PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك نظر سنجي(لطفا يك نگاهي بندازيد)

Farzad_p30
24-05-2005, 06:32
سلام
ميخواستم از مسپولين سايت در خواست كنم اگر امكان داره و صلاح ميدونن براي اينكه اعضا جديد مثل من وقتي تازه عضو ميشن و دنبال نرم افزار خاصي ميگردن بجاي سرچ كردن كه معمولا 100000000 گزينه به شما معرفي ميكنه و مجبور ميشي بين اونها بگردي چند تا تاپيك مثل:
جديدترين نرم افزارهاي Graphic
جديدترين نرم افزارهاي Multimedia
جديدترين نرم افزارهاي AntiVirus
جديدترين نرم افزارهاي Utility
و
.
.
.
باز كنيم و دوستاني كه زحمت معرفي و درخواست نرم افزار رو ميكشند در همين چند تاپيك معرفي بشه و ديگه هم كاربران جديد و هم قديمي سرگردان پيدا كردن يك نر افزار و مخصوصا جديدش نشوند.
من قبل از باز كردن اين تاپيك ها ميخواستم نظر شما رو هم بدونم
ممنون ميشم نظر بديد

Nesta
24-05-2005, 07:22
سلام
منم موافقم ÷یشنهاد خوبیه.

Ali_k
24-05-2005, 11:15
منم موافقم :)

Navid
24-05-2005, 11:24
من مخالفم ! البته بدون دلیل هم حرف نمی زنم

nazar
24-05-2005, 11:41
پيشنهاد خوبي است! :wink:

Farzad_p30
24-05-2005, 13:02
من مخالفم ! البته بدون دلیل هم حرف نمی زنم
دوست عزيز ميشه دليلش رو به ما هم بگيد
من اين نظر رو به عنوان يك تازه وارد كه دنبال يك نرم افزار خاص ميگرده دادم البته حتما شما كه قديمي تر از ما هستيد ميتونيد ما رو راهنمايي كنيد

ZiTaNiX
24-05-2005, 13:20
پیشنهاد خوبیه
منم موافقم
:arrow: :)

Navid
24-05-2005, 13:52
ظاهر پیشنهاد خوبه و در درجه اول فکر خوبی به نظر می یاد ولی اگه بیشتر واردش بشیم به مشکلات زیادی بر می خوریم
1- برای پیدا کردن یه برنامه بهتره در سایت جستجو بشه و نه در انجمن
2- برای مثال جدیدترین نرم افزار های Utility ! شما می دونین چند تا نرم افزار در این زمینه وجود داره ؟! فکر کنم اگه بخواد یه همچین تاپیکی ایجاد بشه کلی صفحه پیدا می کنه
3- همه یه این دسته بندی ها تو سایت هست . شما می تونید برید تو سایت و برید قسمت برنامه های AntiVirus
4- اگه این تاپیک ها باز بشه پس حتما یکی باید اونار و چک کنه و به روز کنه و همچنین قفل باشه که بقیه نیان نظر بدن ! چون صفحه هاش سر به فلک می زنه !

5- این تاپیک ها پس باید Sticky باشن و چون تعدادش زیاده چهره یه بدی به اون انجمن می ده

6- ... دیگه فکر کنم بس باشه . اگه دلایل بیشتر می خواین بازم هست :wink:

Babak
24-05-2005, 14:35
من کاملاً با نظر نويد جان موافقم
دانلود نرم افزار تو سايت پی سی ورد و تبادل نظر درباره نرم افزار ها در انجمن ها

در نظر بگيريد که فرضا چنين تاپيکی ايجاد شد
نرم افزار ها معرفی ميشن
بعد ديگر دوستان ميان و اظهار نظر ميکنن
ميبينين که عملا پست اصلی گم ميشه ( فرضا بخوايم به روز شدن نرم افزار ها رو هم اونجا معرفی کنيم) و تاپيک پر ميشه از اظهار نظر که اونوقت بايد هی ورق زد هی ورق زد هی ورق زد تا يه لينک دانلد پيدا بشه

+WarriorKing
24-05-2005, 14:42
منم با نويد موافقم ... دونه دونه يه نكاتي كه ميگه درستند ...

Farzad_p30
24-05-2005, 16:43
البته شما درست ميگيد ولي اگر قرار بذاريم كه در مورد برنامه ها در اون تاپيك اصلا صحبت نكنيم و مسئولين سايت هم نظذيات رو پاك كنند به نظر شما پيدا كردن نرم افزار راحت تر نيست؟
اين فقط براي اينه كه دوستاني كه ميخوان زحمت معرفي نرم ازفزار و يا معرفي ورژن جديد نرم افزار ها رو بكشند جا و محلش هم براي معرفي كننده مشخص باشه و هم براي من كاربر تازه وارد كه بدونم كجا بايد دنبالش بگردم. مثلا براي پيدا كردن Photoshop cs2‌ به جاي سرچ كردن و پيدا كردن نتايج زياد و وقت زياد ميام توي اين تاپيك Graphic و ميرم آخرين صفحات ... فكر كنم زودتر به نتيجه ميرسم.
حالا هم اگر اجازه بديد بصورت آزمايشي راش بندازيم اگه استقبال شد كه چه بهتر و اگر هم نشد ميبنديمش؟؟؟

