PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا از ایندکس گوگل حذف شدم؟

dralireza
25-05-2005, 17:27
وبلاگم بعد از گذشت 2-3 روز از ثبت نام در گوگل ایندکس شد.ولی عهد از چند روز گوگل دیگر وبلاگم را نمی شناسد.چرا؟

شنیده ام که ثبت مجدد سایت در گوگل باعث ثبت نشدن و یا پایین آمدن رتبه سایت می شود.درسته یا نه؟ اگر دوباره ثبت نام کنم مشکلی ایجاد می شود یا نه.

من از وبلاگهای فرعی که درست کرده بودم به وبلاگ اصلیم لینکهای متعدد دادم.فکر کنم بالای 300 لینک با کلید واژه های مختلف.با این کارم می خواستم رتبه وبلاگم را بالا ببرم.آیا این کارم باعث حذف وبلاگ از گوگل شده؟
اگر لینکها را حذف کنم مشکل حل می شود یا نه.

و سرانجام ،بطور متوسط از زمان ثبت وبلاگ در گوگل تا زمان شناخته شدن آن توسط گوگل چقدر طول می کشد؟شنیده ام تا 4 هفته.درسته؟

Sina
26-05-2005, 10:43
نه مشكلي نبايد باشه - لينك ها رو حذف نكن !
آدرس وبلاگ شما چيه ؟
همينه كه تو امضا هست ؟

Sina
26-05-2005, 10:52
خيلي عجيبه
من شنديه بودم اگه يه سايت تقلب بكنه گوگل اينكار رو ميكنه!
شما چي كار كردي مگه ؟ :shock:

dralireza
26-05-2005, 11:03
بله آدرس وبلاگم همینه.به جز لینک از وبلاگهای فرعی کاری نکردم.
من چندین وبلاگ در یک روز ساختم و بعد از هر کدام از آنها به وبلاگ اصلیم و همچنین به خیال خودم برای آنکه رنک خود این وبلاگهای فرعی را بالا ببرم ،از هر وبلاگ فرعی به وبلاگهای فرعی دیگر لینک دادم.بعد همه وبلاگهای فرعی و اصلی را در گوگل ثبت نام کردم.این کار را برای این کردم به در روزهای اول که وبلاگ هنوز جا نیفتاده رتبه وبلاگم را بالا ببرم،ولی بعد متوجه شدم از ایندکس گوگل حذف شده ام.
حالا این سوالات پیش می یاد:

چرا بعد از 2-3 روز که زمان کوتاهی برای ایندکس شدن در گوگله گوگل وبلاگ من را شناخت

چرا بلافاصله بعد از لینک دادم حذف شدم
اصلا این لینک دادن ربطی به حذف شدنم داره یا نه
.
و دیگر اینکه در جایی خونده ام که گاهی حذف شدن از ایندکس گوگل پیش می یاد بدون علت واضح در طی اینکه گوگل دوباره وب را ایندکس می کنه.

حالا راهنمایی شما چیه؟چی کار کنم؟
از طرف دقیقا 20 روز از زمان ثبت نامم گذشته و می دانید که بودن در گوگل برای یک وبلاگ خیلی مهمه.

Sina
26-05-2005, 11:09
اين وبلاگ چند وقت هست راه افتاده ؟؟
در حالت كلي نيازي به ثبت شذن نيست و گوگل از لينك هايي كه به شما داده اند شما رو پيدا ميكنه و صفحه ها رو ايندكس ميكنه!
شما بازم صبر كنيد و هم اينكه از وبلاگ هاي واقعي ديگران به خودتون لينك بگيريد
مثلا سايت ها و وبلاگ هايي كه از نظر موضوعي با شما هماهنگي دارن ميتونن به شما لينك بدن و شما هم همينطور

dralireza
26-05-2005, 11:25
از توجهتون ممنونم

arkadas
31-05-2005, 19:36
گاهي مواقع تغيير دادن قالب هم باعث اين موضوع مي شه. :wink:

dralireza
31-05-2005, 23:18
گوگل کارش درسته.فقط من عجولم.دو سه روزه مشکلم حل شده.

صادقی
27-11-2005, 11:25
سلام آقای سینا
من در مورد ایندکس کردن وب لاگ در گوگل و آموزش آن می خواستم بدونم
اگر ممکنه یک تایپیک خوب در این زمینه به من معرفی کنید.
ممنون می شم.

Sina
27-11-2005, 12:14
اگه سايت ها به شما لينك داده باشن بطور خودكار سايت شما در گوگل كش ميشه چون با لينك هايي كه به شما دادن سايت شما رو پيدا ميكنه ...

صادقی
27-11-2005, 12:25
آقا سینا من نمی دونم که سایتی هم لینک داده یا نه اگر ممکنه یک تیپیک در این زمینه به من معرفی کنید.
از جوابهای سریعتون مثل همیشه سپاس گزارم.