PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جستجو در قرآن کریم (فارسی و رایگان ،جدیدترین نسخه نرم افزار ذکر )

matrix1000
04-11-2006, 12:42
سلام

جدیدترین نسخه برنامه ذکر ،

نرم افزار کاملآ رایگان و فارسی ، برای جستجو و مشاهده قرآن کریم ،در سه نسخه

برای ویندوز ، لینوکس و مکینتاش ارائه شده.

نمایشی از محیط برنامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای استفاده از این برنامه ، Java Runtime رو باید روی سیستم خود ، نصب داشته باشید.

سایت رسمی برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود برنامه ، برای ویندوز : دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این برنامه به زبانهای مختلف مثل : فارسی ، انگلیسی ، عربی ، فرانسه ، آلمانی

روسی ، ترکی ، کردی و... قابل استفاده و تنظیم هست.

که از مسیر Tools...Options...Language زبانهای مختلف ، قابل دسترسی هستند.

موفق باشید
.

sh-a
04-11-2006, 16:41
این برنامه کار کی هست ؟

میشه شماره تماس یا آیدی یاهو اونو بدین ؟

ممنون

matrix1000
04-11-2006, 16:51
سلام

راستش نمیدونم ، کار کی هست،

ولی خوب ، سایت اصلی رو که گفتم ، یه جستجو بفرمایید ، حتمآ سازندگان برنامه رو اسم برده،

البته سایت به زبان انگلیسی است.

سایت اصلی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
.

afsoongar_ghadiri
04-11-2006, 17:25
بابا تو ديگه كي هستي

matrix1000
04-11-2006, 18:17
باید جالب باشه.
ممنون.

سلام

خواهش میکنم ،ممنون از لطف شما ،

ورژن لینوکس و مکینتاش این برنامه هم داخل خود سایت اصلی هست.

بابا تو ديگه كي هستي

مرسی... راستی من matrix1000 هستم ;)

موفق باشید
.

Honradez
04-11-2006, 18:57
سلام.

با تشکر فراوان از matrix1000 عزیز.

---
دوستان می توانند از دو لینک مستقیم زیر هم برنامه ذکر را دانلود کنند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشید.
;)

zendegi
04-11-2006, 20:06
لطفا لینک دانلود Java Runtime رو بذارین ..........مرسی............

matrix1000
04-11-2006, 23:01
سلام

دوستان همگی لطف و محبت دارید ، از همه شما بابت لطفتون مرسی و ممنون. :) :happy:

FEiZ عزیز ، اولآ ممنون بخاطر محبت شما ، دوم دست شما درد نکنه و مرسی بابت لینک دانلودی

که برای راحتی کار ، به دوستان معرفی ، فرمودیدی ، متشکر و ممنون.

zendegi عزیز ، خدمت شما و بقیه دوستان ، که Java Runtime لازم دارند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته اگه ، خود فایل رو بخواید که داشته باشید (Offline Installation)

بیشتر از 15 مگابایت حجم داره.

موفق باشید
.

morteza_k
05-11-2006, 00:13
سلام
ممنون دارم دانلود مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ElmO
05-11-2006, 01:26
ماتریکس جان ...

خیلی خیلی ازت ممنونم ...

خیلی وقت بود دنبال یه همچین برنامه ای میگشتم ...
مرسی

خدانگهدارت

IVAN
05-11-2006, 11:42
دوست عزيز برنامه ي بسيار زيبايي بود.با اينكه گفته شده از ارسال پستهاي تشكر و ... خودداري بشه ولي خودم رو موظف دونستم كه از شما تشكر و قدرداني بكنم.خيلي ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matrix1000
05-11-2006, 18:00
سلام

از همه دوستان خوب و مهربونم ، بابت لطف و محبت که داشتید ، ممنون و متشکر :) . بابا ما رو که شرمنده فرمودید :blush: ،

کاری نکردیم ، وظیفه بود.

در ضمن ، هر چند دارم خلاف قوانین ، پست میزنم ، ولی چون وظیفه داشتم ، جواب و پاسخ ، پستهای قشنگ و

پر از لطف دوستان رو بگم ، این پست رو زدم.

خوب یکی از مشکلات اینجا ، اینکه آیکون Tanx نداره ، تا هر کی خواست ، راحت استفاده کنه.

بهر حال ، باز هم از همه شما نهایت تشکر رو دارم و ممنون.

موفق و پیروز و سرافراز باشید
.

Honradez
05-11-2006, 18:35
سلام.

