PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری -- ضبط صدای در حال پخش از اسپیکرهای کامپیوتر -- کمک

cully_4u
06-11-2006, 18:11
من میخواستم صدایی رو که از اسپیکرهای کامپیوتر پخش میشه رو بطور همزمان بصورت Mp3 ضبط کنم.
به عنوان مثال آهنگ یه بازی رو در حالی که تو اون بازی هستم , همزمان بصورت فایل Mp3 ذخیره کنم.

البته با برنامه Jet Audio میشه این کار رو انجام داد ولی , کیفیتش چندان جالب از آب در نمیاد.
میخواستم یه برنامه حرفه ای که مخصوص این کار هست یا روشی که میشه این کار رو باهاش انجام داد یکی توضیح بده.
لطفاً اگه برنامه معرفی کردید لینک دانلودش رو هم بزارید.
ممنون میشم.

rb97
06-11-2006, 18:33
#1 sound recorder

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farid007
06-11-2006, 20:58
سلام - براي داشتن كيفيت عالي يه سيم كوتاه كه دوسر فيش داره از خروجي مادربرد
همون بلندگو ها به line - in وصل كنيد و با هر برنامه اي كه ضبط كنيد خوب در مياد

Ship Storm
07-11-2006, 08:13
من میخواستم صدایی رو که از اسپیکرهای کامپیوتر پخش میشه رو بطور همزمان بصورت Mp3 ضبط کنم.
به عنوان مثال آهنگ یه بازی رو در حالی که تو اون بازی هستم , همزمان بصورت فایل Mp3 ذخیره کنم.

البته با برنامه Jet Audio میشه این کار رو انجام داد ولی , کیفیتش چندان جالب از آب در نمیاد.
میخواستم یه برنامه حرفه ای که مخصوص این کار هست یا روشی که میشه این کار رو باهاش انجام داد یکی توضیح بده.
لطفاً اگه برنامه معرفی کردید لینک دانلودش رو هم بزارید.
ممنون میشم.

فقط با برنامه eastrecorder كار كن اگه خاستي بگو بزارم برات

سهراب مموتی
07-11-2006, 08:29
این کارها اصلا اصولی و حرفا ای نیست.
روش درستش اینه که اول واليم كنترول را باز كني و در قسمت آژشن به ژروژرتيز بري و ركوردر رو بزني .حالا در اين قسمت بايد ورودي ضبط صدا رو روي استريو ميكس قرار بدي. بعد با يك نرم افزار ضبط كه بهترينش به نظر من ادوبي آديشن هست ميتوني صدا رو ضبط كني.
ببخشيد كه اسامي انگليسي رو فارسي نوشتم. هر كاري كه كردم انگليسي نشد كيبرد من.