PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : mass downloader چش شده؟

ooje_asman
24-05-2005, 04:58
با سلام آقا من از این برنامه برا دانلودهام استفاده می کنم ولی نمی دونم تازگیا چش شده که دیه سابقه دانلود رو نگه نمی داره و هر دفعه از اول شروع می کنه و یه فایل 30 مگی رو من از دست دادم چیکارش کنم البته ورژن 2.6

Nesta
24-05-2005, 05:48
بهترین برنامه برای دانلود الان فقط leechget هست که خوب هست بقیه نه.

ooje_asman
24-05-2005, 12:57
با سلام خب لینک دانلودش رو دارین؟

Soda
24-05-2005, 13:06
بابا فقط NetTransport 1.94
اینم لینک دانلودش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ooje_asman
24-05-2005, 13:48
با سلام من چن برنامه دانلودی دیگه رو هم امتحان کردم مثه اینکه سیستم من مشکل داره که همه برنامه ها دفعه دیه از اول شروع می کنن

Mehdi_Best
25-05-2005, 18:17
اوج آسمان سلام
احتمال داره اون سايتي كه شما از اون مي خواهيد فايل دانلود كنيد resume رو ساپورت نمي كنه. به خاطر همين با هر برنامه اي هم امتحان مي كنيد نمي شه. اگه اشتباه نكنم سايت babylon يكي از سايت هايي هست كه resume رو ساپورت نمي كنه.

ooje_asman
26-05-2005, 05:38
با سلام من برنامه sony sound forge رو میخام از این آدرس دانلود کنم که 36 مگ هستش اگه زحمتی نیس شما یه امتحانش بکن ببین چطوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دیگه اینکه من از Leechget برا دانلود استفاده می کنم که در قسمت resume نوشته No می تونم اینو تغییر بدم چطوری مرسی

Mehdi_Best
26-05-2005, 09:15
سلام
من همين الان لينكي كه دادي رو امتحان كردم متاسفانه براي من هم همينطور شد يعني وقتي pause رو مي زنم و بعد دوباره resume رو مي زنم از ابتدا شروع به دانلود مي كنه پس معلوم مي شه كه خود سايتش resume رو پشتيباني نمي كنه. در مورد برنامه leechget هم چون اصلا با اين برنامه كار نكردم نمي تونم نظر بدم. دوستاني كه از اين برنامه استفاده مي كنند نظر بدهند ممنون مي شيم.

syamak790
26-05-2005, 09:35
سلام
برای من resume رو با IDA ساپورت میکنه .

ooje_asman
26-05-2005, 10:11
سلام
برای من resume رو با IDA ساپورت میکنه .
با سلام آخه مشکل اینه که من هر برنامه دیگه رو هم که می خام دانلود کنم همین وضعیت هستش و اونم نه فقط با همین دانلودر بلکه با دانلودرهای دیگه هم ، مشکل هست بعدش این IDA چیه

syamak790
26-05-2005, 10:17
internet download accelerator

کافیه تو سایت cnet امتیازشو ببینین

ooje_asman
26-05-2005, 20:55
با سلام من IDA رو دانلود کردم ورژن 4.1.2.845 حالا می شه کرکش رو بدین ممنون می شم ولی سرعتش به Leechget نمی رسه چون وقتی همین برنامه رو در IDA میخاد دانلود کنه وقت اتمام رو سه ساعت نشون می ده ولی در Leechget 1:30نشون میده ولی نمی دونم چرا Resume نداره حالا کرک IDA بدین ممنون می شم

syamak790
27-05-2005, 14:05
سلام
کرکش تو انجمن کرک و سریال هست .
اما فکر نکنم با leechget زمانو 1.30 نشون بده , اگه هم بده مطمئن باش که حتما تغییر میکنه , سرعتش زیاد بالا پایین میره .

