PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : activation کردن ویندوز؟؟؟؟؟؟؟

matin_blue
02-11-2006, 16:27
سلام
من یه مدت بود کامپیوترم همش پیغام میداد که باید ویندوزم روactivation بکنم اما من نکردم
الان وقتی روشن میکنم اصلا ویندوز بالا نمیاد میگه اول باید فعال کنم.
برای فعال کردن هم پسورد ویندوز رو میخواد که من ندارم
الان باید چی کار کنم؟
یه ویندوز دیگه هم ریختم که اونم میگه بایدactivation بشه. چی کار کنم از دستش راحت بشم؟ :blush:
ممنون...فعلا بای...

AK1
02-11-2006, 20:12
تو سي يد كه وندوز رو نصب كردين بايد برنامه و يا كرك و فايلهايي براي اكتيو كردن باشه !!

اگه نه اين برنامه رو دان كن من با اين تمام نسخه هاي وندوز اكس پي و مديا سنتر رو اكتيو و قانوني كردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي قبلا زياد بحث شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

matin_blue
03-11-2006, 19:18
کاربر فعال جان(اسمت سخته دیگه) من توی سی دی نصب ویندوزم کرکش رو پیدا کردم فقط موندم چه جوری نصبش کنم و ازش استفاده کنم. وقتی patch رو میزنم این پیغام رو میده:
click cancel and yes on the windows file restoration
whit for the dialogue box
حالا من باید چی کار کنم؟؟؟این برنامه ای رو هم که گذاشتین من دانلود کردم اگه کرکش رو پیدا نمیکردم چه جوری باید ازش استفاده میکردم؟؟؟؟
یه لطفی که اگه میشه بکنین اینکه یه کم مبتدی توضیح بدین ما هم بفهميم کجاییم...
خیلی مرسی(!!!) ..فعلا ...

AK1
03-11-2006, 19:53
سلام

اولا كه اس روتو امضام هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

بعد هم ارور مي گه كه بعد از امدن پنجره كه ويندوز مي خواد فايل عوض كنه كنسل كن يعني وقتي برنامه رو اجرا مي كني ويندوز يه باكس مياره مي گه سي دي رو بزار تا فايل رو عوض كنم انجا بايد كنسل كني و ببندي بعد هم كه ريجستر مي شه كاري نداره

مال من هم به همين شكله اجرا كه مي كنه همون باكس مياد بعد فايل رو جايگزين و تموم اگه نشد يه عكس بگير بزار تا ببينيم مشكل كجاست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matin_blue
04-11-2006, 06:20
حالا چرا میزنی خب ندیدم اسمتو...
مرسی راهنمایی کردی یه کم باهاش ور رفتم درست شد دیگه الان نمیگه باید اکتیوش کنم
در ضمن اون پنجره ای هم که قرار بود بیاد نیومد تا کنسل کنم نیومد
ممنون..بای