PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تيزرهاي تبليغاتي تلويزيون

Ali_k
25-05-2005, 11:43
با عرض سلام خدمت دوستان ميخواستم ببينم اين تيزرهاي تليغاتي تلويزيونها و يا آگهي ها با چه نرم افزاري ساخته ميشه و يه كم روش بحث كنيد

Mehdi_Best
25-05-2005, 18:28
علي جان من در كارهاي گرافيكي وارد نيستم اما از يكي از دوستانم كه خودش تيزر درست مي كنه پرسيدم. گفت بهترين برنامه ها براي درست كردن تيزرهاي تبليغاتي 3d Max و آدوب پريمير و كمي هم فوتوشاپ هست. مثلا تيزرهاي نيروي انتظامي كه خيلي هم طرفدار داره و گل كرده با 3d Max ساخته شده است.

mehdi_halla
07-06-2005, 00:35
البته تا جايي كه من ميدونم ميشه با استفاده از برنامه هاي فلش(Macromedia flash,swish,...)

تيزرهاي جالبي ساخت (همون طور كه احتمالا خودتون هم ميدونين)

حتي ميشه اين تيزرارو داخل برنامه premiere و... آورد واستفاده كرد.

ooje_asman
07-06-2005, 06:27
با سلام اره مثه اینکه این تبلیغ تن ساحل رو با همین فلش ساختن

Navid
07-06-2005, 09:47
همونطوري كه مهدي جان گفت كليپ هاي 110 با 3D MAX هست و اگه يه نفر حرفه اي باشه مي تونه تبليغات فوق العاده اي با Maya , 3DMAX درست كنه . در سطح پايين ترش Flash هست كه به نظر من به درد اينترنت مي خوره نه تلويزيون ولي ميشه ازش استفاده كرد . حالا برنامه هاي ديگه هم هست ممكنه شما با يه برنامه اي شكلي رو طراحي كني و بعدا وارد يه برنامه ديگه بكني و كار اصلي رو اونجا انجام بدي . كلا يه تبليغ خوب تلفيقي از چند برنامه است .

combat
07-06-2005, 18:33
Adobe After Effect

mpsjavad
07-06-2005, 19:56
با سلام ..

دوستان در مرود تيزر نيروي انتظامي بايد بگم كه اين تيز ها رو خلاف عقيده دوستان با نرم افزار پيشرفته اي به نام سينما 4 D ساختن ( به عبارت ديگه سينماي 4 بعدي ) كه همون طور كه مشاهده كردين بعد چهارم اون حركت دوربين توي فضاي سه بعدي هست -- البته من اين رو از چند تا از دوستام شنيدم -- -- كه البته من منكر پيشرفتگي و گستردگي 3DMAX نميشم --

البته در باره اين نرم افزار من اظهار نظر نميكنم چون نه اين نرم افزار رو دارم طبيعتا با اون كار هم نكردم ..

در مورد پيام هاي بازرگاني معمولا از چندين نرم افزار مختلف براي ساخت يك اگهي چند ثانيه اي استفاده ميشه از نرم افزار هاي توليد متن سه بعدي گرفته تا نرم افزار هاي ويرايش صدا و فتوشاپ و حتي فلش در برخي از كليپ هاي كارتوني و نا صاف :wink: همين طور افكت ها و جلوه هاي 3DMAX و در نهايت هم براي خروجي مطلوب و تنظيمات تلوزيوني اون ها رو وارد يه برنامه اديت فيلم ميكنن كه قالبا برنامه premiere هست براي همين در نهايت ها ساخته شده :mrgreen:

اين رو هم بگم چون قانوني براي استفاده از نرم افزار ها براي ساخت تيزر ها و اگهي ها نيست از هر نرم افزار ي كه فكرش رو بكنيد استفاده ميكنن كه در برخي از موارد حتي اسم و سادگي اون برنامه باعث خنده ديگران ميشه :arrow: ولي در نهايت نتيجه اون رو به صورت حرفه اي مي بينيد .. ( البته سليقه اي هست )

Nesta
07-06-2005, 22:46
سلام و با تشکر از توضیحات و راهنمائی‌ های آقای mpsjavad که بسیار اموزنده بود .

Mehdi_Best
08-06-2005, 08:22
جواد جان سلام. ممنون از توضيحاتت. اما در مورد تيزرهاي نيروي انتظامي بايد بگم كه يكي از دوستانم كه خودش در كار ساخت تيزرهاي تلويزيوني هست اين رو به من گفت كه با 3dMAX ساخته مي شوند. البته همونطور كه خودت هم گفتي معمولا در يك تيزر از چند برنامه استفاده مي شه.

Navid
08-06-2005, 09:04
منم شنيدم با 3DMAX مي سازن ...

mpsjavad
21-06-2005, 15:23
با سلام ..

من چند تا مصاحبه با اقاي " بهرام عظيمي " سازنده انيميشن هاي ( تيزرهاي نيروي انتظامي ) راهنمايي و رانندگي پيدا كردم گفتم شايد براي شما هم جالب باشه چون – بهرام عظيمي – گفته كه داوود خطر خودشه ؟؟ و همين طور ادعا كرده كه هر كس تو بازي كولين مك‌ شماره‌ي دو، جاده‌ي سه فنلاند رو كم‌تر از 41 ثانيه و 22 صدم ثانيه بره دويست هزار تومان بهش مي‌دهه؛ اگر هم كه خودش برنده بشه هيچي نمي‌خواد !!

اين مصاحبه روزنامه جام جم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم مصاحبه مجله سروش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:wink:

ali_yousefian19
27-06-2005, 17:08
مرسي جواد جان جالب بودن :wink: