PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك هاي اوليه موبايل

A I R O I
10-11-2006, 12:29
كمك هاي اوليه موبايل

آقا زبونم مو در آورد بس كه به مردم گفتم، بازم ميبينم ملت عكس العمل خوبي در برابر حوادثي كه براي موبايلشون پيش مياد ندارن و موجب خسارت زدن به خودشون و در نهايت اسراف ميشن

اصلا به نظر من ان الانسان لفي خسر اينجا هم معنا ميده

آقا براتون بگم من انواع حوادث موبايل رو مشاهده نمودم از زمين خوردگي و آب خوردگي بگيريد تا آش خوردگي و شير خوردگي و گازوئيل خوردگي وگلاب به روتون مستراب خوردگي

اما اكثر افراد يه برخورد كاملا ناشيانه با قضيه دارن و بيشتر اين مشتريها بايد فكر يه گوشي نو باشن اما اگر به نصيحت حقير گوش بديد مطمئنا ضرر نميكنيد.

حتي الامكان يه بند گردني بخريد و هنگام ورود به دست به آب و آش بهم زدن جهب گشايش بخت گوشي رو بندازيد گردنتون آخه معمولا گوشي هاي موبايل زود از حول حليم ميفتن تو ديگ و ضمنا از بوي بد زود سرگيجه ميگيرن و قش ميكنن بطرف ... آقا گلاب بروتون

حالا اگر گوشيتون افتاد تو آب فورا باطريشو جدا كنيد و اگر نجس شده آبش بكشيد (البته بعد از باز شدن هم بايد آبش كشيد) بعد حتما يا به تعمير كار مراجعه كنيد يا اگر شم فني داريد درشو باز كنيد و در اينجا اگرچيزي غير از آب پاك داخلش رفته بدون ترس تمام قسمتهاروغير از ميكروفون با آب بشوريد اما اگر ال سي دي خيس نشده سعي كنيد خيسش نكنيد بعد با باد گرم خشكش كنيد و مادر بورد و قسمتهاي جدا شدني مثل بيزر زنگ و كپسول گوشي و دهني رو با الكل سفيد بشوريد در اينجا ميتونيد از يه مسواك بدرد نخور كمك بگيريد اگر هم ال سي دي خيس شده يا مجبور شديد بشوريدش با احتياط لايه هاي نازك رفلكتور(مثل كاعذ سفيد و شفاف) رو به ترتيب كه يادتون نره بياريد بيرون و لك آب رو كاملا با دستمال از بين ببريد. حالا مادر بورد و بقيه كيت ها رو كاملا حرارت باد داغ بديد تا آبي كه زير آي سي ها و چيپ ست ها رفته بخار بشه و بعد با ذره بين كاملا مدارات را بازرسي كنيد و در صورت مشاهده سولفاته (پودر سفيد و يا آبي و سبز كه بر اثر جريان الكتريسيته باعث خوردگي مدار ميشود) با تينر شماره 10000(از فروشگاههاي رنگ تهيه كنيد) و مسواك كاملا بشوريد. من به شما پيشنهاد ميكنم يه روز يا حد اقل يه نصفه روز مدار را در هواي باز (بهتره آفتاب بخوره) بزاريد بعد درشو ببنديد.

اگر باطري رو به موقع جدا نكنيد سولفاته فرمون مدارات رو ميبره(به لحجه ما يعني پدر مدارات رو در مياره)

بارها شده ديدم مشتري گوشيش افتاده تو آب برش داشته گذاشتش جلو آفتاب يا بخاري ماشين بعد باطريشو جا زده ديده روشن ميشه كيف كرده اما بعد از يك هفته كه عمليات سولفاته به پايان رسيد ميبينه گوشيش اطفار مياد يا گربه ميرقصونه

آقا بار آخره كه ميگم آب همون لحضه كاري نميكنه بعد از يكي دو هفته پدر گوشي رو در مياره ها!!!

داشتم ميرفتم يه مسئله يادم اومد اگر با همسرتون دعواتون شد فورن گوشي رو خاموش كرده از دم دست برداريد و اگر هم بطرفتون پرتاب كردن خيلي سريع بي خيال كمكهاي اوليه بشين و جا خالي بدين كه تو صورت بخوره خرجش بالاتره(قابل توجه زوجهاي بي اعصاب معصاب)

* SadeGh *
10-11-2006, 13:50
سلام
از اطلاع رسانيتان ممنون ولـــــــــــــــي نوشدارو بعد از مرگ سهراب.

داشتم ميرفتم يه مسئله يادم اومد اگر با همسرتون دعواتون شد فورن گوشي رو خاموش كرده از دم دست برداريد و اگر هم بطرفتون پرتاب كردن خيلي سريع بي خيال كمكهاي اوليه بشين و جا خالي بدين كه تو صورت بخوره خرجش بالاتره(قابل توجه زوجهاي بي اعصاب معصاب)

فكر مي كنم اين قسمت را خود شما تجربه كرده باشي؟!؟(شوخي)
بازم ممنون

M O H S E N
10-11-2006, 23:01
من هم فكر ميكنم تكراري باشه...

البته فكر ميكنم....................