ضمن تشکری دوباره از matrix1000 عزیز، میگم که متاسفانه در هنگام اجرای فایل نصب برنامه پیغام زیر داده میشه که عملکرد دکمه ها فرقی نمی کنه و در هر صورت پیغام رو می بنده و بعد هیچ کاری نمی کنه! ( :tongue: )

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر.
قربانتان، بابک.

IVAN
05-11-2006, 19:02
بابك جان اون پيغام كه نشون ميده جاوا رو سيستم شما نصب نيست.آخرين ورژن جاوا رو دانلود كنيد:
Java 2 SE 5.0 Update 9:

حتما مشكلت حل ميشه

Honradez
05-11-2006, 20:27
مرسی ivan جان.

matrix1000
05-11-2006, 20:43
سلام

IVAN جان ، برای راهنمایی دوستان ، ممنون و متشکر.

FEiZ جان ، اولآ خوشحالم که مشکل شما حل شد،

منتها یکبار دیگه خدمت همه دوستان عرض میکنم ،

برای استفاده از این برنامه ، Java Runtime رو باید روی سیستم خود ، نصب داشته باشید.

این برنامه رو هم از سایت اصلی میتونید بگیرید ، و هم ار لینکی که IVAN عزیز ، برای دانلود معرفی کردند.

سایت برنامه برای دانلود فایل:

موفق باشید
.

mefmef
06-11-2006, 08:16
لینکهای دانلود جاوا کارنمی کند

mirmohammadi
06-11-2006, 14:39
دستتون در نكنه
ولي من نمي تونم از اين لينك
java رو بگيرم
اگر ميشه يه لينك ديگه بديد

matrix1000
06-11-2006, 16:45
لینکهای دانلود جاوا کارنمی کند

دستتون در نكنه
ولي من نمي تونم از اين لينك
java رو بگيرم
اگر ميشه يه لينك ديگه بديد

سلام

دوستان فعلآ از لینکی که IVAN عزیز ، تو پست 16 دادند استفاده بفرمایید ، بعد برمیگردم ...

الآن نمیتونم ... کار دارم ، :blush: ببخشید، مهمون اومد... اون لینک که IVAN عزیز گفتند ، کاملآ سالمه.

موفق باشید
.

IVAN
06-11-2006, 17:31
ميگم ماتريكس جان شما ايران هستين يا اون ور آبين ؟؟؟ چون شركت سان اي پي ايران رو مسدود كرده و
كسي از اينجا نميتونه هيچ چيزي از اين سايت دانلود كنه.يا از اون لينك راپيدي دانلود كنيد يا بريد به آدرس
پايين و بعد يكي از سرورها رو انتخاب كنيد و دانلود...(امكان ريزوم دانلود رو هم داره البته تايمش محدوده)
Sun Java Runtime Environment 5.0 Update 9:

matrix1000
06-11-2006, 23:14
سلام

ivan جان ، ایران هستم ، ولی چون همیشه یه سری برنامه های مهم رو ، رو سیستم نصب دارم ، دیگه متوجه

مطلبی که گفتی نبودم ، من تو سایتش رفتم ، سیستم رو چک میکنه ، و آخرین ورژنی رو که داری اعلام میکنه ،

ولی دانلود بتنهایی ، مثل اینکه نمیشه ، من نمیدونستنم مسدود شده ،بهر حال بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتی ممنون.

بقیه دوستان هم توجه داشته باشند ،از لینکهایی که ، ivan عزیز ، زحمت کشیدند و معرفی کردند ، برنامه رو دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید
.

mefmef
07-11-2006, 22:01
ممنون بخاطر نرم افزار ذکر
ولی در سیستم من اگرکلمه ایی که در قران وجودنداردرا جستجوکنیم خطا میدهد اشکال ازکجاست (خطای runtimeerror)

matrix1000
08-11-2006, 00:35
ممنون بخاطر نرم افزار ذکر
ولی در سیستم من اگرکلمه ایی که در قران وجودنداردرا جستجوکنیم خطا میدهد اشکال ازکجاست (خطای runtimeerror)

سلام

اگه كلمه باشه ، كه نشون ميده ، اگرنه ، بايد بنويسه : 0 مورد در 0 آيه يافت شد.

چند بار امتحان کردم ، چیز خاصی متوجه نشدم ، از دوستان دیگه هم ، سوال بفرمایید.

راستی برنامه Sun Java Runtime Environment 5.0 Update 9 ، جدیدترین ورژن رو نصب کردید ، خود برنامه ( ذکر ) و

Java Runtime هردو ، رو یکبار دیگه از اول نصب کنید
.

