PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط اهنگ از کامپیوتر به نوار کاست و بالعکس ؟

ehsan_khatar
09-11-2006, 21:49
سلام
شاید این موضوعی که می نویسم جاش اینجا نباشه اما من جای دیگه ای رو واسه نوشتن این مطلب پیدا نکردم
چطوری میشه اهنگی رو از کامپیوتر به نوار کاست انتقال داد و یا از نوار کاست به کامپیوتر منتقل کرد ؟
برای این کار دستگاه مخصوصی لازمه یا با چند تا فیش میشه این کارو کرد ؟
هر کی می دونه خواهشاً اموزشش رو هم بده !
ممنون

AK1
09-11-2006, 21:59
دو راه داره يكيش اينكه سخت افزارش رو بگيري به نام پلاس ديسك كه اندازه سي دي رم هست و تو يكي از اسلايت هايي اون ميره و با كيفيت هاي فاي ضبط و پخش مي كنه و عاليه

راه دو استفاده از يه ضبط صوت معموله شما از خروجي كه به اسپيكرت مي زني بزن به لاين اين و يا ورودي ميكروفن ضبط بعد هم كه ديگه راحته مثل ضبط معمولي از كامي پخش مي كني و تو ضبط هم دگمه ركورد رو مي زني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_khatar
09-11-2006, 22:05
اقا میشه به طور واضح راه دوم رو توضیح بدی ؟
چیکار باید کرد ؟
مرسی
:biggrin:

AK1
09-11-2006, 22:10
ببين اون سيمي كه مي زني به اسپيكر اون رو بزن به ورودي ميكروفن ضبطت (ضبط صوت كه دك داشته باشه يعني قابليت ضبط روي كاست)بعد تو كامپيوتر آهنگي رو كه مي خواهي رو پخش مي كني همزمان تو ضبط صوت دگمه ركورد رو براي ضبط كي زني انگار مي خو.اي از ميكروفن صدا ضبط كني
توجه داشته باش براي كيفيت خوب بايد صدا رو از كامپيوتر با صداي كمتري پخش كني (ين رو با تجربه بدست مياري)

_________
براي ذخيره كردن از كاست به كامپيوتر
خوب معلومه سيم رو به جاي اسپيكر به لاين اين و يا ورودي ميكروفن مي زنيم بعد اونروس رو به خروجي صدا ضبط صوت مي زنيم بعد از شروع پخش با استفاده از يك برنامه كه قابلت ذخيره صدا رو داشته باسشه شروع به ضبط مي كنين (من JetAudio رو يشنهاد مي دم)
يه چند تا تاپيك ديگه هم فكر كنم بود در اين موارد توضيح داده بود

كار سختي نيست يكم ور بري مي فهمي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
13-11-2006, 07:03
دو راه داره يكيش اينكه سخت افزارش رو بگيري به نام پلاس ديسك كه اندازه سي دي رم هست و تو يكي از اسلايت هايي اون ميره و با كيفيت هاي فاي ضبط و پخش مي كنه و عاليه

راه دو استفاده از يه ضبط صوت معموله شما از خروجي كه به اسپيكرت مي زني بزن به لاين اين و يا ورودي ميكروفن ضبط بعد هم كه ديگه راحته مثل ضبط معمولي از كامي پخش مي كني و تو ضبط هم دگمه ركورد رو مي زني

در مورد اولي بيشتر توضيح ميدي وقيمتش هم اگر ميدونيد به من بگيد

mohammad hamed
13-11-2006, 11:43
توي راه اول يعني نوار كاست توي اون دستگاه ميره

AK1
13-11-2006, 13:14
در مورد اولي بيشتر توضيح ميدي وقيمتش هم اگر ميدونيد به من بگيد

سلام
دستگاه Plusdeck2 تصوير زير هيت
اينم سايتش

قيمتش رو نمي دونم ولي بايد دور ور 100 هزار تومن باشه

اين سخت افزار خيلي جالبه و قابليت پخش و ظبط صدا رو روي كاست و برعكس به صورت HI_FIرو داره

ehsan_khatar
13-11-2006, 15:27
دوست عزیز از راهنمایی کاملت ممنونم
به جوابم رسیدم
مرسی :rolleye: