PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود برنامه Windows Live OneCare از مایکروسافت !

soooot
04-11-2006, 19:59
سلام :happy:
من میخواستم برنامه Windows Live OneCare رو روی کامپیوترم نصب کنم. :rolleye:
ویندوزم هم قانونی هست و برنامه هائی مثل اینترنت اکسپلورر هفت و مدیا پلیر یازده رو هم مستقیم از مایکروسافت دانلود کردم و به راحتی روی کامپیوترم نصبشون کردم ، ولی موقعی که برای دانلود برنامه Windows Live OneCare به سایت مایکروسافت میرم ، چند مرحله که میرم جلو ، اروری رو که در عکس زیر هست میده ، روی دوتا کامپیوتر و با دو نوع اینترنت ( ای دی اس ال و دیال آپ ) امتحان کردم هر دوتاش همینجوری بود. :sad:
کسی میدونه این ارور مال چیه و چجوری میشه برطرفش کرد ؟ ;)
آیا برنامه Windows Live OneCare سرعت ویندوز رو کم میکنه ؟ :blink:
یکی از امکانات این برنامه داشتن آنتی اسپای وار هست ، آیا آنتی اسپای وارش همون ویندوز دفندر هست ؟ :eh:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piremard
05-11-2006, 11:35
برایت آپلودش کردم
اینکه چرا خودت نتوانستی مربوط به زبان سیستم عامل شماست

soooot
06-11-2006, 00:11
برایت آپلودش کردم
اینکه چرا خودت نتوانستی مربوط به زبان سیستم عامل شماست
ممنون :blush:
ولی من میخوام بدون این مشکل چجوری حل میشه ؟ :sad:
و منظور از زبان سیستم عامل چیه ؟ ( چون روی دو تا ویندوز مختلف این ارور رو میداد ) ;)
چجوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم و این برنامه رو مستقیم از سایت مایکروسافت دانلود کنم ؟ :rolleye:
اصلا چرا این ارور رو میده ؟ خوب حتما این برنامه با زیان سیستم عامل یه مشکلی داره دیگه ، حالا اگر این برنامه رو از لینکی که شما دادید دانلود و نصب کنم ، مشکلی پیش نمیاره ؟ :blink:
در مورد پائین آوردن سرعت سیستم و اینکه این نرم افزار در کار نرم افزارهای دیگه مثل آنتی ویروسها یا فایر والها تداخل ایجاد میکنه یا نه چیزی میدونید ؟ :)

Tornado2800
30-01-2007, 22:23