PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغير Ip در Adsl ؟؟؟؟

seyyed.ali
05-11-2006, 13:22
سلام
من adsl شركت سپنتا دارم و خيلي دانلود مي كنم
متاسفانه rapidshare رو زياد تو برنامه هام دارم :puke:
ومي دونيد كه اين سايت با Ip شما رو ميشناسه
من بعد از دانلود هاي طولاني با اين پيغام رو برو ميشم
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 59 minutes)
:ohno: :ohno: :ohno:
منم يه dc مي كنم و دوباره وصل مي شم و ip عوض شده و دانلود :biggrin:
ولي ...
بعضي وقتا دوباره همون ip قبلي رو بهم ميده!
حتي بعد از خاموش كردن كل سيستمم.
البته حدس مي زنم اگه يكي قبل من كانكت بشه شايد يه ip ديگه بگيرم
نمي دونم :blink:

در هر حال خواهش مي كنم به راهي جلوي پام بذاريد
ممنون

راستي اين تاپيك مثل بقيه خاك نخوره :sad: لااقل يكي بياد بگه نمي دونم :biggrin:

Gabana
05-11-2006, 13:35
من فكر نمي كنم بتوني IP رو عوض كني چون بصورت اتوماتيك IP ميده ( يه چيزي مثل DHCP )
مگر اينكه Tip بشه براش پيدا كرد - يه سرچي مي كنم ببينم نتيجه مي ده يا نه ....

seyyed.ali
05-11-2006, 17:18
سلام
خيلي ممنون از زحمتي كه مي كشيد :blush:
من يه كاري كردم كه جواب داد ولي زياد راضي كننده نيست

براي 10 دقيقه dc كردم و بعدش ip عوض شد
فكر كنم ip رو داد به يكي ديگه :cool: :cool:

ولي شايد اگه كسي به جز من توي اون 10 دقيقه وصل نشه ip عوض نشه! نمي دونم؟! :blink:

بازم منتظرم لطفا كمك كنيد

WooKMaN
05-11-2006, 17:49
براي 10 دقيقه dc كردم و بعدش ip عوض شد
فكر كنم ip رو داد به يكي ديگه

ولي شايد اگه كسي به جز من توي اون 10 دقيقه وصل نشه ip عوض نشه! نمي دونم؟!

منم دقيقا همين كارو كردم ... اما راه نيست كه بشه گفت هميشه كار ميكنه ... !
ولي خب از هيچي بهتره ...

Programer
05-11-2006, 18:11
منم از سپنتا استفاده میکنم و این مشکل رو دارم توی firefox ولی تو internet explorer مشکلی نیست! شما از internet explorer استفاده میکنید؟

seyyed.ali
05-11-2006, 18:55
فكر نمي كنم به internet browser مزبوط باشه ولي من از جفتشون استفاده مي كنم
يه كار ديگه هم كردم:
خودم ip و dns دادم اگه ip قبلي رو مي دادم قبول مي كرد اگر نه كه reject مي كرد :blink:
من هنوز سر در نياوردم
ولي يه چيزي كه فهميدم اينه كه تو ساعات شلوغي با يه dc كوچولو ip عوض ميشه ولي به قول wookman اين راهي نيس كه روش بشه حساب كرد
Gabana جان من هنوزم منتظر جوابتون هستم :biggrin:

Gabana
05-11-2006, 19:01
من منظورم از Tip يه كلكي بود واسه گول زدن rapid share
وگر نه تغيير IP رو رسما بي خيال بشيد چون از اون ور Automatic IP مي ده و اينور خطا مي گيره .
==
بر فرض مثال هم مي گيم اونور DHCP هست - حالا شما اينجا اگه static يه IP بدي كه تو رنج مناسب باشه باز هم Conflict ايجاد ميشه
===
يعني 100% تغيير IP تغيير ممكن هست ( البته به نظر من )

موفق باشيد /.

seyyed.ali
05-11-2006, 20:53
من فكر كردم كه منظورت تي اي پي بود!!! گفتم لابد يه چيزيه من بلد نيستم :d
در هر حال ممنون

mgholami
05-11-2006, 21:03
چرا يه راه كوچولو هستش و اون هم اينكه تمامي تنضيمات مربوطه را يادداشت كنيد (DNS,DEFAULT GATEWAY,SUBNET MASK) اونوقت يه IP مثلا يه مقدار بالاتر روping كني اگه جواب نداد اون رو براي خودت ست كني و دوباره اون رو برداري تا تو حالت اتوماتيك قرار بگيره به خاطر مكانيسم DHCP حتما اون ip كه ست كرديد بهتون ميده البته تو تمام مدت بايد به شبكه متصل باشيد .

