PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست سریال ویندوز اکس پی استیودنت

persiansat
04-11-2006, 10:30
با سلام و عرض خسته نباشید.
من چند روز است ویندوز اکس پی نسخه استیودنت را دانلود کردم.ولی متاسفانه سریال این ویندوز کار نمی کند.اگر امکان دارد سریال های این ویندوز که در حال نصب از ما می خواهد را قرار بدهید:
Microsoft Windows Xp Student

با تشکر

MaliN
06-11-2006, 12:41
خدمت شما دوست عزیز

V2c47-mk7jd-3r89f-d2kxw-vpk3j

persiansat
06-11-2006, 16:37
سلام
متاسفانه سریال اشتباه است

j0l6
06-11-2006, 17:01
من هم این ویندوز رو دارم و سریالش همیم هست که پست قبلی گذاشته شده اگه سریال هر کدوم از سی دی های این ورژن ویمدوز با دیگری متفاوت نباشه باید این سریالی که بالا گذاشته شده برای شما هم کار کنه و چون کار نمیکنه احتمالا سریال های هر کردوم از سی دی ها متفاوت هست . شما از کجا دانلودش کردین اسم فایلی که دانلود کردین رو کامل بنویسین

persiansat
06-11-2006, 20:52
سلام
از اینجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن می خواستم ببینم چه فرقی با ویندوز ایکس پی معمولی می کنه؟
فقط لطفا سریع سریالش رو بهم برسونید
که خیلی کارم گیره

j0l6
06-11-2006, 23:12
اگه ویندوزتون همونی باشه که نوشتین که باید با سریال داده شده کار کنه و در نصبش مشکلی نباشه خودم هم از همین سریال واسه همین ورژن از ویندوز استفاده کردم و خیلی جاهای دیگه رو هم که سررچ کردم با همین سریال نصبش کرده بودن و مشکلی نداشتن باهاش . ممکنه سریال رو درست وارد نکرده باشین یه بار دیگه امتحان کنین سریال دیگه هم میزارم اینها رو هم تست کنین
Rhkg3-8yw4w-4rhjg-83m4y-7x9gw
Qw4hd-dqcrg-hm64m-6gjrk-8k83t
فرق این ویندوز با ویندوز های دیگه هم دی اینه که کاپی کردن این ویندوز جرم نیست و چندین نفر میتونن از شماره سریال این ویندوز استفاده کنن ( این ویندوز برا اموزش گاهها هستش که نیاز دارن ویندوز رو رو سیستم های زیادی نصب کنن )
همچنین طبق توضیحاتش این یکی ویدوز کاملا قانونی هستش و میتون از سایت مایکروسافت دانلود کنی و ایرادی نمیگیره هرچند در حقیقت اینطور نیست چون من بعد از نصبش خواستم ویندوز رو اپدیت کنم ولی گفت قانونی نیست و مجبور شدم خودم قانونیش کنم

persiansat
08-11-2006, 18:22
سلام
متاسفانه باز هم سریال ها را قبول نکرد.