ENTEZAR
08-11-2006, 17:33
ای کاش یه تاپیک مخصوص نرم افزار های قرآنی درست میشد

matrix1000
08-11-2006, 17:50
ای کاش یه تاپیک مخصوص نرم افزار های قرآنی درست میشد

سلام

دوست خوبم ، شما هر گونه پیشنهاد یا درخواستی دارید ، میتونید به مسئولان و مدیریت محترم فروم بفرمایید

اونها رسیدگی میکنند ، تو صفحه اصلی فروم به تالار " پیشنهادات و انتقادات " بروید ، و درخواست خودتون رو بفرمایید.

موفق باشید
.

mohammadnasri
01-12-2006, 07:25
سلام

خیلی ممنون بخاطر معرفی این برنامه و ممنون از دوستانی که لینکهای کمکی را گذاشتند .

allii110
05-12-2006, 15:14
سلام دوستان عزیز
اول ممنون از معرفی این برنامه و بعد من یه مشکل دارم .من اول برنامه جاوا رو نصب کردم بعد اومدم برنامه ذکر رو نصب کنم اول ازم پرسید زبان خود را انتخاب کنید که من زبان فارسی رو انتخاب کردم ولی متاسفانه بعد از اون مثل اینکه کامپیوتر من فونت فارسی مربوط به این برنامه رو نداره و کلمات فارسی نوشته نمیشن اگه ممکنه کمکم کنید که باید چکار کنم و چه فونتی رو نصب کنم . ممنون میشم

matrix1000
02-02-2007, 12:47
سلام

mohammadnasri عزیز ، متشکر و ممنون از لطف و محبت شما.

allii110 عزیز ، این برنامه براحتی قابل استفاده است ، فقط فارسی برای این برنامه به دو حالت است:

1- ترجمه ، که از مسیری که قبلآ گفتم شما بروید ، به 10 یا 12 زبان متن قرآن کریم ،قابل ترجمه است.

2- منو ها ، در تنظیمات میتونید ، به سه زبان ( که یکی از اون ها فارسی است ) منو برنامه رو تنظیم بفرمایید.

باز هم یادآوری کنم :

موفق باشید.

raminbh
15-06-2007, 08:53
ممنون از معرفی این برنامه

jaberaghidat
15-06-2007, 15:13
این هم ورژن 5 برنامه

jaberaghidat
15-06-2007, 17:51
این هم جاوا

matrix1000
22-08-2007, 17:30
سلام

جدیدترین نسخه برنامه ذکر ، برای جستجو در قرآن کریم (فارسی و رایگان ) :

ورژن 6 این برنامه :

توی پست قبلی ، یکی از دوستان زحمت کشیدند و لینک ( جاوا ) رو گفتند ، بازم اگه نبود میتونید از انجمن درخواست نرم افزار کمک بگیرید.

این برنامه به زبانهای مختلف مثل : فارسی ، انگلیسی ، عربی ، فرانسه ، آلمانی ، روسی ، ترکی ، کردی و... قابل استفاده و تنظیم هست.

که از مسیر Tools...Options...Language زبانهای مختلف ، قابل دسترسی هستند.

این برانامه برای سیستم عاملهای مختلف ( ویندوز ، Linux ، Mac ، Ubuntu ) طراحی و ساخته شده است :

حجم = 4.2 مگابایت

لینک دانلود برای ویندوز :

لینک دانلود برای Linux :

نکته : بعد از نصب برنامه ،فایل هر ترجمه ای رو که بخواهید ( به زبانهای مختلف ) باید از سایت دانلود بفرمایید.

ترجمه به فارسی ( الهی قمشه ای )

ترجمه به فارسی ( مکارم شیرازی )

صفحه دانلود سایت برای ترجمه های دیگر ( انگلیسی ، فرانسوی ، روسی و ... )

بعد از قسمت : ابزار... اضافه کردن ... ترجمه ... را انتخاب بفرمایید.و بعد فایل مورد نظر را که میخواهید.مثل شکل پایین :

بعد از اضافه شدن فایل به برنامه ،( و تایید فایل) برنامه رو ببندید و دو مرتبه اجرا بفرمایید ، از قسمت : نمایش ... ترجمه ... ترجمه ای رو که میخواهید.مثل شکل پایین :

موفق باشید
.

LordMMD
12-09-2007, 07:19
دانلود کردم ، تا کار کنم .
حتما بايد خيلي جالب باشه.

