PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپديت كردن كاسپرسكي

AveCina
25-05-2005, 15:44
سلام به همه
من قبلا ار نورتون 2005 استفاده مي‌كردم اما بعد از اينكه ديدم سرعت كامپيوترم مياد پايين و بحث هايي كه تو انجمن شد كاسپرسكي رو نصب كرد . كلا به نظر مياد سريع‌تر از نورتون باشه ولي موقع آپديت كردن خيلي طول مي‌كشه تا با سرورش ارتباط برقرار كنه !!! مي‌خواستم ببينم براي شما هم همينطوره يا نه ؟ نورتون حداقل از اين نظر خيلي بهتر بود...

Venus
25-05-2005, 16:36
avecina, جان :
من اپدیت کردم . فکر کنم حدود نیم ساعت کلا طول کشید و برای وصل شدن به سرور هم زمان زیادی نبرد. توی زمانهای مختلف امتحان کن یا شاید هم راههایی دیگه که دوستان بدونن.
موفق باشی :D

Mehdi_Best
25-05-2005, 17:51
سلام دوست عزيز. كاسپرسكي فقط براي اولين آپديتش كه حدود 5-6 مگابايت هست شايد كمي طول بكشه. اما براي دفعات بعدي هر آپديتش در حدود 70-80 كيلوبايت هست و خيلي سريع آپديت مي شه. شايد اون لحظه مشكلي بوده كه طول كشيده.
در ضمن مي دونم كه دانلود كردن دوباره يك آنتي ويروس جديد براتون سخت هست، اما اگه بخواي آنتي ويروسي كه از كاسپرسكي بهتر و سريع تر و قوي تر باشه داشته باشي بهتره كه nod32 ver 2.5.19 نسخه administrator رو نصب كني. در حال حاضر بهترين آنتي ويروس كه حتي از كاسپرسكي هم بهتره همين nod32 هست.

AveCina
25-05-2005, 20:08
آقا مهدي و ونوس ممنون از كمكتون!
اما مثل اينكه من منظورمو خب نگفتم !!!‌
براي بار‌هاي بعدي كه آپديت كردم كه حجم فايل همون 80-90 كيلو بايت بود طول كشيد . دانلود كردنش نه اما تا به سرور وصل شه !!
من امروز تا حالا 3 - 4 بار امتحان كردم هر دفعه تا به سرورش وصل شه خيلي طول كشيد !
راستي مهدي جان خواستم بينم حجم اون آنتي‌ويروس چقدره ؟

arkadas
26-05-2005, 01:30
اپ ديت ها را مي توانيد روزانه از سايتش با يك دانلود منيجر دانلود كنيد و سپس از هاردتون بروزش كنيد.به قسمت configor update بروید.

Mehdi_Best
26-05-2005, 02:01
avecina جان سلام
من متوجه منظورت شده بودم اما همون وصل شدن به سرورش هم خيلي طول نمي كشه. البته شايد يه كم بيشتر از حد معمول باشه اما نه اينقدر كه خيلي معطل كنه.
اما خب اگه nod32 رو ببيني كه چقدر سريع به سايتش وصل مي شه و آپديتهاشو مي گيره اون موقع چي مي گي؟
nod32 هم كه حجمشو خواسته بودي 9 مگابايت هست
نسخه administrator آخرين ورژنش رو اگه خواستي لينك بدم. چون نمي شه از خود سايتش دانلود كرد اما من يه جا آپلود كردم.

ooje_asman
26-05-2005, 05:14
با سلام مهدی جان لینک بده لطفا استفاده کنیم و من شنیدم پارسال اول شده راسته؟

Mehdi_Best
26-05-2005, 09:11
سلام
اين هم لينك دانلود nod32 administrator 2.5.19 كه اينجا آپلود كردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين هم لينك كركش: (لينك تصحيح شد)

به اين 2 نكته توجه كنيد. در هنگام نصب در يك جا از شما يوزر نيم و پسورد مي خواد كه شما بايد تيك پايينش رو بزنيد و چيزي ديگه وارد نكنيد. يعني اينكه بعدا اين قسمت رو پر مي كنيد.
بعد از نصب برنامه هم كافيه كه روي فايل كرك فقط كليك كرده و ok كنيد تا در رجيستري تغييرات مورد نظر رو بده. به همين راحتي.

