PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد بايوس

Tapesh
25-05-2005, 10:55
در بايوس سيستم قسمتي وجود دارد كه مي توان كامپيوتر را به وسيله password و يا mouse روشن كرد ولي در مورد مادربرد giga تا بحال دو مدلي را كه امتحان كرده ام اين خصوصيت كار نمي كند .
لطفا راهنمايي كنيد ايراد از مادربرد است يا در مادربردهاي giga اين خصوصيت كار نمي كند چون در مادربردهاي ديگر امتحان كرده ام و كار كرد. ضمنا اگر password را تك حرفي بگذارم كار مي كند ولي از يك حرف بيشتر شود ديگر عمل نمي كند.

Nesta
26-05-2005, 03:37
سلام شما در سایت مربوط به مادر برد خودتون نام یا مدل مدربرد رو وارد کن اطلاعاتی‌ میر و در آنجا میتونی‌ ازشون سوال کنی‌ ولی‌ من هم بعید می‌دونم که گیگا این کار رو پشتیبانی‌ کنه مال من اسوس هست و می‌تونم.

HamidFULL
26-05-2005, 21:58
Tapesh عزيز اصلاً مشکلی نيست شما BIOS خودتون رو Update کنيد مشکل حل ميشه من بار ها تست کردم Giga هم با اين تنظيمات روشن ميشه و مشکلی نداره

Tapesh
27-05-2005, 01:24
با تشكر از دوستاني كه زحمت كشيدند و جواب دادند .
بايد خدمت شما عرض شود كه بايوس را update كردم ولي باز هم نشد .
و ديگر اينكه روشن شدن توسط موس و هر كليد و كليد ويندوز عمل مي كند و حتي اگر روي password باشد اگر تك حرفي بگذارم هم كار مي كند ولي اگر از يك حرف بيشتر شود ديگر عمل نمي كند.

Mani_Borna
27-05-2005, 03:23
من هم مثل حميد خان تست كردم و با ايشان هم عقيده ام
8IPE1000Pro
8I865p
8I845
تست شد

HamidFULL
28-05-2005, 23:49
اينكه روشن شدن توسط موس و هر كليد و كليد ويندوز عمل مي كند

دوست عزيز به نظر مياد مشکل شما حل شده اگه مشکلی هست لطفاً کامل تر توضيح بديد تا برسی شه

Tapesh
30-05-2005, 01:37
با سلا م
منظورم از روشن شدن توسط كيبورد اين بود كه اگر password را تك حرفي انتخاب كنم كار مي كند مثل (h) ولي اگر از يك حرف بيشتر شود ديگر كار نمي كند مثل (hamid) .
با تشكر از همكاريتان.