PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب ویندوز

DARKFALLER
02-11-2006, 11:20
سلام خسته نباشید
من قبلا یه هارد داشتم سوختش
بعد یه هارد دیگه گرفتم و پارتیشن بندی کردم میخواستم ویندوز نصب کنم اولای نصب بعد از زدن F8 قفل میکرد
و نمیذاشت نصب کنم یعنی چندبار امتحان کردم بعد فهمیدم که یه جور قاطی کرده که اگه سریع دکمه های مربوط به نصب مثل اینتر و اف8 رو پشت سر هم و به ترتیب بزنم میره تو نصب از اون موقع من همین دردسر رو با نصب ویندوز دارم و وقتی اف8 رو میزنم یک صفحه آبی رنگ میادش و یه نوشته داره که من ترجمش کردم و مثلا توی بند دومش نوشته آپدیت و تنظیمات سایه بایوس را غیر فعال کنید
من یک عکس از پارتیشن های هاردم که توسط پارتیشن مجیک شناسایی شده رو میزارم این عکس رو مشاهده کنید و ببینید مشکلی در پارتیشن ها هست در ضمن سرعت اونجایی میخواد سی دی بوت بشه نیز پایین رفته و این نکته رو هم بگم که مثلا یه جا دیگه از صفحه آبیه نوشته BIOS Catch رو غیر فعال کنید و مادر بورد من هم ایسوز هستش
اینم عکس پارتیشنام : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید چون من الان یک سال و نیم میشه این مشکل رو دارم و همش مجبور بودم سریع دکمه هارو پشت سر هم بزنم مثلا در عرض 2 ثانیه تا بره تو نصب ویندوز و موقعی که میرفت دیگه مشکلی نداشت و با سرعت معمولی میرفت تا نصب بشه در ضمن من به هیچ وجه نباید هاردمو FDISK کنم

Mehrshad2562
02-11-2006, 13:59
سلام .ببين درايو c رو سيستمي كردي موقع فرمت كردنش؟؟؟؟

DARKFALLER
02-11-2006, 15:03
منظورت از سیستمی کردن چیه؟؟؟
فرمت همه ی درایو هام الان Fat32 هست البته الان اینکارو کردم اون که تو عکس دوتاشون Ntfs هستن
یه توضیح بدی ممنون میشم

DARKFALLER
04-11-2006, 10:07
آقا یکی کمک کنه

artin007
04-11-2006, 23:47
دوست عزيز با چه برنامه اي پارتيشن كردي در ضمن ببين درايو سي رو اكتيو كردي يا نه