Mehdi_Best
26-05-2005, 11:48
تمامي دوستان عزيز كه كرك nod32 كه لينكشو در پست قبلي گذاشته بودم رو دانلود كردند توجه كنند. در اون كرك متاسفانه من يك عدد رو جا انداخته بودم كه به خاطر همين مشكل داشت. الان درستش كردم. يكي از 3 لينك زير رو دانلود كرده و اجرا كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

internet1
26-05-2005, 12:19
با سلام
و تشكر
من نصب كردم ولي نمي دونم البته كرك رو همين فايل رجيستري شما رو استفاده كردم ولي ويروس ياب نود رو فكر كنم از سايتش گرفتم دقيقاْ‌ يادم نيست به هر حال رجيستر كردم ولي نمي دونم آپديت شدنش چه گونه هست ببنيد من تصوير هم گذاشتم و پيغامي هم داده آيا احتياجي به آپديت نداشته يعني به روز بوده يا خير اين هم تصوير :

راهنمايي كنيد
موفق باشيد
پيمان از شيراز

Venus
26-05-2005, 12:21
mehdi_best, جان :
واقعا لطف کردی که لینک گذاشتی. مراتب قدردانی ما را پذیرا باش :D

AveCina
26-05-2005, 13:45
آقا مهدي دستت درد نكنه !
خسته نباشي

Mehdi_Best
26-05-2005, 14:45
پيمان جان سلام
اين پيغام نشون دهنده اينه كه آنتي ويروس شما آپديت شده و نيازي به آپديت نيست. تاريخ و ورژن آپديت شما هم نشون دهنده همين مطلب است. چون براي من هم همين تاريخ و ورژن (آپديت) هست.
اما در مورد اينكه شما از سايت خودش دانلود كرده باشيد بايد بگم كه يا پسورد رو داشته ايد يا نسخه تريال رو دانلود كرده ايد چون به هيچ عنوان از خود سايتش نمي شه بدون پسورد نسخه admin و فول رو دانلود كرد.
شما در همون منوي اصلي nod32 و در قسمت nod32 system tools رفته و در قسمت information وارد شويد. اگه ورژن تريال باشه در اونجا ذكر كرده.

-----------------------------

nimaoy
26-05-2005, 14:55
فرق نسخه admin با عادی چی است؟

internet1
26-05-2005, 18:15
با سلام
و تشكر از راهنمايي شما
من تصوير ورژن اون رو گذاشتم شما بفرماييد خوب هست يا خير
اين هم تصوير :

منتظر پاسخ شما هستم
با تشكر
پيمان از شيراز

arkadas
26-05-2005, 20:10
انتي ويروس خيلي توپيه.فقط يه بدي داره اونم اينه كه اگر ويروس در فايل هاي ارشيو شده باشه تشخيص نمي ده ولي همون رو در حالت عادي تشخيص مي ده.به هر حال چيز خيلي خوبيه

arkadas
26-05-2005, 22:11
خواستم چند تا چیز در مورد NOD32 بگم.
اول اینکه در بعضی از نسخه ها در بین اینستال کردن از ادم یوزر و پسورد می خواهد که که باید یوزر و پسورد را که شخص خریده را وارد کرد و نصب را ادامه داد وگرنه اجازه ادامه نصب را به ادم نمی دهد.ولی چون در ایران همه چیز مجانیه!ما باید از این جور نسخه ها صرفنظر کنیم البته اکثر نسخه هایی که تو اینترنت اند این جوری نیستند.البته من چند تا یوزر و پسورد را که که کار می کنه اعلام می کنم شاید به کار بعضی دوستان بیاید:

username and password for commesial version /standart:

Username: AV-2434223
Password: qnt953yvg3

For Administrator version:

Username: AV-2552724
Password: 0d9snsg00t

اینم چند تا دیگه:
Username: AV-2284966
Password: dwqakynmx0

Username: AV-2544390
Password: xu5mqjwjgt

Username: AV-2491210
Password: 0cthnes5er

Username: AV-2434223
Password: qnt953yvg3

در ضمن اولین آپ دیتش یه خورده زیاده ولی اپ دیت های بعدی خیلی سبکه وضمنا اپ دیت هاش رو هم می توانید نگه دارید تا دفعات بعدی (بعد از نصب مجدد ویندوز) مجبور نباشید دوباره اپ دیتش کنید.پوشه زیر را کپی کنید و جای دیگری نگه دارید:
C:/program files/Eset/updfiles
بعد از نصب مجدد ویندوز محتوای پوشه updfiles را داخل C:/program files/Eset/updfiles
پیست کنید وحالا فقط به اینترنت وصل شوید تا این فایل ها اینستال شوند.

