PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیچاره شدم کمک کمک !!!

ooje_asman
25-05-2005, 07:46
با سلام آقا من از چندین دانلودر استفاده کردم ولی باز مشکل هستش و اون اینکه دانلودر که فایلی رو میخاد دانلود کنه وقتی وسطای کار قطعع می شه دفعه دیگه از اول شروع می کنه و مقدار قبلی رو حفظ نمی کنه لطفا کمک کنید مرسی

M.R.M
25-05-2005, 08:13
سلام دوست عزيز.
تمامي دانلود منجر ها در هنگام دانلود يك فايل ، قابليتي تحت عنوان Resume را براي آن فايل بررسي ميكنند.
اين قابليت به معني دوباره از سرگيري دانلود فايل است ( از ادامه ).
اگر منبعي كه فايل شما از آن دانلود ميشود چنين قابليتي را نداشته باشد ، براي مثال اغلب ( تاكيد ميكنم اغلب ) سايتهاي FTP و يا در برخي ساعات خاص از روز كه ممكن است به علت ترافيك بالاي سايت برنامه دانلود منجر نتواند از اين قابليت در مورد فايل استفاده كند.
در هر حال شما ميتوانيد از يك منبع ديگر ( در صورت وجود ) براي دانلود فايل خود استفاده كنيد و در هنگام دانلود فايل توجه داشته باشيد كه آيا قابليت Resume پشتيباني ميشود يا خير.
براي اين كار معمولا در صفحه اي كه براي دانلود فايل ظاهر ميشود عبارت Resume Supported نوشته ميشود كه نشانگر پشتيباني از قابليت Resume است.
موفق باشيد.

ooje_asman
26-05-2005, 05:59
مرسی مدیر جان ولی مشکل اینجاس که من هر آدرسی رو که می زنم خخصوصیت Resume اونو برابر No نشون میده فکر کنم مشکل از جای دیه باشه