خدا قوت ;)

IVAN
12-09-2007, 11:46
با تشكر از معرفي ورژن جديد؛براي دانلود جاوا بدون مشكل به اين صفحه مراجعه كنيد:

sherlockholmz
05-11-2007, 10:12
متشكر وممنون بسيار عالي است.
آيا نسخه ويا نوع همراه با قرائت هم داريد؟

DaRiOuShJh
05-11-2007, 20:40
متشكر وممنون بسيار عالي است.
آيا نسخه ويا نوع همراه با قرائت هم داريد؟

تو بازار چند تایی در این مورد هست ولی حجمه اونها برایه دانلود یه مقدار زیاده (البته با دایال آپ):46:

IVAN
04-09-2008, 15:04
عجب خاکی می خوره این تاپیک
در این ماه مبارک باز هم به سراغ این نرم افزار محبوب میریم.نسخه ی 0.7 اون هم جدیدا ارائه شده:
سایت سازنده(جدید):

البته این نسخه یک باگی داشت که ریپورت کردم و جناب صبوریان عزیز محبت کردند و یک پچ برای این باگ ارائه دادند:

فایل مذکور رو در پوشه /dist/ واقع در مسیر اصلی برنامه کپی کنید.

brain
11-09-2008, 15:33
سلام ...من این نرم افزارو دانلود کردم منتها وقتی میخوام توش سرچ کنم حتما باید به اینترنت وصل باشیم ....نمیشه کاری کرد که اینجوری نشه ....؟ اگه نمیشه یه قران بذارید که اینجوری نباشه .. با تشکر

peyman_nn
26-09-2008, 23:30
دوستان لینکی که کامل باشه برامون بذارید
از راپید باشه ممنون میشیم

USB
24-06-2009, 12:56
نرم افزار یه مشکلی داره که وقتی آیه آخر صفحه تموم میشه دیگه به صفحه بعد و آیه بعدی نمیره !
کسی میدونه مشکل از کجاست

***Spring***
12-08-2010, 16:57
قرآن کریم

قرآن کریم : فارسی + رایگان + با قابلیت جستجو + امکان و قابلیت ترجمه‏ی متن قرآن + تغییر منوی برنامه و نرم‏افزار به زبانهای مختلف مثل :

... Persian / English / French / Italian / German / Spanish / Portuguese
فارسی ، انگلیسی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، آلمانی ، اسپانیولی ، پرتقالی ، روسی ، ترکی ، عربی ، کردی ، و ...

کاربرد زبان‏های گوناگون برای معنی و ترجمه‏ی متن قرآن کریم ... و همچنین برای تغییر و استفاده از خود منو و Optionهای برنامه و نرم‏افزار ...

جدیدترین ورژن برنامه و نرم‏افزار ذکر Zekr 1.0.0 ، سایت برنامه :

*** توجه : برای استفاده از این نرم‏افزار باید برنامه‏ی Java Runtime Environment رو روی سیستم‏عامل نصب بفرمایید ...

حجم : 7.7 مگابایت

لینک Download برنامه برای Windows :

لینک Download برنامه برای سیستم‏عامل‏های دیگه ( مثل : Windows x64 ، Linux ، Apple Macintosh ) :

صفحه‏ی دسترسی سایت برای Download متن‏های قرآن به زبان‏های گوناگون ، با ترجمه‏های متفاوت :

از نمونه‏های این زبان‏ها و ترجمه‏ها :

1 - فارسی ( الهی قمشه‏ای )

2 - فارسی ( مکارم شیرازی )

3 - فرانسه ( محمد حمیدالله )

و نمونه‏های گوناگون ترجمه و معنی دیگر ...

*** برای استفاده از این ترجمه‏ها ، اول هر ترجمه‏ای رو که دوست دارید از سایت Download بفرمایید ... بعد از مسر پایین :

... Tools ===> Add ===> Translation

فایل ترجمه رو ، ابتدا به برنامه اضافه و سپس از قسمت پایین :

View ===> Translation

ترجمه و متن مورد نظر خودتون رو ببینید ...

حتا میتونید ( البته فقط در صورت نیاز ) این فایل‏ها رو ( ترجمه‏ها رو ) بصورت معمولی در مسیر نصب برنامه یعنی :

C:\ Program Files \ Zekr \ res \ text \ trans

در فولدر trans کپی و سپس استفاده بفرمایید ... اگه قبل از کپی برنامه اجرا شده بود ، یکبار آنرا ببندید و دومرتبه اجرا بفرمایید ...