Mehdi_Best
28-05-2005, 11:25
انتي ويروس خيلي توپيه.فقط يه بدي داره اونم اينه كه اگر ويروس در فايل هاي ارشيو شده باشه تشخيص نمي ده ولي همون رو در حالت عادي تشخيص مي ده.به هر حال چيز خيلي خوبيه

سلام دوست عزيز. اتفاقا در مورد فايل هاي آرشيو اينطور نيست. يعني كاملا تشخيص مي ده. من حتي يك كرك رو (با پسوند rar) كه در زمان نصب كاسپرسكي دانلود كرده بودم و پيغامي نداده بود رو مي خواستم دوباره دانلود كنم و اين بار nod32 رو سيستم نصب بود سريع پيغام داد كه تروجان داخل اين فايل هست. من تعجب مي كنم كه شما اينطور مي گي. در ضمن حتي وارد يك سايت كرك كه مي خواستم بشم nod32 پيغام داد و گفت كه يك تروجان به پيوست صفحه html اين سايت شده كه با آنتي ويروس هاي ديگه نمي داد اين پيغام رو.
در مورد آپديتهاش هم درسته كه دفعه اول حدود 2.5 مگابايت است اما نسبت به آپديت آنتي ويروس هاي ديگه واقعا ناچيزه. در مورد نصب برنامه كه پسورد مي خواد هم بايد بگم كه شما در همون قسمت يك پيغامي هست كه اگه تيك بزنيد ديگه نياز به پسورد در اون لحظه نيست. يعني اينكه شما بعدا اون قسمت رو پر خواهيد كرد يا اصلا مي تونيد اونجا يك يوزرنيم و پسورد الكي بنويسيد كه بعدا براي آپديت كردنش نياز به پسورد هست كه خيلي راحت با كركي كه من لينك دادم مي تونيد آپديت كنيد.

Mehdi_Best
28-05-2005, 11:53
پيمان جان سلام. ببخشيد كه دير جواب مي دم. چون ديروز نبودم.
شما نسخه استاندارد رو نصب كرده ايد. البته همين نسخه هم براي كامپيوترهاي شخصي عاليه. نسخه ادمين امكان اين رو داره كه روي lan/wan و سرور هم كار كنه كه براي شما نيازي به نصب اون نيست.

arkadas
28-05-2005, 22:46
سلام دوست عزيز. اتفاقا در مورد فايل هاي آرشيو اينطور نيست. يعني كاملا تشخيص مي ده. من حتي يك كرك رو (با پسوند rar) كه در زمان نصب كاسپرسكي دانلود كرده بودم و پيغامي نداده بود رو مي خواستم دوباره دانلود كنم و اين بار nod32 رو سيستم نصب بود سريع پيغام داد كه تروجان داخل اين فايل هست.
دوست عزيز من خودم بالغ بر 600 ويروس و ورم و تروجان به صورت ارشيو شده دارم والا ارشيو شده رو تشخيص نداده ولي همين كه اكستركت مي كنم مياد بالا پيغام مي ده ويروس . :shock:
در مورد سايت هاي كرك درست مي گوييد در تشخيص ويروس هايي كه ضميمه اچ تي ام ال هستند درسته قبل از لود شدن صفحه پيغام ميده ودر صورت زدنterminate جلوی لود صفحه رو می گیره.

arkadas
29-05-2005, 03:40
حالا فهميدم
اين فايل را از ادرس زير دانلود كن:
موقع دانلود nod32ميگه ويروس.پيغام را رد كنو دانلودش كن.حالا كه دانلود تموم شد با nod32 اسكنش كن.چيزي تشخيص نداد درسته؟

Cracki
29-05-2005, 05:25
منم NOD 32 Admin رو بر روی سیستمم نصب کردم ولی تروجان و یا ویروسهایی رو که داخل فایلهای فشرده باشه رو نمیتونه پاک کنه و فقط زمانی که زیپ و یا رار رو از حالت فشرده خارج میکنی تشخیص میده ولی این خودش یک عیب بزرگیه چون بسیاری از تروجانها و ویروسها هستند که فقط با خارج کردنشون از حالت فشره اجرا میشن و بر روی سیستم قربانی نصب میشن و اولین کاری که میکنن از کار انداختن آنتی ویروس و فاریروال میباشد

بعد از چندین گونه آزمایش که بر روی NOD 32 انجام دادم باز هم به طرف کاسپرسکای برگشتم.

