PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لوک کد رو فراموش کردم

شیدا
03-11-2006, 20:23
آخه اگه یکی لوک کد رو فراموش کنه باید چه کارکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه راه حلی دارید یه خورده سریع تر بگید
مرسی

M O H S E N
03-11-2006, 21:02
براي بعضي از گوشيها ميشه كاري كرد...
بهتره مدل گوشيتون رو ذكر كند..

WooKMaN
03-11-2006, 21:13
والا دواي درد اكثر چنين مشكلاتي فلش بيده !

شیدا
04-11-2006, 06:15
مدلش نوکیا 6680

M O H S E N
04-11-2006, 12:54
من راه خاصي براي اين كار نميدونم.البته در مورد 6680...

فلش كردن راه مناسبي است..

miladsector
05-11-2006, 15:49
بابا خجالت بكشيد با يك نرم افزار ساده ميشه لوك كد را پيدا كرد.چرا بنده خدارو مي ترسونيد
من تازه اومدم تو اين سايت اجازه ارسال فايل ندارم .شماره imei گوشيتو بده تا لوككد گوشي تو بگم.راه سريعتر اين است كه با من تماس بگيري 09177067472
imei گوشي روي كارتن و پشت گوشي و زدن *#06# ميشه پيدا كرد

Hamid110
06-11-2006, 00:12
سلام . .

شيدا خانم يك راه سريعتر هم هستش . .كه لازم نيست سريال نامبر گوشيت رو به كسي بدي . . .

با روشي كه در تاپيك زير توضيح دادم . .براحتي ميتوني اين كار رو انجام بدي . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نميدونم چرا آقا ميلاد . . ميخواستند كه شما سريال نامبر گوشي تون رو به شماره ي موبايلشون اس ام اس بزني . تا براتون لوك كد رو با اين روش بدست بياره و بعد به شما بده . .

موفق باشي . . :) ;) :blush:

miladsector
07-11-2006, 09:47
اولا فكر بد نكن .دوما ديدم خودم خيلي طول كشيد تا نرم افزارشو بدست بيارم.حتي تو يكي از همين سايتها همچين تاپيكي بود كه بيش 200 صفحه ادامه داشت و طرف به كسي نميگفت وقتي برنامه رو پيدا كردم تو همون تاپيك گذاشتم تاپيك طرف از رونق افتاد كه مدير سايت نوشت به خاطر پست ميلاد ديگر نيازي به ادامه تاپيك نيست و تاپيك رو قفل كرد!!!!؟؟؟؟

miladsector
07-11-2006, 10:13
درضمن بدون تعداد پست كم مبني بر ناشي بودن طرف نيست

M O H S E N
07-11-2006, 12:35
درضمن بدون تعداد پست كم مبني بر ناشي بودن طرف نيست

برادر عزيز.. اين جمله شما از لحاظ دستوري كاملا اشتباه است...
بهتره زبان فارسي را پاس بداريم....

Kolang
07-11-2006, 13:30
سلام . .

شيدا خانم يك راه سريعتر هم هستش . .كه لازم نيست سريال نامبر گوشيت رو به كسي بدي . . .

با روشي كه در تاپيك زير توضيح دادم . .براحتي ميتوني اين كار رو انجام بدي . .

نميدونم چرا آقا ميلاد . . ميخواستند كه شما سريال نامبر گوشي تون رو به شماره ي موبايلشون اس ام اس بزني . تا براتون لوك كد رو با اين روش بدست بياره و بعد به شما بده . .

موفق باشي . . :) ;) :blush:

نه حمید جان
فکر بد نکن
این آقا میلاد گل هم مثل من احتمالا برنامش رو داشته. منم برنامه این کا رو دارم و این سایتی که شما معرفی کردی رو بلد نبودم. ایشون میخواسته به دوستمون کمک کنه. منم اومدم که به شیدا خانم بگم شماره سریال گوشیتو بده که دیدم آقا میلاد زودتر...
حمید جان و میلاد عزیز من به جای شیدا خانم ازتون تشکر میکنم. ممنون

Hamid110
07-11-2006, 14:11
سلام . .

كمال جان شما لطف داري . .

من هم مِنباب شوخي اينا رو گفتم . .

موفق باشي . .

pastgirls_badboy
07-11-2006, 16:29
واسه من ان 80 با این کار نشد تو رو به خدا کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککک

شیدا
07-11-2006, 22:50
عجب کار رشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد مدتها کلنجال رفتن به این نتیجه رسیدم که
گوشی باید فلش بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلب مهم اینکه( منظورم به شخص خواستی نیست)
اگه راه حلی بلد نیستید خواهشند قضیه رو نپیچونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدتر آدم ... میگیره
و در آخر از کلیه عواملی که پیشنهاداتی دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق و موید باشید
شیدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid110
07-11-2006, 23:28
سلام . .

يه راه ديگه هم هستش . .

اگه شما فكر كني . . ميتوني لوك كد رو بياد بياري . .

فرض كن الان ميخواي يك لوك كد بزاري . .

بيشتر از حروف براي پسورد گذاري استفاده ميكني يا عدد يا تركيب اين دو . .

من چند با اين روش پسوردي رو كه فراموش كرده بودم . . بياد اوردم . .

