PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميشه توي فتوشاپ يك نوشته رو بصورت يك شكل در آورد ؟

Hamid110
09-11-2006, 16:19
سلام . . دوستان گرامي . .آيا ميشه توي برنامه فتوشاپ يك نوشته رو بصورت يك شكل در آورد . .

مثلا . : حميد : . رو يك حالتي مثل يك خانه در آورد . .

اين گونه طرح ها بيشتر براي آرم شركتها بكار ميره . .

مثل . . رجا . . كه اون رو شكل قطار درست كردند . .

يا اصلا برنامه اي براي اين كار هستش . .

ممنون از شما . .

موفق باشيد . .

Shahin King
09-11-2006, 19:04
سلام

چرا نمیشه . معمولا این گونه لوگوها ( نشان ) رو با برنامه فتوشاپ و کرل درست می کنن . البته این دیگه آموزشی نیست بستگی به خلاقیت کاربر داره ، و همچنین به نوع فونت . ( اگر آموزشی هم در کار باشه مثلا میشه روی یک موضوع یا یک اسم مانور داد . مثلا از شاهین یک لوگوی درست بشه که به درد یک شرکت هواپیمایی بخوره ) . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه خورده هم حوصله و دقت . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته : یه جور ویرایش بر روی فونتهاست و همچنین اضافه کردن اشکال مناسب برای به وجود آوردن طرح دلخواه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین

Hamid110
09-11-2006, 19:25
سلام . .

ممنون شاهين جان از اينكه كمكم كردي . . .

شما در اين مورد تا حالا آموزشي رو ندادي . . ؟

من ميخوام براي وبلاگم . . كلبه موبايل يك آرمي به صورت كلبه بسازم . . كه از نوشته ي كلبه موبايل ساخته شده باش . .

ممنون . .

موفق باشي . .

mahsoft
11-11-2006, 06:12
همونطور که شاهین گفت اینکار نیاز به خلاقیت داره از قانون خاصی هم تبعیت نمیکنه تا اموزشی براش درنظر گرفته بشه

موفق باشی

Hamid110
11-11-2006, 16:08
همونطور که شاهین گفت اینکار نیاز به خلاقیت داره از قانون خاصی هم تبعیت نمیکنه تا اموزشی براش درنظر گرفته بشه

موفق باشی
سلام . .

مهدي جان من خيلي چيزا از شما در زمينه ي فتوشاپ ياد گرفتم . .

از اين كه اين بار هم منو راهنمايي كردي . . ممنون . .

موفق باشي . . :) :blush:

mahsoft
12-11-2006, 10:05
سلام . .

مهدي جان من خيلي چيزا از شما در زمينه ي فتوشاپ ياد گرفتم . .

از اين كه اين بار هم منو راهنمايي كردي . . ممنون . .

موفق باشي . . :) :blush:

از لطفت ممنونم ولی ....