Gabana
05-11-2006, 21:32
چرا يه راه كوچولو هستش و اون هم اينكه تمامي تنضيمات مربوطه را يادداشت كنيد (DNS,DEFAULT GATEWAY,SUBNET MASK) اونوقت يه IP مثلا يه مقدار بالاتر روping كني اگه جواب نداد اون رو براي خودت ست كني و دوباره اون رو برداري تا تو حالت اتوماتيك قرار بگيره به خاطر مكانيسم DHCP حتما اون ip كه ست كرديد بهتون ميده البته تو تمام مدت بايد به شبكه متصل باشيد .
آره اينم ميشه - منتها اينو ميشه تو Lan تست كرد نه اينجا كه معلون نيست چطوري IP ميده .
البته ميشه يه حدس هايي زد ( مثلا چه رنجي هست و چطوري Subnet شده و ... )
اينم فكريه !!
تستش مي كنم ببينم چي ميشه !

f4l2z4d
08-11-2006, 21:17
منم همین مشکل رو دارم ! اما بعضی وقتا که به قول تو IP قبلی رو میده ، میتونی جای خاموش کردن ، 1 بار کارت شبکه رو Disable کن بعدش Enable

shasha_ara2001
09-11-2006, 15:09
راه حل:
وقتی که ازadsl استفاده میکنید مودم شما بطور اتوماتیک آی پی میگیره که دست شما نیست و نمیتونید تغییرش بدید.
بعضی وقت ها هم میبینید که هنوز دانلود نکردید و با همون پیغام مواجه میشید که چون تازه دانلود کردید باید صبر کنید. این مساله به این دلیله که شرکت طرف قرار داد شما یک آی پی رو برای چند کاربر شیر کرده و کاربران دیگه هم همون آی پی رو دارند. پس ممکنه اونا هم در حال دانلود باشند یا تازه دانلود کرده باشند.
با رست شدن سیستم هم درست نمیشه.
من یه برنامه دارم که با اون میتونید کار کنید. ولی نمیخوام رو رپید آپلود کنم. یه سایت معرفی کنید تا براتون آپلود کنم.

akbart2005
09-11-2006, 16:17
با سلام:
والا منم Adsl دارم و این مشکل را دارم که مجبور میشم در ارتباط بعدی فایل مورد نظر رو دانلود کنم.در هر صورت فکر می کنم چاره ای نیست.لطفاٌ اگه چاره ای هست به منم کمک کنید.با تشکر از شما دوست عزیز

chovalier
09-11-2006, 16:35
راه حل:
وقتی که ازadsl استفاده میکنید مودم شما بطور اتوماتیک آی پی میگیره که دست شما نیست و نمیتونید تغییرش بدید.
بعضی وقت ها هم میبینید که هنوز دانلود نکردید و با همون پیغام مواجه میشید که چون تازه دانلود کردید باید صبر کنید. این مساله به این دلیله که شرکت طرف قرار داد شما یک آی پی رو برای چند کاربر شیر کرده و کاربران دیگه هم همون آی پی رو دارند. پس ممکنه اونا هم در حال دانلود باشند یا تازه دانلود کرده باشند.
من یه برنامه دارم که با اون میتونید کار کنید. ولی نمیخوام رو رپید آپلود کنم. یه سایت معرفی کنید تا براتون آپلود کنم.
دوست عزیز
فکر نکنم مساله این باشه
منم دارم خودمو می کشم فقط واسه یه لحظه بتونم آیپیمو مخفی کنم خیلی لازمه.
می خوام از تو یکی از همین سایتای آپلود یه فایل گرافیکی دانلود کنم نامردی می کنه می گه از ایرانی.
حالا خواستی فایله رو آپ کنی اینجا می شه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنونم :happy:

mgholami
09-11-2006, 18:41
راه حل:

اونا نمی تونن ip رو شیر کنن ممکنه نت کنن که اون هم اگه ip خودتون رو بگید میشه گفت از این روش استفاده می کنن یا نه.