موفق باشي . .

miladsector
08-11-2006, 08:59
اگه راه حلی بلد نیستید خواهشند قضیه رو نپیچونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدتر آدم ...

حالا شما imei گوشيتو ميدادي اگر نميشد اين حرف رو ميزدي ؟؟

Hamid110
08-11-2006, 11:28
اگه راه حلی بلد نیستید خواهشند قضیه رو نپیچونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدتر آدم ...

حالا شما imei گوشيتو ميدادي اگر نميشد اين حرف رو ميزدي ؟؟
سلام . .

دوست گرامي . .اگه ممكنه روشش رو اينجا بگو . .

چون شماره Imei رو نميشه به كسي داد . . :sad: اگه ميشد خيلي خوب بود . .

موفق باشي . . :blush:

miladsector
08-11-2006, 23:35
سلام . .

دوست گرامي . .اگه ممكنه روشش رو اينجا بگو . .

چون شماره Imei رو نميشه به كسي داد . . :sad: اگه ميشد خيلي خوب بود . .

موفق باشي . . :blush:
ميشه علتش رو بگي ؟؟؟
حاضرم بيش از 200 تا imei اينجا بنويسم اونم به شرط اصل !!!!!از شما اونم با اين همه پست بعيده!!!
در ضمن اين برنامه است بايد imei به اون بدم تا master code گوشي رو بده .50 بار هم لوك كد رو عوض كني باز هم با همون مستر كد باز مي شه

M O H S E N
08-11-2006, 23:52
خيلي خوشحال شدم كه سر عقل اومدين و گوشيتون رو فلش كردين..:thumbsup:

Hamid110
09-11-2006, 00:05
سلام . .

اين Imei گوشيه من . . 355677009498748

اگه ممكنه مستر كد گوشي منو بديد . .

مرسي از لطف شما . .

موفق باشي . .

miladsector
09-11-2006, 20:48
سلام . .

اين Imei گوشيه من . . 355677009498748

اگه ممكنه مستر كد گوشي منو بديد . .

مرسي از لطف شما . .

موفق باشي . .
مستر كد گوشي شما اونم به شرط
2431775311
لوك كد گوشي شما هر چي باشه با كد بالا كار ميكنه .البته تا حالا فقط تو گوشي هاي نوكيا امتحان كردم و 100 درصد جواب گرفتم.تو گوشي هاي ديگه رو نميدونم.اگر خواستي بگو تا برنامه اش رو برات اپلود كنم

شیدا
09-11-2006, 21:06
بحث گفتم لوک کد نیست.
اگه قرار بود که لوک کد به راحتی پیدا مشدکه لوک کد نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یکماهی است این مسئله رو دارم پیگیری میکنم چه در اینجا و چه در جاهای دیگه اما جواب نگرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در آخر به این منتهی شد که گوشی باید بره فلش بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بدی فلش اینه که اطلاعات داخل گوشی از بین میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در آخر اینکه ...
نظر شما چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بازم معتقدی که میتونی بدون فلش گوشی منو باز کنی من کد گوشیمو بهت بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم شک دار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid110
09-11-2006, 23:31
مستر كد گوشي شما اونم به شرط
2431775311
لوك كد گوشي شما هر چي باشه با كد بالا كار ميكنه .البته تا حالا فقط تو گوشي هاي نوكيا امتحان كردم و 100 درصد جواب گرفتم.تو گوشي هاي ديگه رو نميدونم.اگر خواستي بگو تا برنامه اش رو برات اپلود كنم
سلام . .

دوست گرامي . . مستر كدي كه شما به من دادي . . توي اون سايتي كه من معرفي كردم هم همينو ميده . .

خودم هم يه نرم افزار دارم . . كه قبلا توسط مافيا معرفي شده . . و همين كد رو ميده . .

پس نتيجه گيري . .همون نتيجه گيري شيدا شد . . :sad:

ممنون . . موفق باشيد . . :)

manu&hamid
09-11-2006, 23:40
آخه اگه یکی لوک کد رو فراموش کنه باید چه کارکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه راه حلی دارید یه خورده سریع تر بگید
مرسی

مي خواهي بداني
:biggrin:

Hamid110
10-11-2006, 00:23
مي خواهي بداني
حتما ميخواد بدونه كه پرسيده ديگه . . :blink: اگه روشي بلدي ، بگو . .

راستي . . :ohno:

نيمدونم به روش فرمت كردن گوشي وقتي كه گوشي خاموشه . . ( سه كليد رو ميگرند و بعد . . ) ميشه كاري كرد يا نه . .

شيدا خانم امتحان كن . . :sad:

شیدا
11-11-2006, 18:56
حتما ميخواد بدونه كه پرسيده ديگه . . :blink: اگه روشي بلدي ، بگو . .

راستي . . :ohno:

نيمدونم به روش فرمت كردن گوشي وقتي كه گوشي خاموشه . . ( سه كليد رو ميگرند و بعد . . ) ميشه كاري كرد يا نه . .

شيدا خانم امتحان كن . . :sad:

اون سه کلید فکر کنم خالی بندی باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون فقط حرفشه و کسی عمل نکرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در هر صورت اگر گوشی بخواد فرمت بشه کد میخواد
فقط د رمورد فلشه که اونم بدون کد انجام میشه

شیدا
11-11-2006, 18:58
مي خواهي بداني
نه مرسی درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]