Mehdi_Best
29-05-2005, 07:39
دوستان عزيز لطف كنيد اشكالات سيستم خودتون رو به همه سيستم ها تعميم ندهيد!!!!!!! :mrgreen:
عزيز من اگه شما دقت لازم رو نكردي دليل نمي شه كه مشكل از nod32 باشه. چطور در سيستم من پيدا كرد؟
هم در زماني كه خواستم دانلود كنم پيغام داد و وقتي اجازه دادم كه دانلود بشه و فايل دانلود شده رو چك كردم باز هم پيغام تروجان رو داد. اين هم عكسش كه فكر مي كنم مدرك خوبي باشه:

اين هم عكس پيغام nod32 در هنگامي كه قصد دانلود فايل رو داشتم:

من خودم طرفدار كاسپرسكي بودم و ازش استفاده مي كردم اما باور كنيد چيزهايي ديدم كه بهم ثابت شد كه nod32 بهترينه. چند كرك رو وقتي دانلود مي كردم با كاسپرسكي هيچ پيغامي نمي داد اما الان همونها رو با nod32 پيغام تروجان مي ده. البته اين تنها دليل برتريش نيست. خيلي موارد مختلفي هست كه اين امر رو ثابت مي كنه.

nimaoy
29-05-2005, 09:16
دوستان NOD32 من هم شناخت.....هم موقع دانلود و هم موقع اسکن کردن......فقط من فکر می کنم اشکال این برنامه این است که ON ACCESS ندارد....و در این مورد MC AFEE اینترپرایز 8 بهتر عمل می کند...ولی در مجموع بهترین آنتی ویروس است

Mehdi_Best
29-05-2005, 09:23
سلام دوست عزيز. چطور شما مي گي on access نداره؟ اگه نداره پس چطور در هنگام دانلود براي شما رو شناخت؟
اسمش فقط اينجا فرق داره. هر آنتي ويروسي اسم خاصي براي اين كار داره.

arkadas
29-05-2005, 21:35
eeeeeeee
واسه من نشناخت.
در ضمن سيستم من مشكل نداره.هفته يبار ويندوز نصب مي كنم :mrgreen: :D
نمي دونم.تو پي سيه من ارشيو شده رو نشون نمي ده :roll: والا راست مي گم.عجيبه

Sinagood
29-05-2005, 21:43
همون طور كه كاسپرسكي تو هر سيستمي يه چيز ميگه

اما برا من هم شناخت

arkadas
30-05-2005, 18:10
الان یک worm کاردرست اپلود کردم.در سیستم خودم و داداشم با nod32اسکن کردم در حالت زیپ نمی شناستش.100% .از دوستان خواهشمندم این را هم یه تستی بکنند.
امكان نداره اينو تو حالت زيپ بشناسه.

Mehdi_Best
30-05-2005, 19:08
دوست عزيزم سلام. تا كي مي خواي نمونه بياري و من برات با عكس ثابت كنم كه nod32 مي شناسه؟
اين هم عكس لحظه اي كه خواستم دانلود كنم و nod32 هنوز دانلود نكرده پيغام داد.

MaFia
30-05-2005, 19:37
همه جا شده بحث اين آنتي ويروس ها
خود اين آنتي ويروس ها چند روز شده ويروس انجمن
ميري انجمن معرفي نرم افزار دوستي برنامه هايي در اين زمينه معرفي كرده دوستان اومدن بحث راه انداختن اونجا
ميري آپديت كردن كاسپرسكي دوباره حرف از Nod هست
من فكر كردم تا وارد تاپيكي با موضوع تبادل نظر در مورد آنتي ويرس ها نشم شاهد اين موضوعات نميشم اما اينگار نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/angry2.gif

