــــلام
عرض شود حضور شما دوست گرامی که اقا/خانم فروشنده تا حدی درست فرمودن. زمانیکه برای اولین بار شما موبایلتون رو شارژ میکنید بهتره که بطور کامل شارژ بشه که معمولا زمان این شارژ کردن بسته به نوع و مدل گوشی ممکنه متفاوت باشه و میشه از 5 ساعت تا 12 ساعت متغیر باشه
پیشنهاد میکنم یکبار باطری گوشیتون رو بطور کامل دشارژ کنید یعنی اینقد صبر کنید که گوشی خودبخود بخاطر شارژ نبودن خاموش بشه وقتی اینکار انجام شد دوسه ساعت صبر کنید بعدش دوباره گوشی رو - بدون شارژ کردن - روشن کنید در اینحالت میبینید که گوشی دوباره روشن میشه این باین معناست که گوشی شما کمی شارژ داره . دوباره صبر کنید که دشارژ بشه که این حالت دوم زمان خیلی کمی نیاز داره
بعد از دشارژ کامل گوشی رو خاموش نگه دارید و شارژ کنید و بذارید چند ساعت زمان شارژ شدن طول بکشه پیشنهاد میکنم به زمان شارژ کامل باطری موبایلتون یکساعت هم شما اضافه کنی یعنی اگه گوشی شما طبق پیشنهاد کارخانه سازنده مثلا 5 ساعت نیاز داره که شارژ بشه شما 6 ساعت اونو به آداپتور شارژ وصل کنی
اگه اینبار از گوشی استفاده عادی کردی و دیدی که دوباره زودتر خالی میشه حتما باطری رو تعویض بفرمایید که گوشی دچار مشکل نشه و حتما در صورت خرید باطری دوم باطری فابریک بخرید که البته قیمت این باطری فابریکش نباید بیشتر از سه هزارتومن باشه
فراموش نکن هرگوشی ای که داشته باشی شارژ اولیه خیلی مهمه و همیشه سعی کن باطری موبایلت دشارژ کامل بشه بعدش شارژ مجدد کن

زنده باشی و برقرار

.