Soda
27-05-2005, 14:55
آره بابا اين بيچاره ها نميدونن چه خبره
بابا عزيز من شما بايد واقعا ببيني چقدر در ثانيه دانلود داري نه به حرفهاي LeechGet گوش بدي شما بايد بدوني كه امكان نداره يه دانلودر بگه 3.5kb و يكي ديگه بگه 6.5 kb
اين چيزا رو leechget الكي نشون ميده بازده واقعي دانلود شما احتمالا چيزي بين 2.5 kb تا 4 kb هستش

ooje_asman
27-05-2005, 17:30
با سلام حیف که این leechget فایل ها رو Resume نمی کنه والا اگه باهاش کار می کردم مشخص می شد و تا حدودی که باهاش کار کردم در سرعت نیز فرق می کنه اون یکی ها سرعت رو همین 2و 3 نشون میدن ولی این معمولا دو برابر نشون میده

Nesta
27-05-2005, 17:52
سلام
آقا soda منظورتون از الکی‌ نشون دادن چیه این حرف شما غلط هست چون اصلا غلط نشون نمید اگه می‌خواست الکی‌ نشون بده که سرعت شما متغیر نمی‌ شد دوست عزیز.
بد شما اگه فکر می‌کنین که الکی‌ نشون میده از روی send or recive اگه نگاه کنین کاملا واضح هست که درست میگه شما اگه یک فایل 2 مگا بایت رو بخوای با leechget دانلد کنی‌ کاری نداره شما از روی ثانیه و همونی‌ که گفتم میفهمی‌ که بعضی‌ اوقات حتا 7 کیلو هم می‌کشه من امتحان کردم.نمیزانه که 12 که شما بگید دروغ میگه می‌زنه نهایت 7 کیلو که درسته چون اگه شما رو 7 ثابت بخوای واستونیش نمی‌شه چند لحظه در دقیقه فقط میتونی‌ این کار رو انجام بدی/
در مورد حرف شما آقای اج باید بگم که
حیف که این leechget فایل ها رو Resume نمی کنه
اشتباه می‌ کنین اتفاقا خوبی‌ این برنامه همین هست که سری این کار رو انجام میده منتها شما باید در پنجره اصلی‌ این برنامه فقط 2 بر روی برنامه که قبلان دانلد کردین کیلیک کنید.شما ستارت میزانی‌ یا همون دکم رو میزانی‌.نباید اینو بزنی‌.

Soda
27-05-2005, 18:01
مرد حساب از اون حرفا ميزني ها
يعني شما يك مگابايت رو در عرض 2 دقيقه دانلود ميكني با leechget عمرا بتوني زير 4 دقيقه دانلود كني امتحان كن ببين درست ميگم يا نه
در ضمن يه جوري حرف نزن كه انگار ما leechget كار نكرديم
خودم نسخه هاي سال 2003 و بعد اونو همشو دارم
تازه نسخه 2005 اونو كه شما داري احتمالا كرك خود منه :wink:

Nesta
27-05-2005, 18:43
سلام آقا اولا درست صحبت کن لطفا نگاه به درجه و پیش کسوتی‌ هم بکن در ضمن اگه حساب شما بلد نیستی‌ من گتم چند ثانیه روی 7 میمون یعنی‌ چی‌ .؟
یعنی‌ این که هر 1024 کیلو بایت می‌شه 1 مگا بایت درست .خوب اگه بر فرض که همش رو 7 کیلو هم واسته که من این حرف رو اصلا نزدم .آقای خوش حساب می‌شه.
1 دقیقه 420 کیلو بایت .2 دقیقه می‌شه 840 می‌شه 2 دقیقه ا 27 ثانیه که شما 27 ثانیه کم کردی این از این که خوش حسابی‌ گفتم دقیق حساب کنی‌.چون من گفتم که 10 ثانیه مثلا رو 7 کیلو و میسته پس می‌شه 3 دقیقه .این تا اینجا از محاسبه .
که درست گفتم بچه ها هم میدنن که هر 1 مگ رو نهایت 3.3 دقیقه دانلد می‌کنه اگه اکانت خوب باشه که کمتر .
در ضمن در مورد احتمالی‌ که دادی کرک مال شما باشه من هنوز نسخه 2005 این برنامه رو در سایتی‌ ندیدم لطف کن اگه لینک داری بده بچها میخوان با خود من .
شما صبر کن خود برنامه 2005 بیاد شایدم تازه اومده بد شما کرک رو زهمتشو بکش بده.
یه کم هم لحن تو بهتر کن .