و ترجمه و متن مورد نظر خودتون رو ببینید ...

*** برای تغییر خود برنامه و نرم‏افزار ( منو و Optionهای برنامه ) از مسیر دسترسی دارید :

Tools ===> Options ===> Language

*** توجه : برای استفاده از این نرم‏افزار باید برنامه‏ی Java Runtime Environment رو روی سیستم‏عامل نصب بفرمایید ...

حجم : 7.7 مگابایت

لینک Download برنامه برای Windows :

.

mefmef
27-08-2010, 22:19
دوستان سلام
ایام به کامتان عباداتان مقبول
این برنامه امکان پخش تلاوت قران رو هم داره هم بصورت افلاین هم انلاین ولی متاسفانه با اینکه راهنماشو خوندم ولی نفهمیدم چطور بشکل افلاین می شه از امکان تلاوت ایات استفاده کرد کسی می دونه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی صواب داره .

mefmef
28-08-2010, 21:49
دوستان سلام
این برنامه امکان پخش تلاوت قران رو هم داره هم بصورت افلاین هم انلاین ولی متاسفانه با اینکه راهنماشو خوندم ولی نفهمیدم چطور بشکل افلاین می شه از امکان تلاوت ایات استفاده کرد کسی می دونه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی صواب داره .

دوستان هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

mefmef
31-08-2010, 21:54
دوستان هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

کسی اینجا نیست ؟!!!!!!!!!!:18:

***Spring***
01-09-2010, 13:23
دوستان سلام

سلام ...

از بقیه دوستان هم بپرسید ... تازه برنامه رو دیدم و با برنامه بصورت آفلاین آشنایی ندارم ... شما به تالار :

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا با توجه به سیستم عاملی که دارید ، به زیرمجموعه های تالار بالا مثل :

ویندوز XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یـــا ویندوز Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یـــا ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سربزنید ( یا به هر دو ) یعنی هم تالار اصلی و هم یکی از زیرمجموعه ها ، و اونجا یه تاپیک درخواست بزنید ... دوستان حرفه ای زیادی هستند ، بعد اون تالار برای پاسخگویی هست ، و اینجا بیشتر برای معرفی ، دوستان کمتر برای پاسخگویی اینجا سرمیزنند ، اون تالار زودتر به نتیجه میرسید ... موفق باشید ...

hirondelle
01-09-2010, 13:48
رو وین 7 جواب میده؟

***Spring***
01-09-2010, 14:06
رو وین 7 جواب میده؟

سلام ...

بله ... صفحه اصلی سایت :

نوشته :

System Requirements

•Windows 2000 , XP , Vista / 7.

•Java (JRE) 1.5.0 or newer.

hirondelle
05-09-2010, 06:53
ممنون ،رو 7 جواب داد،فقط صوتی اش کار نمی کنه

***Spring***
05-09-2010, 11:10
ممنون ،رو 7 جواب داد،فقط صوتی اش کار نمی کنه

سلام ...

خواهش میکنم ... شاید برنامه تنظیم خاصی داره ... چون سایتش که زده از 7 پیشتیبانی داره ...

توی خود برنامه و خود سایت ، راهنما و Help اون رو بخونید ، احتمال خیلی زیاد باید نوشته باشند ... موفق باشید ...

alirezaghanbari
14-09-2010, 03:47
چرا اینطور تاپیک هایی زیاد مراجعه کننده نداره؟؟؟

mefmef
18-09-2010, 12:36
دوستان سلام
این برنامه امکان پخش تلاوت قران رو هم داره هم بصورت افلاین هم انلاین ولی متاسفانه با اینکه راهنماشو خوندم ولی نفهمیدم چطور بشکل افلاین می شه از امکان تلاوت ایات استفاده کرد کسی می دونه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی صواب داره . جواب خودمو بدم شاید بدرد کسی بخوره !!!!!!!

برای استفاده از تلاوت قران بشکل افلاین ابتدا وارد صفحه زیر شده و صوت قاری مورد نظرتون رو دانلود می کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از طریق ادرس زیر فایل دانلود شده رو وارد برنامه می کنید .

tools-->add-->recitation

واز ادرس زیر اونو اجرا کنید

audio-->recitation

اگه مفید بود و استفاده کردید منو هم دعا کنید ممنونم

ضمنا اخرین ورژن این نرم افزار هم به نسخه زیر ارتقا پیدا کرده

Zekr 1.0.0

matrix1000
28-01-2012, 23:32
صفحه اصلی سایت :