PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتن ويروس فلاپي

halizadeh
11-11-2006, 07:54
سلاممم

من فلاپي ام ويروسي شده ويروس new folder رو از بيرون گرفته اما كامپيوترم هنوز ويروسي نشده

مي خوام آزمايش كنم كه ايا با ويروس يابم كه symanticهست مي تونم اين ويروس رو بگيرم

مي گم اگه شكاف فلاپي رو( هنگام چك كردن براي ويروس) باز بزارم اونوقت با ويروس يابم درايو A رو چك كنم ممكنه ويروس به كامپيوترم منتقل بشه؟؟ :ohno:

Admiral
11-11-2006, 08:58
نتــرس تا وقتی روی فایل اجرایی ویروس، کلیک نکنی یا به هر صورت دیگه اجراش نکنی مشکلی پیش نمیاد.

باز و بسته کردن شکلاف فلاپی هم برای این مورد هیچ تاثیری نداره ! اون فقط فلاپی رو ReadOnly یا RW میکنه.

zendegi
11-11-2006, 13:07
Reamove virus NEWFOLDER.EXE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توسط دوست خوبم MB_Danger ...............با تشکر..........

halizadeh
11-11-2006, 16:46
Reamove virus NEWFOLDER.EXE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توسط دوست خوبم MB_Danger ...............با تشکر..........

اين چيه ويروس كشه؟؟ چرا پسوندش exe من از اين پسوند ميترسم

halizadeh
11-11-2006, 16:49
راستي در صورتيكه كامپيوتر اين ويروس رو بگيره چه بلايي سرش مي ياد؟؟ !!!!!!!!!!1

Admiral
11-11-2006, 19:37
خوب فلاپی رو باز کن و فایل New Folder.exe رو از توش پاک کن و تمام !

MB_Danger
13-11-2006, 05:10
سلاممم

من فلاپي ام ويروسي شده ويروس new folder رو از بيرون گرفته اما كامپيوترم هنوز ويروسي نشده

مي خوام آزمايش كنم كه ايا با ويروس يابم كه symanticهست مي تونم اين ويروس رو بگيرم

مي گم اگه شكاف فلاپي رو( هنگام چك كردن براي ويروس) باز بزارم اونوقت با ويروس يابم درايو A رو چك كنم ممكنه ويروس به كامپيوترم منتقل بشه؟؟ :ohno:
سلام دوست من ...
اولا همانطور که دوستان فرمودن ، ویروس رو تا اجرا نکنی ، هیچ مشکلی پیش نمیاد .
ثانیا اگر هم احیانا اجراش کردی به تاپیک زیر مراجعه نمایید .

آموزش پاک کردن ویروس New Folder.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به رسم ادب از Zendegi عزیزم تشکر می کنم .
موفق باشید .

K A R I M I
13-11-2006, 05:26
اين چيه ويروس كشه؟؟ چرا پسوندش exe من از اين پسوند ميترسم
دست شما درد نکنه دیگه !
مدیر انجمن بیاد و فایل های خطرناک بده به بچه ها؟

halizadeh
13-11-2006, 21:13
از هممتون ممنونم

ويروس رو كشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]