در مورد پي ام تو ياهو بوده تاپيك اما دوباره Nod32

در مورد معرفي نرم افزار هاي امنيتي بوده و نه تبادل نظر اما

Mehdi_Best
30-05-2005, 19:51
مافيا جان دليل اينكه اين همه بحث آنتي ويروس در تاپيك هاي مختلف پيش اومده به خاطر اينه كه آنتي ويروس چيزي نيست كه به سادگي از كنارش گذشت. يعني بحث امنيت سيستم در ميونه. مثلا پخش فايلهاي صوتي و تصويري نيست كه مثلا من از jetaudio خوشم بياد و يكي از ويندوز مديا پلير. اينجا ممكنه انتخاب اشتباه آنتي ويروس دردسر درست كنه. اما اين كه در تاپيك هايي كه موضوعشون مساله ديگه اي هست واقعا اشتباهه كه بحث رو منحرف كنيم.
من خودم پيشنهادي دارم كه اگه بقيه هم موافق باشند خيلي خوبه و از اين پراكندگي هم جلوگيري مي شه.
من نظرم اينه كه اين تاپيك هاي موجود رو يا قفل كنيم يا ديگه در اينها مطلبي كه مربوط به عنوان تاپيك باشه ننويسيم. در عوض يك تاپيك ايجاد كرده كه sticky هم باشه. و در اون فقط و فقط با ذكر دليل و مدرك از آنتي ويروس ها دفاع كرده و در موردشون بحث كنيم.
نه اينكه مثلا من بيام بگم آقا من با اين حال مي كنم يا من از قيافه اون آنتي ويروس خوشم مي آد يا من سليقه ام اينه!!!
آنتي ويروس كه سليقه اي نيست. فقط و فقط با ذكر دليل. هر كسي هم غير از دليل و مدرك نوشت پستش حذف بشه.

arkadas
30-05-2005, 21:28
من روي صحبتم با اقاي mehdi_best بود نه كس ديگر كه بعضي ها شاكي شدند.دوستاني كه تا 6 ماه پيش به غير از نورتون و مك افي و پاندا چيز ديگه نمي شناختند واسه ما شدند صاحب نظر.منم ديگه اينجا نمي يام.اقاي mehdi_bestمن رو ببخشيد حق با شماست.هر كس هم كاري داشت ايميل بزنه جوابشو بدم.
باي

abbas13677_2005
31-05-2005, 08:14
مر30

Mehdi_Best
31-05-2005, 08:25
مافيا جان بعد از اينكه شما پست قبليت رو ويرايش كرده و اون 2 لينك رو اضافه كردي من خواستم اين پست رو ارسال كنم كه متاسفانه همون موقع كه حدود ساعت 9:15 ديشب بود انجمن از كار افتاد و من هم چون جايي كار داشتم و مجبور بودم برم نتونستم ارسال كنم كه الان دوباره همون مطلب رو ارسال مي كنم.

در مورد تاپيكي كه در مورد نرم افزارهاي امنيتي هست اگه دقت كني مي بيني كه وقتي در اون تاپيك يك نفر بدون دليل و بدون اطلاع كافي ، از يك آنتي ويروس قوي ايرادهاي بيجا مي گيره خب ما براي اينكه بقيه دوستان با خوندن اون پست هاي بي منطق به اشتباه نيفتند مجبوريم كه توضيح بديم و با دليل و مدرك جلوي اشتباه ديگر دوستان رو بگيريم.
يا در مورد اون تاپيك كه مربوط به پي ام ياهو بوده ايشون درخواست دادن كه چه آنتي تروجاني رو استفاده كنند كه مشكلشون حل بشه و من در اون مورد توضيح دادم كه چون nod32 آنتي تروجان هم هست اگه اون رو داشته باشي ديگه نيازي به نصب آنتي تروجان نيست.

پوریا
31-05-2005, 11:04
سلام مهدی جان
ممنون nod32 رو نصب کردم. اصلا روی سیستم حسش نمیکنی و سرعتو پایین نمیاره. :wink:

Gilopa
31-05-2005, 20:52
آقا مهدي واقعا راست ميگي.مافي جان شما هم راست ميگين.متاسفانه نميدونم چرا اينطوري شده .من اومدم اون نرم افزارها رو گذاشتم.نه تنها تشكر نشد.واسم چند تا فحشم يادگاري گذاشتند.تروخدا شما بگين.تا حالا جايي ديدين.اين همه نرم افزار رو يه جا بزارهونميدونم چي بگم.ولي يه فكري بايد كرد.. :arrow:

hyriand
01-06-2005, 01:56
ادامه مطلب در قسمت
« معرفي و بحث آنتي ويروسها »

اين تاپيك قفل ميشه