PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dvdrom من فقط cd مي خونه

little_fantasy_Writer
09-11-2006, 23:39
سلام .
من يه دي وي دي رام دارم كه حدودا يه سال ازش استفاده كردم .
مشكلش اينه كه cd مي خونه ولي dvd نمي خونه .البته قبلا اينطوري نبود.
اگه ميشه كمكم كنين تا درستش كنم.

WooKMaN
10-11-2006, 00:51
عزيزم از كدوم player واسه dvd استفاده ميكني ؟

dehghanfard
17-10-2008, 22:54
سلام .
من يه دي وي دي رام دارم كه حدودا يه سال ازش استفاده كردم .
مشكلش اينه كه cd مي خونه ولي dvd نمي خونه .البته قبلا اينطوري نبود.
اگه ميشه كمكم كنين تا درستش كنم.

من هم دقیقآ همین مشکل رو دارم . فکر کنم بعد از نصب ویندوز این مشکل برام پیش آمد ... لطفآ یکی به ما کمک کنه ... با تشکر

dehghanfard
18-10-2008, 09:39
چرا dvdrom من فقط cd مي خونه ؟ چه جوری باید درستش کنم ؟ لطفآ کمک کنید

Alone_In_Hell
18-10-2008, 15:02
حتما اشتباهی CD-rom خریدی
یا طرف عمدا CD-rom بهت فروخته

bersam
18-10-2008, 15:31
چرا dvdrom من فقط cd مي خونه ؟ چه جوری باید درستش کنم ؟ لطفآ کمک کنید

بعضی از دی وی دی ها رو نمی خونه ؟؟؟؟ به نظر من بهتره یه دی وی دی دیگه امتحان کنی ! چون منم یه دی وی دی داشتم بعد از یه مدت (چون خش و مش هم نداشت !!!!!!!!)دیگه بالا نمی اومد !

بهتره یه دی وی دی دیگه امتحان کنی !

در ضمن یه چیزی این اتفاق جدیدا براش افتاده یا اصلا از همون اول که گرفتی دی وی دی نمی خوند ؟؟؟

dehghanfard
18-10-2008, 16:11
بعضی از دی وی دی ها رو نمی خونه ؟؟؟؟ به نظر من بهتره یه دی وی دی دیگه امتحان کنی ! چون منم یه دی وی دی داشتم بعد از یه مدت (چون خش و مش هم نداشت !!!!!!!!)دیگه بالا نمی اومد !

بهتره یه دی وی دی دیگه امتحان کنی !

در ضمن یه چیزی این اتفاق جدیدا براش افتاده یا اصلا از همون اول که گرفتی دی وی دی نمی خوند ؟؟؟

سلام . اصلآ دی وی دی را نمی خواند . ولی سی دی ها را یعنی فقط سی دی موزیک را به خوبی و بدون هیچ مشکلی می خواند ... این دی وی دی رم را یک هفته پیش خریدم . مارک ال جی کمبو هستش ... در ضمن ویندوز را تازه ریختم و فریم وار را هم آپ کردم ولی باز هم هیچ دی وی دییی را نمی خواند ... چه کنم ؟ یک دنیا تشکر .

Mahiar0
18-10-2008, 22:19
براي يكي ازدوستان من هم كمبو ال جي Ideداشت دي وي دي رو نميخواند معلوم نيست چرا ولي سي دي را ميخواند
اول درست كارميكرد ولي الان نه
1ماهه خريده

الان كمبو Ideنيست تو بازارمگه؟ چون گارانتي تعويض ميگن ديگه اين نوع نيست بهجاش دي وي دي رام Ideميديم مادربردش 2تا ساتا بيشتر نميخوره كه هارد ودي وي دي رايتر اشغال كرده

DaRiOuShJh
19-10-2008, 02:07
کمبو همینه
زود لنزش ضعیف میشه

کمبو به درده الان نمیخوره دیگه
الان که دی وی دی رایتر و دیدر خیلی ارزون شده

lovelykid
19-10-2008, 11:00
من هم يه دي وي دي رايتر سوني دارم بعضي از سي دي ها رو نمي خونه !

DaRiOuShJh
19-10-2008, 11:28
عجیبه!

من که plextor و pioneer ام رو بیشتر از 3 ساله دارم و با اینکه کالی کار هم کشیدم ازشون بزنم به تخته هیچ مشکلی نداشتم تا حالا

همینطور اون دو تا suzuki ها

sony هم مارکه خوبیه

احتمالا لنزشون خاک گرفته

Ghaioom
19-10-2008, 16:54
شما یه سرچی تو انجمن کن پیدا میشه.
دوستان راهنمایی کردن.

panther99
19-10-2008, 18:28
دوست عزيز بهتر بود همون اول يه DVD رايتر با مارك خوب ميگرفتي تا اين مشكل پيش نياد . احتمالا براي درست كردنش هم بايد هزينه كني كه كلا پول يه رايتر خوب برات در مياد .
نظر من رو ميخواي يه dvd رايتر پايونير سريه fx بگير .40 تومن . اينجوري بهتره .

daryani
20-10-2008, 09:23
در يك مورد مشابه مشكل با تعويض لنز برطرف شد ولي 100% قول نمي دم كه درست بشه :20:

dehghanfard
20-10-2008, 14:04
شما یه سرچی تو انجمن کن پیدا میشه.
دوستان راهنمایی کردن.

راستش من دقیقآ نمی دونم چه عبارتی را باید سرچ کنم .... بببین من تصور می کنم مشکل از سخت افزار نباشه ... مثلآ بعضی از دوستان گفتند شاید لنز خاک گرفته یا شاید لنز ضعیف شده باشه و امثالهم .... ولی آخه من این دی وی دی رم را فقط یک هفته است که از آکبند خارج کردم .... بنابراین فکر کنم برنامه ای یا خلاصه تنظیماتش را باید دستکاری کنم . ولی من در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم ... لطفآ راهنمایی کنید یا اگر تاپیک مرتبطی هست لینکش را معرفی کنید . یک دنیا تشکر