Programer
10-11-2006, 00:56
دوست عزیز
فکر نکنم مساله این باشه
منم دارم خودمو می کشم فقط واسه یه لحظه بتونم آیپیمو مخفی کنم خیلی لازمه.
می خوام از تو یکی از همین سایتای آپلود یه فایل گرافیکی دانلود کنم نامردی می کنه می گه از ایرانی.
حالا خواستی فایله رو آپ کنی اینجا می شه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنونم :happy:
شما میتونین از وب پرکسی استفاده کنید.منم برای گوگل کد اینکار رو کردم

mx_2dar
03-02-2007, 13:26
سلام دوستان
به جای چنج کردن ip به فکر کنار اومدن با معضلی به نام rapid share با شید
می تونید به topic من مراجعه کنید به طور کامل نحوه دانلود از rapid share توضیح دادم با جدید ترین نرم افزار1.47c grabber rapid
خیلی خوب هم جواب می ده می تونید حتی با دانلودر دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم با این روش حال نمیکنی می تونی با نرم افزار ip shifter چنج کنی البته من باهاش کار نکردم فقط دانلودش کردم چون با همون روش اول کارم راه می افته
این نرم افزارip shifter رو هم می تونی از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنی(به نظر من بهترین سایت دانلود ایرانه) ساده و پرمحتوا......
shasha_ara2001
برای upload هم می تونید تو ripway آپ کنید لینک مستقیم و همچنین دارای اختیارات زیادی در فضای خود هستید محدود یت زمانی هم نداره فقط یادتون باشه با یک mail 2 تا فضا نگیرید وگرنه .......
وبلاگ من :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Mail: mx_2dar@yahoo.com

secure
04-02-2007, 20:29
به نظر من بهترین روش استفاده از برنامه به نام sppedx هستش که هم از فیلتر عبور میکنه هم میتونید از سایت هایی که ایران رو تحریم کردن داونلود کنید 100% ولی مشکل کوچولویی هست که ماهی 3 هزار تومن باید به یک حساب سپهر بانک صادرات بریزید.در ضمنIP تون هم از سرور های آمریکایی میشه و افت سرعت هم ندارید.

FLiKS3R
15-03-2007, 02:13
ممکنه اگه ip رو hide کنی درست بشه .
لینک دانلود برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سریال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی .

Reza_Sadeghi
01-06-2007, 07:43
اتفاقا من هم چنین مشکلی دارم منتها مشکلم دقیقا برعکس شماست.
ببینید دوستان همون طوری که همه شما از این Rapidshare لعنتی بدتون میاد من هم بدم میاد اما خب برای کاربران Free کار یه خورده مشکله.

مسئله من اینه که در حال Download روی 80 یا 90 درصد یه هویی Rapid وامیسته و پیغام می ده که اوهوی تو یکی دیگه هستی...چی جوری داری این فایلی که مال یکی دیگه است رو تا این جاش دانلود کردی....دیگه حق نداری ادامه بدی....حالا هی قسم و آیه از ما انکار هویت قبلی از Rapid

متوجه شدین دیگه ؟
وسط کار مثلا بعد از طی زمانی حدود 1 ساعت یه هویی IP از طرف ISP عوض میشه.
بارها و بارها پیش اومده همون طور که علی مونده و حوضش منم موندم و فایلایی که تا نزدیکی Complete شدن قطع شده.
تصورشو بکنین...یه دفعه تا 98 درصد یه فایل 680 مگی.
من خیلی گریه کردم.