ZiTaNiX
24-05-2005, 18:31
منم با نوید عزیز موافقم
:arrow: :?: :roll: :wink:

mohammad2006
24-05-2005, 18:50
سلام
نميشه اين قسمت جستجو رو دقيقتر كرد ؟

Navid
24-05-2005, 18:51
البته شما درست ميگيد ولي اگر قرار بذاريم كه در مورد برنامه ها در اون تاپيك اصلا صحبت نكنيم و مسئولين سايت هم نظذيات رو پاك كنند به نظر شما پيدا كردن نرم افزار راحت تر نيست؟

شما اگه یه کم فکر کنی می فهمی که کار خیلی سختیه ! کلی هم وقت میبره
برای مثال یکی برنامه photoshop cs2 رو معرفی کرده پس فردا photoshop cs3 می یاد و باید اون پست ویرایش بشه . چون اگه قرار باشه که اضافه بشه بعد از مدتی صفحه های تاپیک سر به فلک می زنه و ویرایش هم مشکلات داره :
1 - اول اینکه طرف باید بیاد کل اون تاپیک رو بخونه ببینه قبلا کسی اینو گذاشته یا نه
2- چون فقط خود کاربر و یا مدیران سایت می تونن پست رو ویرایش کنن دو حالت وجود داره :
1- ممکنه کاربر برای یه مدتی پیداش نشه
2- یه مدیر باید کلی از وقتش رو رو این تاپیک ها بزاره

حالا هم اگر اجازه بديد بصورت آزمايشي راش بندازيم اگه استقبال شد كه چه بهتر و اگر هم نشد ميبنديمش؟؟؟

یکی از مشکلات همین راه اندازیشه که کلی مشکل داره !
در ضمن شما یه بار دیگه اون مورد 5 رو بخون

در حال حاضر انجمن از یه سرچ خوب برخورداره و می شه تعیین کرد که موارد پیدا شده در چه محدوده زمانی باشند ( مثلا 1 روز یا 1 هفته )

من نمی دونم چرا شما می گی کلی تاپیک به آدم معرفی می شه ؟! شما اگه سرچ رو محدود به معرفی نرم افزار کنی هم به نتیجه می رسی و هم کلی از تاپیک های اضافی دیگه نشون داده نمی شن
و فکر کنم بشه از نام یه تاپیک تشخیص داد که موضوعش چیه ( با توجه به انجمنی که اون تاپیک درونش قرار گرفته )
پس شما می تونی با استفاده خوب از قسمت جستجو مشکلاتت رو حل کنی
موفق باشی ... :wink:

Farzad_p30
24-05-2005, 20:59
من يه كم دير ميگيرم
يعني شما اجازه ميديد من يك تاپيك توي همين انجمن با همين مضمون ها باز كنم ؟؟؟
(من با اجازه شما باز ميكنم اگر نشد ببندي!!!)

Babak
24-05-2005, 21:43
ببينيد اين خط اول
گفته شد توی تاپيک های معرفی نرم افزار بحث نکنيم
سؤال ميکنم اگر پست يک يوسر اشکالی داشت چه بايد کرد ؟
اشکال اول رو اينجا ميگم
دوست عزيز از لينک فعال در انجمن استفاده نکنيد
حالا ما يه مدير لازم داريم که بشينه تو اين تاپيک ها پست ها رو يا پاک کنه يا اديت کنه

tohave
25-05-2005, 11:50
سلام
البته كه شدنيه. مسولين سايت ميتونن جلوي پست كردن نظرات رو ببندن و فقط نرمافزارهاي جديد رو خودشون اضافه كنن. البته براي اين عزيزان كار يه كم زياد ميشه ولي جستجو اگه بر اساس هموني كه Farzad_p30 پيشنهاد داده٫ جدا بشن خيلي بهتر ميشه

Mehdi_Best
25-05-2005, 12:51
سلام
البته كه شدنيه. مسولين سايت ميتونن جلوي پست كردن نظرات رو ببندن و فقط نرمافزارهاي جديد رو خودشون اضافه كنن. البته براي اين عزيزان كار يه كم زياد ميشه ولي جستجو اگه بر اساس هموني كه Farzad_p30 پيشنهاد داده٫ جدا بشن خيلي بهتر ميشه

پس در خود سايت چيكار مي كنن؟ اونجا هم همين كار رو مي كنند ديگه. يعني نرم افزارهاي مختلف رو در سايت قرار مي دهند.

tohave
26-05-2005, 02:19
و نتيجه ؟
خوب من ميگم اگه جلوي پست نظريه و اينجور چيزها رو بگيرن ميتونن از يه تاپيك مثلا براي گرافيك استفاده كرده و نرمافزارها رو اونجا بذارن. بعدش هم ديگه كسي نميتونه جواب بده يا يه درخواست ديگه بكنه.
حالا اگه شما ميگين اينجوريه ُ منظورتون كدوم انجمنه ؟

Babak
26-05-2005, 02:40
ميگم شايد دو زاری من نيفتاده
اين انجمن شاخه اي هست از سايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])