Navid
27-05-2005, 19:09
باز که اینجا دعوا شده ! یه کم با هم بهتر حرف بزنید
در ضمن soda جان این برنامه سرعت رو الکی نشون نمی ده

Soda
27-05-2005, 19:22
اولا سلام
دوما من قصدم ناراحت كردن كسي نبوده
اگه اينجوره خدا از من نگذره
سوما اشتباه تايپي بوده LeechGet 2004 Version 1.1 RC 1520
منظورم اين نسخه بوده
كه احتمالا كركي كه استفاده كردين كار من بوده
در ضمن آقايي كه از من خوش حساب تري سه دقيقه و نيم هم خيلي اغراق هستش واسه دانلود 1 مگا بايت با مودم 56 كيلو بايت

Nesta
27-05-2005, 19:25
سلام نوید جان شما لحن دستمون رو ببین من اصلا مگه حرفی‌ زدم ایشون میگه الکی‌ نشون میده
بد من کی‌ گفتم 1 مگ رو در 2 دقیقه شما دیدی بزن ببینم کی‌ گفتم.ایشون از تو
یک چیزی می‌زنه میگه شما گفتی‌ بد چون حساب می‌کنه گفتم دقیق حساب کنه.که سو تفاهمی‌ پیش نیاد.

Soda
27-05-2005, 19:29
بابا بي خيال
موسي به دين خودش عيسي به دين خودش
:wink:
در ضمن همه شما برام عزيز هستيد
ازم ناراحت نشين يه موقع :oops:

Nesta
27-05-2005, 19:35
سلام دم شمام گرم که باحالی‌ ما که حرفی‌ نزدیم .
متشکر.

ooje_asman
27-05-2005, 21:24
/
در مورد حرف شما آقای اج باید بگم که
حیف که این leechget فایل ها رو Resume نمی کنه
اشتباه می‌ کنین اتفاقا خوبی‌ این برنامه همین هست که سری این کار رو انجام میده منتها شما باید در پنجره اصلی‌ این برنامه فقط 2 بر روی برنامه که قبلان دانلد کردین کیلیک کنید.شما ستارت میزانی‌ یا همون دکم رو میزانی‌.نباید اینو بزنی‌.
کارلوس جان وقتی خودش تو بخش Resume نوشته No بازم راهی داره

Nesta
27-05-2005, 21:44
سلام اگه خود برنامه نوشته باشه نه راهی‌ ندار این ربطی‌ به leechget نداره بعضی‌ از برنامه ها هستند که اصلا نمی‌شه .
این مال خود لینک سایت هستش شما میمکن همون فایل رو با دپ هم بکنی‌ بزنه no این ربطی‌ نداره مال خود برنامه هستش .
ولی‌ جناب soda شاید باور نکنی‌ آخه بچه که نیستیم بخوایم خالی‌ بندم .27 سالمه به خدا الان 5.2 کیلو بایت همین الان دارم با leechget دانلد می‌کنم و میخی‌ عکسش هم بگیرم بندزم ببینی‌ از send o rcive میفهمم اون که خالی‌ نمی‌ بنده درسته؟
حالا خود دانی‌
متشکر .

Soda
27-05-2005, 22:35
چون من برا خودم استفاده كردم و ديدم كه اين مقادير بيفايده هستش اينو ميگم وگرنه من كه دشمن يه برنامه نيستم يا از ريختش بدم بياد اينو بگم
اتفاقا از لحاظ ظاهري خيلي قبولش دارم عاليه