Re Z a
01-06-2007, 09:51
دوست عزیز من بهتون Hide IP Platinum پیشنهاد میکنم و امکانHide Ip,Change proxy داره و با باز و بسته کردن این برنامه که free هم هستش میتونین با Hide شدن ip هربار با ip یک کشور مثلا" China , Franceبکارتون ادامه بدین اگه خواستین واستون uplod میکنم برنامشو

chovalier
01-06-2007, 18:11
دوست عزیز من بهتون Hide IP Platinum پیشنهاد میکنم و امکانHide Ip,Change proxy داره و با باز و بسته کردن این برنامه که free هم هستش میتونین با Hide شدن ip هربار با ip یک کشور مثلا" China , Franceبکارتون ادامه بدین اگه خواستین واستون uplod میکنم برنامشو

دوست عزیز سلام:20:
تبریک می گم عضویتتون رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما عزیز دل , این برنامه فقط برای دایل آپ کاربرد داره نه برای ADSL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی:10:

Reza_Sadeghi
01-06-2007, 19:27
دوست عزیز من بهتون Hide IP Platinum پیشنهاد میکنم .....

]
اما عزیز دل , این برنامه فقط برای دایل آپ کاربرد داره نه برایADSL

درسته...قبلا تستش کردم..کار نداده.

Re Z a
01-06-2007, 19:39
متشکرم دوست عزیز, امیدوارم تجربه بیشتر کسب بکنم اینجا و در مورد Dial بودن این برنامه باید عرض کنم بله متاسفانه ولی اگه چیزه جدید گیر بیارم معرفیش میکنم بازم میگم شرمنده به موضوع network دقت نکردم :x ;)

chovalier
01-06-2007, 19:50
متشکرم دوست عزیز, امیدوارم تجربه بیشتر کسب بکنم اینجا و در مورد Dial بودن این برنامه باید عرض کنم بله متاسفانه ولی اگه چیزه جدید گیر بیارم معرفیش میکنم بازم میگم شرمنده به موضوع network دقت نکردم :x ;)

خواهش می کنم دوست عزیز این چه حرفیه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا برنامه ای فکر نمی کنم باشه تو این ضمینه :41:
موفق باشی...:31:

behz@d
01-06-2007, 20:10
اگه مشکلتون با عوض کردن ip حل میشه ghost surf اگه نه من من نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
01-06-2007, 21:33
اگه مشکلتون با عوض کردن ip حل میشه ghost surf اگه نه من من نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمئنید این برنامه برای این کاره (ADSL):11:
ضمنا مث اینکه شدیدا غیر قانونیه چون سایت اصلیش فیلتره:13:
بازم نمی دونم:46:

Reza_Sadeghi
01-06-2007, 21:34
من می خوام نهایتا به مدت 3 یا 4 ساعت IP من تغییر نکنه و ثابت بمونه.
هیچ راه حلی وجود نداره؟
IP در حال حاضر هر نیم ساعت یا 1 ساعت از طرف ISP تغییر می کنه.
از روشIP Assigned by DHCP و قرار دادن اون به عنوان Static در Settings هم امتحان کردم متاسفانه جواب نمیده.
ِیعنی با این روش مثلا بعد از گذشت همون 1 ساعت چراغ PPP مودم خاموش میشه و ارتباط قطع میشه.

Reza_Sadeghi
01-06-2007, 21:38
اشتباهی شد.
لطفا این پست رو پاک کنید.

behz@d
01-06-2007, 22:30
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمئنید این برنامه برای این کاره (ADSL):11:

آره مطمئنم این شکلکرو کلیک کنید :46: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza_Sadeghi
01-06-2007, 22:55
مطمئنید این برنامه برای این کاره (ADSL)
ضمنا مث اینکه شدیدا غیر قانونیه چون سایت اصلیش فیلتره

همشهری اینطور برنامه ها همیشه ف ی ل ت ر میشن.
با این وجود Ghost Surf فعلا اینجاست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). :34: نسخه 2007 اشه.
حجمش 15 مگ است. نمی دونم کار میده یا نه یا این که فول هست یا نه.
مسئولیتش با خودت. بعد از استفاده بیا خبرشو بده.

یه فکری هم بکنین من IP م اینقدر عوض نشه.
حداقل برای 3 ساعت ثابت بمونه.

شما ها که ADSL ای هستین یعنی IP هاتون همیشه ثابت هست؟

از چه شرکتی؟

DJ.Mamal
01-06-2007, 23:19
ip من که ثابته...منم میخوام عوض کنم اما نمیشه...شرکتشو نمیدونم...چون من تو ادارمون استفاده میکنم...