PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار شبكه

anahita2002_anahita2002
10-11-2006, 11:38
سلام

من يه نرم افزار شبكه ميخواهم

اول نوع شبكه محل كارمو براتون توضيح ميدهم

انواع كاربرايي كه ما داريم 1- كاربرايي كه از شبكه داخلي استفاده ميكنن 2 كاربرايي كه از خط اينترنت معمولي استفاده ميكنن 3 كاربرايي كه از اينترنت سرعت بالا استفاده ميكنن البته ما تعدتدي كاربر diul up هم دارم كه از همين خط وصل شده و استفاده ميكنن البته همه يه يك نوع رنج ip دارن وما تو سوئيچ تعريف كرديم كدوم portها از چه شبكه اي كه گفتم استفاده كنن البته ما قبلا يه fire wall سخت افزاري هم تو شبكه داشتيم كه به خاطر بعضي ازمسايل از اون استفاده نمكنيم حالا مشكل من تو مديريت اين شبكه اين هست كه ميخواهيم براي جلوگيري از بعضي كارا domain تعريف كنيم اما چون اين كار طول ميكشد براي چند وقت يه نرم افزار ميخواهم كه بتونم با اون port دانلود كاربرا بدون اين كه تو شبكه مشكلي ايجاد بشه ببندم و اين نرم افزار port تمام دنلود منيجر هاي مختلف رو ببنده اما بعضي از كابرا كه مثل admin هاي شبكه يا مدير كلا ها هستن بتونن از نرم افزار هاي دانلود استفاده كنند..

با تشكر

xxx110xxx
10-11-2006, 11:59
اسم نرم افزار رو بگو تا برات پیدا کنم

anahita2002_anahita2002
10-11-2006, 17:08
خوب اگه اسم نرم افزارو ميدونستم با اينترنت پرسرعت ميگرفتمش نمييومدم تاپيك بزنم

anahita2002_anahita2002
11-11-2006, 11:45
كسي نيست جواب ما رو بده

anahita2002_anahita2002
11-11-2006, 22:51
من هنوز منتظر ياري سبزتانننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننن هستم اين همه كار متخصص كسييييييي نيست جوابببب مارو بدهههههههههههههههههه به دادم برسيدددددددددددد به خاك سياهههههههههههه نشستممممممممممممممممممممم مممممم كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككككككك داددددددددد بيداددددددددددددددددددددد ددددددد فغانننننننننننننننننننننن نننننننننن

experts
11-11-2006, 23:03
دوست عزيز از اين برنامه ميتونيد استفاده كنيد Kerio Firewall :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]