PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال راجع به پريمير 6.5

محمدرضا خان
23-05-2005, 10:25
السلام عليك
راستش من پريمير 6.5 رو نصب كردم ولي تو قسمت Export کردن فیلم به MPEG در Adobe MPEG Encoder لازمه که اکتیو بشه (البته تو همین جا هم یه دفعه خونده بودم که یه کلید رو تو رجیستری پاک کنم که همین کارو کردم ولی نتیجه نداد) اگه کسی کرک اینو که میخواد یا از طریق اینترنت یا تلفن کد فعال سازی بگیره رو داره ممنونش میشم

محمدرضا خان
24-05-2005, 14:36
يكي جواب منو نميده

reza12100
25-05-2005, 21:22
adob premiere pro 1.5 را بگیر اخرین version از adobe مشکلت حل میشه چون خودش export امپگ را داره
البته با adobe premiere 7 هم میتونی mpeg کپچر کنی
ازین به بعد adobe با این version نرمافزار premiere را بیرون میده

KAVIAN AMINI
16-11-2007, 11:09
السلام عليك
راستش من پريمير 6.5 رو نصب كردم ولي تو قسمت Export کردن فیلم به MPEG در Adobe MPEG Encoder لازمه که اکتیو بشه (البته تو همین جا هم یه دفعه خونده بودم که یه کلید رو تو رجیستری پاک کنم که همین کارو کردم ولی نتیجه نداد) اگه کسی کرک اینو که میخواد یا از طریق اینترنت یا تلفن کد فعال سازی بگیره رو داره ممنونش میشم
===========================
سلام دوست من
نمی دانم تابحال آیا این مشکل شما حل شده یا خیر ظاهرا این مبحث مربوط به 3 سال پیش است!! در هر صورت من همینک گرفتار این مشکل شده ام .. اگر مشکل شما حل شده لطف کنید اکتیو کد Adobe Mpeg Encoder را به من هم بدهید .
با تشکر
امینی

KAVIAN AMINI
16-11-2007, 11:22
adob premiere pro 1.5 را بگیر اخرین version از adobe مشکلت حل میشه چون خودش export امپگ را داره
البته با adobe premiere 7 هم میتونی mpeg کپچر کنی
ازین به بعد adobe با این version نرمافزار premiere را بیرون میده
=========================================
البته دوست من فراموش نکنید که کار کردن با premiere 6.5 به مراتب راحت تر از سایر ورژن های دیگر است حتی برای افراد حرفه ای ... مبتدیان که جای خود دارند ... ضمن اینکه کتاب پریمیر 6.5 آقای مولاناپور انتشارات میثاق عدالت واقعا بی نظیر است.:20:
موفق باشید
امینی