PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از ويندوز سردر مياری؟بيا تو

marmoolakesoorati
26-05-2005, 02:43
سلام آقايون يه مشکل دارم اگه کسی بلده بگه چيکار کنم.من windows xp sp2دارم مدتيه ديگه هيچ چيزی جز yaho messenger توش loginنميشه نهkazaa و نهbooter و.... firewall خاموش کردم ديسک کليناپ کردم ولی فايده نداشت
ميگين چيکار کنم؟

Nesta
26-05-2005, 04:00
سلام دوست عزیز آقا marmoolakesoorati
منظورتون از login نمی‌شه یعنی‌ چی‌ یعنی‌ این که load نمی‌شه موقع start up windows اگه نمی‌شه شما باید بری در setting or options برنامه و بگی‌ یک جا تیک بزنی‌ که minimize start up or load start up اگه این کار رو بکنی‌ و تیک بزنی‌ یا حالا فعال کنی‌ میتونی‌ راه دیگه هم این هستش که
شما tuneup utility دانلد کنی‌ و آنجا در قسمت start up بری و add کنی‌ در start up که موقع load miyad .

MaFia
26-05-2005, 04:21
كارلوس جان منظور ايشون اينه از وارد نميشه ( يوزر) است فكر مي كنم

Nesta
26-05-2005, 05:39
سلام مافیا جان
آخه ایشون میگه این برنامه ها رو نمیاره خوب تو login که معنی‌ نمیده من به نظرم همین اومد چون این آقا اشاره می‌کنه که مثلا فلان برنامه هم نمی‌ آره خوب اگه شما login کنی‌ user رو که ربطی‌ نداره میاره .
نظر شما چیه ؟

Mehdi_Best
26-05-2005, 09:44
كارلوس جان اين دوستمون اصلا حرفي از load نزدند. و همينطور در مورد اينكه يك برنامه در startup بياد بالا و ... . اگه دقت كني مي بيني كه مشكلش چيز ديگه اي هست.

vahid_666
26-05-2005, 09:52
این جا همه سوال کردن و جواب گرفتن ولی شخص شخیص marmoolakesoorati با سوال مبهمشون به جواب نرسیدن !!!!! :!:

Mehdi_Best
26-05-2005, 10:09
آخه نه عنوان تاپيك عنوان مناسبي هست و نه سؤالشون واضح و روشن!!! هر چه سؤال واضح تر بيان بشه و عنوان در نظر گرفته شده هم مناسب تر باشه سريع تر به جواب مي رسيم.

masoud_35_teh
26-05-2005, 11:17
دوست عزيز اگه منظورتون اينست كه وارد yahoo mail هم نميشه شما يا مشكل isp كه اكانت ميگيري داري يا سيستمتون ويروسي شده .
بهر حال اگه ميشه واضح تر بيان كنيد

ZiTaNiX
26-05-2005, 16:10
ساده ترين كار اينه كه ويندوز رو عوض كني
همين :wink:

marmoolakesoorati
26-05-2005, 16:15
آقايون منظور من که از loginواضح هستش يعنی مثلاً واسهkazaa مينويسهconnecting ولی هيچوقتconnect نميشه ياbooter يا هرچی که ميخواد به يه جايی وصل بشه من ويندوزم اپديت تا آخرين لحظه هم ندارم فقط ماله خوده ويندوزxp sp2 هست
ميگين چيکار کنم؟

Nesta
26-05-2005, 23:31
سلام دوست عزیز برای این هست که سرور شما پورت مورد نظر رو بسته احتمالا که شما باید بگردی دنبال پورت باز تا با این جور برنامه ها در قسمت proxy وارد کنین و وصل بشین.